335 Shares 2283 views

CrossFire nie powiedzie się. eliminując błędy zaczynają CrossFire

Każda gra – jest to świetny program, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Przed tym, jak rozpocząć grę na rynku, deweloperzy z pomocą doświadczonego zespołu QA w trakcie ponawianych prób spróbować zidentyfikować wszystkie możliwe problemy, które mogą się pojawić. Więc wyeliminowane wady, błędy, dogania słabości, i tylko wtedy, gdy na półkach pojawi się projekt i staje się dostępny dla użytkowników. Jednak bez względu na to, jak doświadczony lub byli deweloperzy i testirovschki, czasem jest to niemożliwe, aby całkowicie naprawić wszystkie problemy. Ponadto mogą wystąpić pewne problemy dla użytkowników z własnej winy, ale raczej z winy komputera lub zainstalowanego na nim oprogramowania. Gracze często piszą, że CrossFire daje błąd, więc warto się bliżej, co może być przyczyną takich problemów.


Brak reakcji z gry

Pierwszym problemem, który można napotkać – to zupełny brak reakcji lub skrót pliku exe do prasy. Można miarę potrzeby, aby spróbować uruchomić grę, ale wszystko będzie na próżno. Łatwiej zrozumieć problem, gdy CrossFire daje błąd, a w tym przypadku, po prostu nic się nie dzieje. Jednak istnieje rozwiązanie, ponieważ często te problemy występują, gdy program antywirusowy usunięty w związku z podejrzeniem wirusa jakiegoś ważnego pliku gry. Dzieje się to rzadko, ale zdarza się, więc trzeba albo wyłączyć program antywirusowy na grze, lub przeanalizować, jaki typ pliku potrzebny na zagrożenia i dodać go jako wyjątek. Tak więc, ty decydujesz problem dość szybko. Inne problemy mogą wynikać z tych sytuacji, kiedy CrossFire daje błąd, ale co najmniej raz jest jasne, że tak nie jest.

Error loading file version.ini

Bardzo często CrossFire daje błąd, że nie może znaleźć version.ini pliku. Co to jest plik, a co to jest? W rzeczywistości, nie ma żadnego problemu, ponieważ ten plik jest odpowiedzialny za połączenie z serwerem, więc jeśli klient nie może znaleźć, więc serwer nie działa. Idź na serwerze witryny, na których gra, i upewnij się, że nie są prowadzone prace konserwacyjne, czy jest to po prostu wyłączony. Po prostu trzeba czekać, jak w CrossFire błędów tego typu nie mogą być rozwiązane przez użytkownika. Jednak warto zauważyć, że nie można połączyć się z serwerem, nawet gdy jest on-line – to trzeba mieć więcej niż spróbować.

ślad wykonanie

Może się zdarzyć, że klient nie chce się zsynchronizować z nowymi danymi serwerów, które pochodziły z zapobiegania lub powstałych po upadku. Czasami CrossFire startuje, ale wynika to z bardzo różnych powodów. A jeśli gra nie chce się uruchomić z błędem vysheoboznachennyh, trzeba będzie przeprowadzić śladu. Odbywa się to w wierszu poleceń, przez które trzeba będzie uzyskać informacje na nowym serwerze. Kopiuj i wklej je do version.ini, a następnie zapisać – gra powinna zarobić. Jednak to nie jest odpowiedź na pytanie, dlaczego CrossFire muchy – używając ślad i modyfikować dane w powyższym pliku może być rozwiązany tylko z uruchomieniem problemu, a nie wyjścia.

błąd mlang.dll

Około pięć procent zawodników wystąpi błąd związany z mlang.dll plików. On pojawia się w folderze głównym po uruchomieniu niektórych programów i usunąć go stamtąd niemożliwe. Jeśli próbujesz uzyskać broń Crossfire, sprawiają, że większość z nich szczerze, ponieważ korzystanie z aplikacji innych firm może być przyczyną tego błędu. Niestety, nie ma rozwiązania. Fakt, że ten plik zostanie utworzony automatycznie za każdym razem go usunąć i spróbować ponownie uruchomić grę. Ona będzie oscylować w cztery procent obciążenia i przejść, a powodem tego będą wyrażone powyżej pliku. Jedyne wyjście – ponownie zainstalować grę. I, oczywiście, nie są już konieczne do korzystania z aplikacji innych firm, które współdziałają z samej gry. Jednak warto zauważyć, że na CrossFire opinie stały się coraz rzadsze wzmianka ten błąd, ponieważ został zastąpiony przez inny, o którym jeszcze będzie omawiany później.

„Zmiana w pliku”

Ten błąd występuje tylko w dwóch przypadkach: jeśli zainstalowana w folderze z grą żadnych dodatkowych plików, lub jeśli w jakiś sposób usunięte pliki trzeba stamtąd. W pierwszym przypadku trzeba porzucić wszelkie oszustwa i innych podobnych programów, które są zainstalowane w folderze gry, usunąć z niego wszystko, co zostało już ustalone, i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, i nie trzeba ponownie zainstalować grę, czy rzeczywiście czynienia z administracją. Jednak w tym drugim przypadku, specjalne opcje tam – trzeba będzie ponownie zainstalować grę, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby wiedzieć dokładnie, czego brakuje plików, i nie będzie w stanie odzyskać je oddzielnie.

błąd Xtrap

Crossfire nowy oczywiście wyposażone w nowy system bezpieczeństwa o nazwie Xtrap. Jest przeznaczony do połowu oszustami i oszuści, którzy korzystają z kodów nieuczciwy próbują obejść ten zakaz i tak dalej. Ale nie sądzę, że nie można wpłynąć na ten problem, jeśli grasz fair. Fakt, że absolutnie Xtrap monitoruje wszystkie procesy na komputerze, a to może działać, nawet jeśli uruchomić program, który jest odpowiedzialny za negocjacje na mikrofon, takich jak „Skype”. Jego zadaniem w CrossFire – przegląd wszystkich aktualnie uruchomionych aplikacji, a blokujące rozruch przy najmniejszym zagrożeniu, więc uniknąć biegną równolegle inne programy, co może być.

Jak widać, prawie wszystkie błędy w grze na początku ze względu na fakt, że używasz narzędzi innych firm, w szczególności cheaty, trenerów i innych urządzeń oszukańczych które daje niesprawiedliwą przewagę nad innymi graczami. Więc nie używaj takiego oprogramowania, a następnie pół problemu zniknie sama. Oczywiście, nadal istnieją pewne błędy, które mogą wystąpić w trakcie gry, ale wtedy najprawdopodobniej trzeba szukać przyczyny w komputerze lub w programach zainstalowanych na nim. Być może trzeba poprawić swój samochód lub uruchomienia aplikacji w mniej równolegle z grą więc mogła użyć więcej zasobów systemowych. A następnie można grać bez żadnych problemów.