368 Shares 8476 views

Na jakim kontynencie jest Brazylia. Charakterystyka kraju i jego atrakcje

Kraj Brazylia zawsze wiąże się z kolorowych karnawałów zapalająca tańców, pięknej przyrody i gorączkowy tryb życia. Dosłowne tłumaczenie tego słowa oznacza „Upał, gorący węgle”. Ale nie każdy rozumie sensownie na jakim kontynencie jest Brazylia.

Co to jest Brazylia?

Red sandałowe wysyłają do krajów europejskich, głównie eksportowane bogactwo kraju. Każdy wie, brazylijską kawę, piłce nożnej, samba taniec, niekończące hałaśliwych festiwale, jak również popularne wyrazy o kraju, gdzie wiele dzikich małp z filmu „Cześć, jestem twoja ciotka”. Jednak w jaki kontynent Brazylia jest krajem, nie każdy wie.

To zajmuje dość dużą powierzchnię w społeczności światowej i jest na piątym miejscu. Życie w kraju jest wypełniona różnych warstw społecznych, ostro kontrastujące ze sobą. Ale pomimo trudności ekonomicznych, potencjał tego kraju jest ogromna. Jest to ułatwione przez:

 • taniej siły roboczej;
 • pierwszorzędnym lokalizacja;
 • bogactwo zasobów naturalnych;
 • żyznej gleby;
 • warunki klimatyczne.

Lokalizacja na mapie

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, na jakim kontynencie jest Brazylia. Jeśli spojrzeć na mapę, można łatwo stwierdzić, że kraj ten jest w Ameryce Południowej.

Ameryka Łacińska skupia różne stany. Wśród nich, Brazylia jest jednym z czołowych miejsc. Północ kraju graniczy z Gujany, Wenezueli, Gujany i Surinamu. Północno-zachodnia granica jest objęty zachodniej granicy Kolumbii jest Peru i Boliwii. Argentyna i Paragwaj razem rysować w kraju, w południowo-zachodniej stronie, natomiast południowa część graniczy z Urugwajem.

Brazylia przemywa wodą obszaru Oceanu Atlantyckiego z jego bogate życie morskie i oceaniczne flory. Wysoka temperatura brazylijskich Highlands określone ograniczenie poziomu pomiędzy 500-1000 m. Monumentalne łańcuchy góry położone są równolegle do brzegu. Góry nagle przerwane przy burzliwym oceanie, jakby chciał powiedzieć, że tylko pogrubione i niepohamowany ludzie mogą zdobyć się na górę. Tam powstają tzw Sugar Loaf. Na północy, przez brazylijskiego elewacji, rozkładanie największe na świecie amazońskich nizin. Na północnych obrzeżach leży na Gujana Highlands, osiągając wysokość do 1000 m.

Nie wszyscy podróżujący wiedzieć, Brazylia znajduje się na jakim kontynencie. Atrakcje kraju przyciągają turystów z całego świata. Tysiące turystów przybywa tutaj na karnawał i innych barwnych wydarzeń.

Od strony południowej linii brzegowej delikatnie pochyla się wokół granicy kraju, możliwe jest, aby wyposażyć plażę, dogodne dla turystów, jak i miejscowej ludności. Najlepsze z nich są przylegające do Rio de Janeiro i Sao Paulo.

Dumą kraju jest jego gościnność i rozwinięta struktura turystyka. Gorący klimat, malownicze pasma górskie, słynnego Iguazu Falls, doskonałe plaże, zajmując całą linię brzegową, to bogactwo kraju.

Państwo jest podzielone na 23 państw, z których jeden jest stolicą, trzy federalne. Infrastruktura i klimat bezpośrednio zależy od tego, na jakim kontynencie jest krajem Brazylii.

cechy klimatyczne

Panować głównie gorących miesięcy w kraju, jak Brazylia znajduje się na równiku i w tropikach. Amazon słynie karencji warunkach klimatycznych, gdzie temperatura pozostaje poniżej 25 stopni Celsjusza. Obfite deszcze całoroczne myte krawędź. Wilgoć i wilgoć przyczynia się do zacierania granic między porami roku. Ważne jest, aby zrozumieć sensownie na jakim kontynencie jest Brazylia, Włochy i inne kraje znane kompetentnie obecny klimat.

W rejonie Highlands brazylijskich królować subequatorial wilgotny klimat z deszczowymi zimami i latami z niewielkim śniegu. Monsunowy wiatr niesie ze sobą obfite opady deszczu deszczu.

tradycje Brazylia

Rzadko każdy kraj bije Brazylii za bardziej kolorowy karnawał: kolorowe stroje, kolorowe maski, tańce, muzyka wesoła – goście z całego świata zbierają się na wakacje w Rio de Janeiro.

Jest to wspaniała impreza zorganizowana w lutym każdego roku, przed Wielkanocą i pół miesiąca. Festiwal oznacza początek Wielkiego Postu jako pożegnanie dla przyjemności skutków działania, które powinny być oddzielone. By wiedzieć, w którym kontynent jest Brazylia, możliwe jest, aby dokładnie przedstawiają jak ambitny różne festyny.

Według legendy, fundamentem tego karnawału jest święto zabawne, który towarzyszył wesołych piosenek i tańców. IT uczestnicy wlać wodę na siebie, rzucając pomidory i surowe jajka. Znacznie później, przedstawiciele tej rasy negroidalnej, wszedł do kraju z różnych powodów musieli maszerować ich kolorowe krajowe zwyczaje.

Celowniki

Podróże w tym fantastycznym kraju, aby być lepiej realizowany w okresie od początku października do końca maja. W tym czasie spada najmniejszą ilość deszczu. Ale to głównie części środkowe i południowe. Jeśli turyści chcą odwiedzić, to bezpiecznie można zrobić w północno-wschodniej części kraju o każdej porze. Jeśli zamierzasz kupić bilet, konieczne jest, aby zdecydować na jakim kontynencie jest krajem Brazylii. Jego atrakcje zaskoczy nawet najwyższej klasy usługi:

 • Amazon – majestatyczna rzeka.
 • Statua Chrystusa wysokość 38 metrów.
 • Ogród Botaniczny, położony w południowej części kraju strefy.
 • Granitu na Mount Corcovado.
 • Cukru Mountain – jego wysokość wynosi 396 metrów.
 • Muzeum Sztuki Współczesnej – znajduje się w strefie środkowej.
 • Candelaria Kościół w Rio de Janeiro.

Najbardziej podatne na opady w maju, czerwcu i lipcu. Ocean woda nagrzewa się do 28 stopni od stycznia do końca maja. W listopadzie i grudniu woda ogrzewa się do temperatury 29-30 stopni.

odpowiednik pieniądze

W trakcie kraju reale brazylijskie. Jeden Real 100 centów. Turyści nie są zalecane do wymiany waluty na raz w dużych ilościach w realnym życiu. To grozi utratą pewnej ilości podczas opuszczania kraju. BMENA podejmować lepsze hotele niż w bankomatach.

Teraz, gdy wiesz, w jakim kontynencie jest Brazylia, można zaplanować miejsce wypoczynku rację.