216 Shares 1963 views

Wsiewołod Abdulov – Dziedziczna aktor

Wsiewołod Abdulov urodził się w rodzinie artystycznej dobrze. Jego ojciec był bardzo popularny w swoim czasie aktor Osip Naumovich Abdulov (1900/53). Mama Elizabeth Moiseevna Metelskaya również należą do środowiska artystycznego. Dużo czasu i sił twórczych dał Family Radio.


rodzice

Ojciec, kolega i przyjaciel światowej sławy gwiazdy teatru jak Zawadzki, Plyatt, Marecki, Ranevskaya (wszyscy pracowali razem w Yuriya Zavadskogo studio szkole), od 1924 roku na radio pracował jako aktor, a później stał się reżyser znany z wielu popularnych produkcjach. Był organizatorem transmisji radiowej sztuki dla dzieci. Mama była autorką spektakli, w tym słynny „Green” z Van Władimira Wysockiego tak ładny chłopiec. Marina Vlady w swoich wspomnieniach opisał kobietę jako miłą staruszką, doskonale posiadania klasycznej francuskiej.

Jego ojciec umarł młodo człowiek, ale biorąc pod uwagę fakt, że jego bliski przyjaciel był Salomon Michoels, „przypadkowo” potrącony przez samochód w 1948 roku, zaskoczony i zadowolony, że Osip Abdułow, znany do starszego pokolenia na temat roli Long John Silver od pierwszej filmowej adaptacji „Treasure Island „żyłem aż do 1953 roku pełnił ją w najbardziej popularnych filmach, takich jak czas i pasterza” Pig „” Świetlisty Szlak „i wiele innych.

Znany aktor voice-over

Wsiewołod Abdulov był 11-letni chłopiec, gdy jego ojciec zmarł, jego syn udało się przekazać swoją miłość do aktorstwa. W tej wspaniałej rodziny miał troje dzieci, dwóch synów, ale zmarł przed wojną. Urodzony w 1942 roku, Showa był darem losu, i trzymał go jak źrenicy oka. Jego matka przyniosła go sobie, nie ufając pielęgniarek i przyjaciół jego ojca zaczęła zapraszać przystojny chłopak na rolach dziecięcych wydaje. Ponadto Showa (tak blisko do nazwy swojej starości) do 11 lat do pracy stał się kopiowanie. A to wszystko za jej aktorstwo życia Wsiewołod Abdulov wyraził bohaterów filmów zagranicznych – 139 filmów animowanych – 40, gry komputerowe – 6. Pierwszy film w dubbingu których udział niewielka Seva był rewelacyjny w Unii węgierskiego filmu „kufel”, został wydany w kinach w 1955 roku. Ostatni film, w którym zabrzmiał głos aktora, była „miejscem spotkań. 20 lat później „(2001). Pośmiertnie, w 2005 roku pojawił się film „Jak idole lewo”. Tam też, jego głos brzmiał.

wieloletniego przyjaciela

Pierwszą główną rolę film stało się w 1960 roku. Film został nazwany „Czekaj na listach”. Piękny, inteligentny, głęboko uczciwy chłopiec ze znamieniem na policzku jest pamiętany przez wielu. W tym samym roku, Wsiewołod Abdulov składa dokumenty do kilku znanych uniwersytetach w Moskwie teatru. To odbywa się na zasadach konkurencyjnych w słynnym „Pike” i GITIS i upragnionego Moscow Art Theatre School – nie. A potem jest Władimir Wysocki, który pomógł mu dostać wszystko to samo w upragniony Instytutu w jego życiu. Według innych, V. Abdulov wcześniej przecięte z Włodzimierza Wysockiego, który nauczył go potrzebę dopuszczenia do nauczyć umiejętności.

