610 Shares 1178 views

Bliźnięta i Koziorożec – Kompatybilność z dość kontrowersyjnych bohaterów!

Między takimi postaciami jak Gemini i Koziorożca, zgodność z których jest dość kontrowersyjna, często występują różnego rodzaju sporów i nieporozumień. Gemini jest nierozerwalnie łączą jak dwie osobowości naraz, więc Koziorożec to raczej trudne do zrozumienia jego istoty.


Bliźnięta i Koziorożec horoskop mówi, że własność tych znaków do różnych elementów w jego jedności musi dokonać pewnych poświęceń. Jak dla Koziorożca, Gemini go przyciąga możliwość skorzystania. Pragnienie Capricorn Gemini ze względu na ich stosunek do zdrowia psychicznego, śmierci, seksu i hipnozy. Koziorożec w wyborze ubrań jest dość staromodny, ale pomimo tego, że zawsze wygląda elegancko i schludny. Większość Capricorns nie akceptują niczego nowego, na przykład nowoczesne trendy w modzie, i dać ich preferencji klasykę, czyli to, co już dawno zostało przetestowane i sprawdzone. Gemini dążyć również nadążać za duchem czasu.

Można powiedzieć, że Bliźnięta i Koziorożec, zgodność co jest dość iluzoryczne, żyją na przeciwnych krańcach ziemi. Jeśli Bliźnięta ciągle przychodzą w różnych dyskusjach i debatach, Koziorożec zawsze spokojny i nie będzie wydawać siebie i swoich sił w bezsensownych krzyków i wrzasków. Co ciekawe, bliźniacy może wyjść zwycięsko z niemal każdego sporu. Ale jeśli nie będzie obecny Koziorożec, Bliźnięta nie będzie w stanie to zrobić. Koziorożec natychmiast rozpoznaje wszystkie psychologiczne sztuczki Gemini i nie spadnie na ich hakiem i wszelkiego rodzaju sztuczek.

Jako horoskop zgodności, Koziorożec i Bliźnięta mogą być razem trochę czasu. Początkowo ludzie z tych znaków przyciąga je dokładnie odwrotnie. W szczególności, Twins, który wygląda bardzo niespokojny, starając się być bliżej Koziorożca tylko dlatego, że w głębi ich duszy pragną ciszy i spokoju. I to może dać tylko spokojny Koziorożca.

Delikatny i jednocześnie bardzo poważne Koziorożec jest w stanie dać bliźniaków czego brakuje w życiu, mianowicie emocjonalnego bezpieczeństwa i niezawodności. Bliźniaki są w potrzebie takiego wypoczynku jak ptak, zmęczony po długim locie. Ich życie jest tak ulotne, że w rzeczywistości wygląda jak rozmycia. Koziorożec również dla Bliźniąt to rodzaj strażnika spokoju. Jest to człowiek, z którym mogą w pełni poczuć pełnię miłości. Jednak Gemini może być również przydatna dla Koziorożca. Ludzie z tego znaku Koziorożca może nauczyć się nurkować do wyimaginowanego świata poprzez muzykę, sztuki i literatury. Koziorożec z kolei okazją do cieszyć, ponieważ czasami bardzo trudno wydostać się z jego zimnej i pragmatycznej rzeczywistości świata stworzył dla siebie.

Bliźnięta i Koziorożec, zgodność, które mogą być budowane tylko na różnicy interesów, tak sprzeczne, że czasami trudno jest sobie wyobrazić ich razem. Jeśli wziąć typowym przedstawicielem Capricorn znak, następnie osoby te są praktyczne i ostrożny. Jeśli wybierasz się w podróż, oczekują wszystkie szczegóły, a daleko przed datą wysłania. Bliźnięta mogą również podróżować nawet w wyobraźni. I za to, że nie mają nic do rozważenia, kupić bilety i zebrać kilka rzeczy.

No cóż, co mogę powiedzieć więcej? Wszystko jest już jasne. Bliźnięta i Koziorożec, które przewidują zgodność jest praktycznie niemożliwe, przedstawiciele różnych światów. Jeden, Koziorożec, spacery ziemię. Inne, Bliźnięta, leci gdzieś w chmurach. Pytanie brzmi: Czy te dwa zupełnie różne elementy współistnieć? Odpowiedź, jak wiadomo, niejednoznaczne. Ale co do zasady, nawet ze znalezieniem wspólnego języka, taki związek nie jest długa.