420 Shares 4303 views

Aktor Sem Rayli: biografia, zdjęcia, filmy najlepsze

Sem Rayli – brytyjski aktor, którego istnienie publiczność dowiedziała się dramat „Control”. W tym filmie biograficznym, on znakomicie zrealizowany wizerunku lidera muzyce punkowej Iena Kertisa. „Maleficent”, „French Suite”, „Duma i uprzedzenie i zombie”, „Bizancjum”, „On the Road” – inne słynne filmy z jego udziałem. Co jeszcze można powiedzieć o gwiazdy?


Sem Rayli początkowy sposób

Wykonawca Iena Kertisa urodził się w Wielkiej Brytanii, to wydarzyło się w styczniu 1980 roku. Sem Rayli urodził się w rodzinie kupca i nauczyciela przedszkola. Pragnienie, aby połączyć swój los z kina, chłopiec pojawił się już w młodzieńczych latach. Z powodzeniem ukończył Uppingham szkole, następnie podjął próbę zostania studentem prestiżowej London Academy of Music and Dramatic Art. Nieoczekiwanie, komisja selekcyjna czuł, że młody człowiek nie ma danych na studia na tej uczelni.

Od pewnego czasu, Sem Rayli zapomniał o swoim śnie, jego pasją była muzyka. On dołączył do zespołu 10.000 rzeczy, ale zespół nie dokonał specjalną popularnością. Po kilku latach wykonywania młody człowiek postanowił skupić się na jej karierze aktorskiej, a nie musiał żałować w przyszłości.

Finest godziny

„Control” – dramat biograficzny, dzięki której udało się zgłosić Sem Rayli. Filmografia jego wzbogacony ten obraz w 2007 roku. Anton Korbreyna obraz opowiada historię Iena Kertisa, cieszy się renomą w latach 70-tych jako lider punkowego zespołu Joy Division. Kluczową rolę w tej taśmy ma Sama, który udało się zagrać tylko kilka projektów telewizyjnych.

Biograficzny dramat opowiada historię ostatnich latach Curtisa. Widzowie dowiedzą się, jak słynny muzyk stał się członkiem miłosny trójkąt, a rozdarty między żoną i przyjacielem jego napady padaczki. Oczywiście, podkreśla filmowe i występy z Ian i jego zespół punk.

kariera filmowa

Dzięki filmu „Control” stał się popularny aktor Sem Rayli, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule. Już w następnym roku zagrał główną rolę w thrillerze sci-fi „Franklin”. Początkujący aktor grał młodego człowieka, który stara się przeżyć wspaniałe chwile pierwszej miłości. Następny Sam zawarte wizerunek głównego bohatera w akcji „Thirteen” dramatu. Jego postać stała się młody człowiek imieniem Vince, który marzy o łatwych pieniędzy i przypadkowo odkrywa sposób, by je zdobyć. Nie mogę sobie wyobrazić, jak bardzo niebezpieczna gra, w którą angażuje.

W 2010 roku opublikował dramat kryminalny „Brighton Rock” z Riley. Jego bohater – mały tyran, który jest zmuszony do poślubienia świadkiem przestępstwa, w które był zaangażowany. Następnie aktor zagrał epizodyczną rolę w filmie "Women in Love", grał w Nowym Jorku pisarz Sal w serialu przygodowego "On the Road". W thrillerze fantasy „Byzantium”, on doskonale ucieleśnia wizerunek wampira Darvella.

Western „ciemną dolinę” odgrywał centralną rolę Sem Rayli. Film zaczyna się od tego, że w małym miasteczku utraconej w Alpach, tajemniczy nieznajomy przybywa. Miejscowi nie wiem, jaki jest cel przyjazdu jeźdźca, jednak chcą go już tak szybko, jak to możliwe. Drugorzędną rolę aktor grał w fantastycznej melodramat „Maleficent” opowiada historię młodej czarownicy, która ma bronić interesów swoich poddanych za pomocą ciemnych sił. Obraz słynnego pana Darsi Rayli zawarte w filmie „Duma i uprzedzenie i zombie”. Można go również zobaczyć w filmach „French Suite” i „Shootout”.

życie osobiste

W filmie, aktor często pełni rolę wietrzne facetów, ale w prawdziwym życiu jest inna rzadka konsystencja. Powrót w 2009 roku, postanowiłem wziąć śluby Sem Rayli. Biografia Gwiazda wskazuje, że jego wybór był aktorka Alexandra Maria Lara. Ta kobieta aktor spotkał się podczas pracy w dramacie biograficznym „Control”, w którym Wystąpiła również. Wzajemny podziw szybko zamienił się w prawdziwy uczuć.

Alexander aktywnie w filmach, na przykład, można zobaczyć w „tunelu” obrazów „Bunkier”, „rasa” i „Proszę sobie wyobrazić!”, W serialu „Napoleon” i „Doktor Żywago”.

Brytyjski aktor został ojcem w 2014 roku. Żona dała Riley syna o imieniu Benjamin. Kto jest sławna para poważnie myśli o tym, jak mieć drugie dziecko. Większość swojego czasu spędza rodziny w Berlinie.