801 Shares 2325 views

Dlaczego zawroty głowy i co świadczy

Zawroty głowy jest znany wszystkim. To nie jest chorobą, ale to uczucie jest bardzo nieprzyjemne. Vertigo – objaw. Tylko to, co choroba? Określić, na pewno można to zrobić tylko lekarz. Jednak prosty człowiek z ulicy musi wiedzieć coś o zawrót głowy, aby być w stanie zorientować się w sytuacji i wiedzą, co robić, jeśli występuje. Dlaczego zawroty głowy?


Zawroty głowy, które nie jest związane z problemami zdrowotnymi

Czasami zawroty głowy mogą być wynikiem choroby lokomocyjnej lub karuzeli. Przyczyna leży w funkcji narządów przedsionkowych. Jest to zjawisko przejściowe, choć nieprzyjemne. Nazywa zawroty fizjologiczny.

Dlaczego zawroty głowy, kiedy wstać? Ponownie, to dlatego, że układ przedsionkowy nie uda są spójne. Ponadto, może to być wyjaśnione i ogólne osłabienie ciała, brak witaminy lub niskiego poziomu hemoglobiny.

Mogą wystąpić przypadki, gdy głowa jest włączony z powodu niedożywienia, więc należy być ostrożnym z „głodny” diety.

znaki ostrzegawcze

Dlaczego często zawroty głowy?

Ale jeśli szef jest regularnie okazało, należy poważnie zastanowić. Najprawdopodobniej jest to naprawdę objawy, które sygnalizują „awarii” w organizmie. Zgadnij o chorobie może być na załączonych doznań.

Zawroty głowy mogą być spowodowane przez choroby błędnika urządzenia, które znajduje się w uchu wewnętrznym. Ta tak zwana prawda zawroty głowy lub zawroty głowy. Uważa się dotkliwie, towarzyszy iluzji ruchu w przestrzeni swego ciała lub otoczenia. Ponadto, nie może być na tle nudności, wymioty, zimne poty. Często takie zawroty głowy – konsekwencją zapalenia ucha środkowego.

Zawroty głowy, ból głowy, a następnie

Dlaczego boli mnie głowa i kręci?

Jedną z możliwych przyczyn – klasyczna migrena. Jest zwykle towarzyszy szum w uszach, zawroty głowy, nudności, hałasu i światłowstręt.

Przyczyny mogą leżeć w zatrucia (alkoholu, narkotyków, itp) lub że przeżył urazie mózgu.

Zawroty głowy towarzyszy skokom ciśnienia tętniczego. Zazwyczaj ludzie cierpiący na nią są w stanie zidentyfikować same objawy.

Zawroty głowy towarzyszy dyskoordynacji

Jest to bardzo poważny objaw, który wymaga leczenia u lekarza. Być może powodem było słabe krążenie w mózgu (udar). Jeśli zawroty głowy łączy się z wielką słabość, niewyraźne widzenie, zakłócenia czucia lub utraty przytomności, należy natychmiast wezwać pogotowie.

Zawroty głowy, a następnie dyskomfortu psychicznego

  Zawroty głowy przed przeciwmgielnych w mojej głowie, gdy istnieje obawa przed upadkiem, nudności często wskazuje na depresję lub nerwicę. Dziś jest to bardzo częsty przypadek. Taki stan może pomieścić do kilku miesięcy i wymaga obowiązkowej konsultacji z lekarzem.

Jeśli wiadomo, że przeszły dużo stresu, można stwierdzić, dlaczego w tym przypadku zawrotów głowy.

Zawroty głowy, występujące po leczeniu

Niektórzy ludzie są szczególnie wrażliwe na niektóre leki. To, w zasadzie, to znaczy na alergie, przeziębienia, antybiotyki, środki uspokajające i nasenne. Jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z tych grup leków, trzeba zgłosić się do lekarza zawroty głowy tak zmienił leki.

Co zrobić, gdy w głowie?

Zrozumieć, dlaczego w głowie, trzeba także nauczyć się zasad postępowania w przypadkach, gdy nie ma zawroty głowy.

Kiedy nagle zawroty głowy, staraj się nie martwić, nie przejmuj się. Pożądane jest, aby znaleźć miejsce, żeby usiąść, albo przynajmniej o coś oprzeć się, by nie upaść. Zawroty głowy często towarzyszą zaburzenia równowagi. Jeśli jesteś w domu, należy położyć. Gdy głowa i ramiona będą na tym samym poziomie, poprawić przepływ krwi w mózgu.

Nie rób żadnych gwałtownych ruchów. Aby poprawić swoją kondycję, zamknij oczy na jakimś punkcie stacjonarnym (dowolny obiekt w pokoju), albo zamknąć oczy.

Jeżeli środki te nie przyczyniły się wystarczająco szybko, aby zneutralizować dyskomfort, należy skonsultować się z lekarzem.