246 Shares 9941 views

Charm dla dzieci: agrafką i czerwona nić przed złym okiem, lalki, amulety, bransoletki z jarzębiny

Jak zrobić oddział dla dzieci? Jak on może chronić swoje dzieci? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule. Czy wiesz, że każda matka chce pozbyć się dziecka kłopotów i nieszczęść? I amulety mogą pomóc w tej sprawie.

Dlaczego trzeba Ward?

Kto powinien majstrować opiekuna dla dzieci? Małe dzieci cierpią znacznie gorzej negatywnych skutków niż dorośli. Są one znacznie łatwiej go zapeszyć, ale aby wyeliminować takie wpływy są czasami prawie niemożliwe. Do takich kłopotów nie stanie, nasi przodkowie wykonano dla dzieci specjalne wdzięki.

Najlepszą rzeczą do drobiazg dla dziecka stworzonego przez matkę. Po tym wszystkim, między tymi ludźmi jest potężnym połączenia. Dlatego ochrona tego talizmanu jest mocny i skuteczny. Wiadomym jest, że nikt nie chce, aby chronić dziecko, jak jego matka. Jeśli ona nie mogła, z jakiegokolwiek powodu, aby zrobić coś takiego, że obowiązek założyć babcia dziecka.

Charm dla dzieci mogą być wykonane z różnych materiałów. Czasami proces towarzyszy inkantacji. Takie przedmioty pożądane zrobić z rękami, ale mogą i kupić. Jeśli nie masz czasu na robótki, kupiony w sklepie opiekuna należy oczyścić i naładować.

kołek

Czy wiesz, że od szpilki mogą być opiekunem dla dzieci? Szpilki są najbardziej proste, powszechne i starożytnych amuletów, które chronią użytkownika przed jego złym okiem i zawiści. W tych dniach są one dość powszechne. Pin najpierw trzeba opowiedzieć, a następnie przypięte do niewłaściwej stronie ubrań dziecięcych. Nie jest konieczne, aby zmienić, nie jest konieczne również wymazać rzeczy.

Tak, pamiętam, jak do pin pin od złego oka dziecka. Działka należy powtórzyć w przypadku, gdy perekalyvaete go do innego wyrobu odzieżowego swojej córki lub syna. Tekst działki w następujący sposób: „ostry kołek wszystko zło otoshlot, protknot, wszystko zło, zło, ozdobny z (nazwa) będzie odjechać! Ostra PIN każdej minucie każdego dnia (nazwa), aby bronić! Wszędzie i zawsze zabezpieczony! Niech tak będzie! Niech tak będzie! Niech tak będzie! "

Istnieje wiele różnych opinii na temat, jak prawidłowo zamocować kołek. Niektórzy mówią, że nasi przodkowie przypięte głową w dół, z drugiej – z krawędzią w dół, aby nastawił zły język, lub nawet zranić złe oko.

Ten oddział dla noworodków niepraktyczne. Niemowlęta na kołkach ubrania nie są zamocowane, aby uniknąć obrażeń. Ale ten amulet może być umieszczony w pobliżu głowy łóżeczku i wózek, w Najbezpieczniejszym miejscem dla dziecka.

czerwona nić

Czerwona nić od złego oka, zawiści i korupcji może chronić każde dziecko. Wiele osób wie, że ciąg kabalistycznymi Red jest potężnym narzędziem ochrony, który jest bardzo popularny wśród zachodnich gwiazd.

W celu uczynienia tego samego amulet dla swojego dziecka, trzeba kupić wątek, najlepiej naturalny. Tie siedem węzłów ręki i przeczytać fabułę. Na rękę może ona związać trzy z amuletem. Co do zasady, to ma zrobić matka lub babcia. Aby utworzyć ten amulet trzeba przeczytać następujące wiersze: „W wątku nadgarstka związać (nazwa) tie ochrony! Ochrona zawiści i złości odjechać, pozbyć się wszystkich kłopotów! Ale zła (nazwa) nie chce, aby ktokolwiek żyć nawet jeśli nie przeszkadza! Niech radość w życiu (nazwa) idzie, niech szczęście w każdy dzień będzie spadać! Każdy, który nie zabije! Niech tak będzie! "

Czerwona nić od złego oka i może chronić małe dziecko i nastolatek. Bransoletka z nim można zrobić z wyprzedzeniem i dać swoje dziecko, jeśli nie chcesz czytać wykres w jego obecności.

Zabawka z rękami

Lalka – opiekun dla dziecka wspaniały. W dawnych czasach nasi przodkowie zostały wykonane lalki motanok, który służy nie tylko do rozrywki dla dzieci, ale również jest to amulet ochronny. Z ulubionej lalki dziecko będzie bawić się i rozmawiać, a nawet spać z nią w swoim łóżeczku. On wierzy, że będzie ona chronić od wszelkiego zła.