Dedykacja do głębokiej przyjaźni i uczciwości

Tak, tak, ale przyjaźń wywiązała pomiędzy Włodzimierza Wysockiego i Wsiewołod Abdulov, mocnego i prawdziwego, związany je na całe życie. Należy zauważyć, że motyw przyjaźni z idola Wsiewołod Osipovich nigdy wykorzystywana – bez wspomnień, wywiadów i wspomnień, co sugeruje głęboki przyzwoitości Wsiewołod Osipovich, jego inteligencji i dobrego wychowania. Ale po śmierci Włodzimierza Wysockiego, którzy po prostu nie mają wspólnych wspomnień i zapisał się w jego przyjaciół. Abdulov milczał, bo naprawdę czuję ból straty, co jest wyrzucić do publicznej wiadomości nie może i nie będzie. Rozmowa była to. Nie tylko Marina Vlady i Władimir Wysocki długo Abdulov mieszkał w mieszkaniu, ale także inne słynne siostry Polyakova lubi przyjść i porozmawiać z matką Seva francuskiej.

kariera teatralna

Aktor Wsiewołod Abdulov zagrała w 40 filmach, ale z jakiegoś powodu najczęściej wskazywanym przez jego pracy w filmie S. Govorukhin „Miejscem nie można zmienić.” Rzeczywiście, jak Petyuni Soloveva aktor jest bardzo dobra, ale także w innych rolach, że jest wspaniały. W ogóle, często Abdulov wystąpił w S. Govorukhin. Po ukończeniu liceum studio aktor służył w słynnym Teatrze na Tagance, a następnie Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

Udział w legendarnej wydajności

rodzice Wsiewołod Osipovich wierzyć „Ostatni Mohikanin” Silver Age. Chłopiec jak gąbka wchłania mówić o kultura i sztuka są biorące udział w tym gościnnym domu. Ich unikalna biblioteka znanym i plotek. Sam V. Abdulov, oczytany erudyta i człowiek, który znał literaturę rosyjską i wspaniałe wiersze odczytu Pasternak, Achmatowej i Tsvetaeva. Dlaczego to jest tak organicznie pasuje do play-legendy „solo godzinach walki.” To był dar złożony przez dyrektora artystycznego Olegom Efremovym wielkie „starcy” Teatru Sztuki – Mihailu Yanshinu i Alekseyu Gribovu, Olga Androvskaya, Mark Prudkin i Victor Stanitsyn. To było spełnienie-bomba. I Wsiewołod Abdulov nie jest stracone na tle wielkich aktorów.

wypadek samochodowy

Po upadku teatru w 1987 Wsiewołod Abdulov pojawił się w trupa Doronin, ale z powodu ciężkiej atmosfery nie mógł tam pracować, i poświęcił się całkowicie do radia. I był chory w tym czasie. W 1977 Wsiewołod Abdulov była tragedia. Samochód był napędzany przez uczestnika, w wyniku eksplozji przednie koło 6 razy przewracane i wpadł do rowu. Stało się to na jesieni niedaleko Baku. 21 dni był w śpiączce, a nawet wtedy, gdy świadomość wróciła, lekarze uważali go „obiecujący”. On przywrócił V. Abdulov długo, a dopiero na wiosnę aktor poszedł na naprawić. Ale konsekwencje wypadku był straszny zaburzenia pamięci, w wyniku czego po aktor odmówił proponowanego role nie pozwolić kolegom.

Moskwy „Don Giovanni”

Wsiewołod Abdulov (zdjęcie w załączeniu) był bardzo ciekawy człowiek, dowcipny i uroczy. Lubił kobiety, on sam, zgodnie z przyjaciółmi, był człowiekiem strasznym damskie. Ożenił student pierwszego roku na Uniwersytecie. Bauman. W tym małżeństwa urodził się jego jedyne dziecko – córkę Julię. Małżeństwo rozpadło się dwa lata później. Wsiewołod Osipovich zawsze zakochać się namiętnie, cierpiał i cierpiał, a potem wypala. Kobiety były wśród wszystkich grup wiekowych i środowisk. W ostatnich latach był sam. Ale obok była córką Julią.

Śmierć

Aktor zmarł na rzadką chorobę – zawał tętnicy żołądkowej. Ale dowiedzieliśmy się o tym po otwarciu. Wsiewołod Abdulov, którego biografia została zakończona w 2002 roku, nie promować, jak i jego najbliższego przyjaciela Władimira Wysockiego, ani do żadnych tytułów. Nie były one nawet uhonorowany artystów Rzeczypospolitej. Ukrył utalentowaną artystką i wytrawny mistrz dubbingu z ojcem, Artysta Ludowej RFSRR i laureata nagrody Osipom Abdulovym Stalin na Wwiedienskiego cmentarza. On pozostawił córkę, wnuczkę i prawnuka. Rhode kontynuowane.