661 Shares 5774 views

Gdzie ukryć autorskie na klawiaturze?

symbol praw autorskich na klawiaturze w zwykły układ nie jest dostępna. Dlatego konieczne jest stosowanie specjalnych metod rekrutacji. W jednym przypadku można użyć kodów ASCII. Jest to najbardziej uniwersalna metoda, która działa w praktycznie każdej aplikacji. W niektórych programach ikona odrębnej kombinacji.

Inna metoda polega na wykorzystaniu menu, ale to działa tylko w edytorze tekstu. Z punktu widzenia uniwersalności najlepszą opcją, która jest oparta na kodach ASCII. To nie jest często niezbędne do wprowadzenia prawa autorskiego na klawiaturze. W razie potrzeby można użyć standardowego zestawu, który działa w prawie wszystkich zastosowaniach.

używamy ASCII

Głównym sposobem, aby wstawić autorskie na klawiaturze – jest wykorzystanie kodów ASCII. Główną zaletą – uniwersalność. Oznacza to, że ta metoda działa w prawie każdej aplikacji. Wśród kodów cyfrowych odpowiadających podanym symbolem 0169. Dla Push aktywacja «» Alt, a następnie z klawiatury numerycznej, kiedy «Num Lock» wpisane kolejno 0, 1, 6, 9. Po tym, natychmiast zwolnić «Alt». © żądany znak do stawienia się. Inna uwaga ponownie – jest to najbardziej uniwersalny sposób, który nie jest związany z żadnym konkretnym zastosowaniu. Nic o tym nie skomplikowane. Jedyną rzeczą, nie zapomnij użyć klawiatury numerycznej. W pozostałych przypadkach występuje kombinacja może nie działać.

specjalna mieszanka

Innym rozwiązaniem, które pozwala umieścić symbol praw autorskich na klawiaturze, to jest użycie specjalnej kombinacji klawiszy. Najpierw trzeba jednocześnie nacisnąć przycisk «» i «Ctrl Alt». Nie zwalniając je nacisnąć „C” w układ klawiatury angielskiej. Ta metoda działa tylko w edytorze tekstu Word. Jeśli jest to pożądane, można go wyodrębnić (na przykład za pośrednictwem myszy), kopiowane do schowka (połączenie Ctrl «» i angielski „C” naciśnij jednocześnie), a następnie dodaje się do dowolnej aplikacji (Ctrl samym «», ale teraz «V» w języku angielskim).

Z menu aplikacji

Najprostszym sposobem byłoby umieścić praw autorskich za pomocą paska narzędzi w edytorze tekstu Word. Aby to zrobić, należy natychmiast udać się do zakładki „Insert”. Następnie znajdź pozycję „symbol”. Robimy to jedno kliknięcie lewym przyciskiem myszy lub touchpada. Lista znaków, które zostały ostatnio wprowadzone w międzyczasie. Jeśli nie ma znaku praw autorskich, a następnie dociśnij wyrażenie „inne”. Otwiera okno, w którym można znaleźć żądany znak za pomocą klawiszy nawigacyjnych (strzałki „w dół” i „w górę”). Następnie sugeruje markera podobny sposób i naciśnij „ENTER”. Zamknąć okno. Wymagany wynik został osiągnięty.

wyniki

W tym artykule opisaliśmy różne sposoby jak umieścić praw autorskich. Opcja najbardziej wszechstronny – to jest wykorzystanie kodów ASCII. To działa w większości aplikacji do tej pory. Było na nim, radzimy zwrócić uwagę na większości użytkowników. Wprowadzony to nie tak często. A gdy jest to naprawdę konieczne, należy użyć uniwersalnego kodu. Nieco rzadziej używane specjalną kombinację klawiszy lub pasek narzędzi. Sposób ten ma zastosowanie do procesora tekstu, na przykład, słowo. Wybór użytkownika. Najlepiej jest, aby pamiętać o jednej opcji i zawsze z nich korzystać.