Przed dorosłą ślubu względnej lub położnej na kolana sadzone narzeczonej kuklu- „pelenashku”. Ten amulet miał chronić rebonochka przed poczęciem. Wierzono, że jeśli złe duchy patrz „spelonutogo Baby”, będą mieszkać w nim do tej Dityatki. Ta lalka przed narodzinami dziecka „rozgrzany” swoją małą łóżko. Kukla- „kuvadka” nawet udział w porodzie. Gdy kobieta urodziła w wannie, ojciec dziecka w poczekalni naśladowane poród, baby doll i spadł z ciemnymi siłami dziecka. „Kuvadki” po porodzie spalone. Jeśli taki rytuał nie przeprowadzono, lalka służył jako jasny zabawki dla dziecka.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele gatunków motanok lalek. Wszelkich starań, aby zrobić swoje ręce. Ale nawet najbardziej zwykły pluszak szyte matką, może być doskonałym talizmanem przed złymi siłami. Należy pamiętać, że należy odwołać się do swojego dziecka, że nie powinien być oddzielony od niego.

Można kupić nową zabawkę, ale tylko wtedy, gdy księżyc rośnie. Sprzedawca powodować negatywne emocje nie powinny. Jest to konieczne, aby utrzymać tę rzecz od ciebie przeprowadzania jakichkolwiek informacji. Posypać jej perfum lub ozdobić swoją biżuterię.

Z reguły takie amulety ochronne dla dzieci do czytania działek. Nie można po prostu powiedzieć głośno, ale również do pisania na papierze, które następnie muszą być ukryte w zabawkach.

Amulet z jarzębiny

A co opiekun dla dziecka popiołu górskich? Rowan jest w stanie chronić osoby przed uszkodzeniem, złym okiem, negatywnym wpływem innych ludzi, zły czar. To drzewo jest kochany przez swoich dekoracyjnych, magiczne i lecznicze właściwości. W dawnych czasach, ludzie wsi jagód jarzębiny produkowane koraliki lub charms bransoletki. Były one noszone przez rok przed nowymi dojrzałych jagód, a następnie stare charms spalone lub zakopane. ludzie inwentarskich bronił jarzębina krzyż, który wisiał na szyi zwierzęcia.

Bardzo często w celach ochronnych stosowane są również liście i gałęzie jarzębina. Istnieje wiele sposobów tworzenia amuletów dla dziecka drzewa. Na przykład, możliwe jest, aby producenci równoboczny krzyż jego oddziałów. Jednocześnie dwa z jego poprzeczki związać czerwoną nitkę. Ten amulet jest zwykle wisiała nad kołyską dziecka.

Rowan – wielki opiekun dzieci z chorobą. Jagody i liście tego drzewa może być umieszczony pod łóżkiem, a czasem zmienić. W tym starym jarząb nie jest odrzucany, a podziękować i spalił na ulicy.

kamienie charms

Czy wiesz, że istnieją jeszcze perełki, amulety dla dzieci? Minerały te zawierają dużo kobiecej energii Yin, która wzmacnia i uspokaja aura dziecka. Wiadomym jest, że matka dziecka jest głównym źródłem ochrony.

bursztyn

Bursztyn jest energia kobiet i mężczyzn. Solar charakter tego kamienia aktywnie chroni dziecko wypełnia, wzmacnia siły. Minerał ten jest związany z powierzchni roślin (bursztynowy – żywicy drzew iglastych), a więc zawiera on dość kobiet Yin energii. Amber poprawia sen dziecka przynosi radość i pokój.

Ten amulet jest doskonała w ochronie dzieci przed złymi wyglądem, złości, zazdrości myśli. Litoterapists powinni śledzić zmiany koloru kamienia, gdy jest zużyta. Jeśli jest ciemno, eksperci zalecają, aby szukać środowiska ludzkiego dziecka, negatywny sentyment do niego. Jeśli bursztyn staje się bardziej żywy, a więc energię i fizyczne zdrowie dziecka wzmocnionym przez jego skutki.

W Rosji oberezhnye dekoracji bursztynu były kobiety w ciąży. Ludzie wierzyli, że kamień pomoże łatwy i bezbolesny poród. Po pojawieniu się dziecka na świat kawałek tego minerału wprowadziły go do łóżka. Zatem, bursztyn i może być używany do dziś. Musimy tylko upewnić się, że dziecko nie połknąć kamień czy zaszkodzi o tym. Jest to jeden z niewielu składników mineralnych, które są idealne do ochrony noworodków.

Rhinestone

Kryształ górski, jak bursztyn, chroni dzieci przed złymi duchami od pierwszych dni życia. Harmonizuje on rozpocząć jedynie w celu wytworzenia energii dziecka. Jest to stabilność minerałów i czystości. Pomaga rozwijać dziecko w sposób naturalny, bez zmuszania go do swoich programów i ukazując naturalne talenty dziecka. Kryształ górski chroni przed koszmary dzieci pozytywnie wpływa na ich snu.

Nastolatki Rhinestone pomaga radzić sobie z nadpobudliwością i wybuchy irytacji. Poprawia zdolności intelektualne, nauczyć się skupić. Dlatego zaleca się nosić tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć. Dzięki niemu dzieci stają się bardziej spokojny i powściągliwy.

ametyst

Ametyst uspokajająco, jak kryształ górski, ale ma pewne istotne różnice. Rhinestone oczyszcza, relaksuje, uczy się koncentrować, ametyst i sprawia, że dziecko bardziej spostrzegawczy, budzi pragnienie wiedzy, pomaga rozwijać. Minerał ten jest związany z siłami nadprzyrodzonymi, jest uważana za jedną z najbardziej tajemnicza. Ametyst ma bardzo miękkie energii, więc jest zalecane dla małych dzieci. Dawno to było noszone jako talizman ludzkiej złośliwości, złej magii. To przyciąga dzieci do ochrony większych uprawnień.

Ametyst – kamień wiedzy. Dziecko, które ma ten urok, staje się bardziej dociekliwy. Występował własną pasję, zaczyna myśleć o swojej przyszłej karierze. Minerał ten harmonizuje również relacje dzieci z współpracowników, przyjaciół i kolegów. Pomaga radzić sobie z agresją, urazy i uczy dzieci, aby bronić swoich interesów. Ametyst garnitury dziewcząt i chłopców.

akwamaryn

Element dominuje woda aquanaut. Dlatego niezbędne jest, w rozwiązywaniu problemów emocjonalnie dziecko. Aquamarine polecić dzieciom cierpiącym na płaczliwość, histerii, częste zmiany nastroju. To uspokaja i jednocześnie uczy dzieci, aby wyrazić swoje emocje dopuszczalne sposoby. Minerał ten jest w stanie obudzić miłość do kreatywności.

Aquamarine sprawia, że dziecko bardziej otwarty w stosunku do rówieśników i rodziców. To pomaga mu stać się bardziej wrażliwe na uczucia, ciepły i czuły. Aquamarine inspirujących dzieci do nowych przyjaciół, promujących ich towarzyskość.

Kamień ten chroni dzieci od emocjonalnych nadużyć przez przyjaciół, członków rodziny, nauczycieli i innych. On będzie wzmacniać system odpornościowy dziecka, jeśli jest on często chory ze względu na jego wrażliwość na niskie temperatury. W średniowieczu był żeglarze talizman seledyn. Dziś leczyć lęk przed wodą za pomocą niego. Dziecko cierpi z powodu takich problemów, byłoby bardzo przydatne.

malachit

Malachit – minerał siebie i silne kobiety. Jest to matka może kochać Dywersyfikacja syna lub córkę. Powinien on być stosowany, gdy matka była bardzo zmęczona, nie zwracając wystarczającej uwagi na dziecko, a on czuje się opuszczony. Podobnie jak w przypadku innych „kobiecych” kamieni, malachit ma relaksujący efekt. Ale lepiej w nocy ze swoim dzieckiem, aby nie pozostawić, ponieważ, pomimo efektu kojącego, kamień ten jest bardzo aktywny.

Malachit polecić nieśmiałych dzieci, że dorośli muszą stale utrzymywać. To pomaga im uwierzyć w siebie, eliminować kompleksów. Malachit jest szczególnie dobra dla dziewczynek, ale może być noszone zarówno przez chłopców, czy potulny, łagodny charakter. Minerał ten może być używany dla tych dzieci, które trzy lata. Dla niemowląt, jej efekt może być zbyt ciężki.

Jak nosić kamienie wdzięki?

Jeśli chcesz skorzystać z kamienia wzmocnić siłę i ochronę dziecka, uszyć torbę na niego. Następnie umieścić go w kamieniu i ukryć amulet w łóżeczku. Może być również przymocowane do wózka inwalidzkiego, w którym dziecko jest chodzenie. W rezultacie, dziecko będzie chronione przed ewentualnymi niekorzystnymi skutkami z obcymi.

mała biżuteria będzie idealny dla nastolatków. Minerały, ma działanie uspokajające, na przykład, kryształu górskiego, aby być noszone blisko głowy. Chłopiec może nosić kamień na łańcuszku lub sznurku, a dziewczynka – kolczyki. Można kupić opiekuna bransoletka dla dziecka. Jeśli on nie chce nosić biżuterię, przywiązują małą mineralnej z kołkiem w ubraniu na odwrotnej stronie.

Ostrzec dziecko, że nie dał kamień do innych dzieci, a także minerałów będzie trudne do „dostroić” do potęgi właściciela. Ametyst i malachit mają potężny wpływ, więc lepiej jest strzelać w nocy. Minerały takie jak bursztyn, kryształu górskiego, umieścić swoje dziecko pod poduszką – będziesz spał dobrze.