598 Shares 6599 views

Gdzie się udać w lutym na wakacje – Egipt czy ZEA?

Zazwyczaj ludzie idą do odpoczynku latem gdzieś na południe, by rozkoszować się słońcem na plaży i plusk w ciepłym, łagodnym morzu. A może nawet ponurkować lub surfing. Ale to nie zawsze pokrywa się z opuszczenia ciepłego sezonu. A co zrobić, jeśli wakacje w lutym? Ukrywa się przed zimą zimno domu i patrzeć przez okno? Gdzie się udać w lutym na wakacje?


Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw odpowiedzieć na szereg innych. Na przykład, jaki typ wakacji preferujesz? Jeśli chcesz na nartach lub snowboardzie, w Rosji istnieje wiele miejsc, gdzie pójść w lutym na wakacje bez problemów. Cóż, jeśli nie jesteś fanem sportów zimowych i wolą leżeć na plaży i opalać się, można przejść do krajów takich jak Egipt czy Tajlandia. Lub odwiedzić Wyspy Kanaryjskie, Malediwy, Kuba, Sri Lanka … Ośrodki te od wielu lat przyciąga zapalonych fanów zimowy wypoczynek na plaży. Ujawniają pewne tajemnice popularności tych serwisów.

Egipt jest tradycyjnym miejscem, gdzie można zrelaksować się w zimie, tak jak wielu naszych rodaków. Głównym sekret popularności tego miejsca wypoczynku jest rozsądny stosunek ceny do jakości. W związku z tym ograniczone w mediach, turyści, którzy nie wiedzą, gdzie odpocząć w lutym, może być bezpiecznie przesyłane do Egiptu. Tutaj, za niewielką opłatą będą świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nad brzegiem ciepłego Morza Czerwonego ma takie popularne kurorty w Egipcie, a wśród nich słynne Sharm El Sheikh i Hurghada najmniej znany. Jest zima tutaj przyciąga miłośników nurkowania, które privleket nie tylko ciepłe i krystalicznie czysta woda, ale także słynne rafy, życie morskie i piękno dna morskiego. I nurków i „beachgoers” przyciąga tak egzotycznego kraju jak Tajlandia, gdzie popularne kurorty Pattaya i Phuket.
Na wyspach w zimie jest również dobre. Wielu fanów turystyki na wyspach nawet trudno powiedzieć, gdzie się udać lepiej w lutym – na wyspie Phuket, Malediwy czy Wyspy Kanaryjskie. Wakacje na Malediwach przyciąga swoją poważanie. Ktoś porównał wyspę pięknym kwiatem.

Temperatura powietrza w średnich Luty 28 stopni tutaj.
Dla tych, którzy mają tego ciepła jest źle tolerowany bardziej odpowiednie Wyspy Kanaryjskie. Tutaj, jak gdzie indziej istnieje wiele różnych wycieczek i egzotycznych miejsc. I jakie wrażenia można uzyskać od oceanu i wulkany … Ponadto, pod koniec lutego, odbywa się tutaj Carnaval de Tenerife.

Młodzi ludzie również mają swoje tradycyjne miejsce odpoczynku. Młodzież – to specjalny rodzaj turystów, energiczna, bardzo żywy i zwykle nie mają dużo pieniędzy. A reszta potrzebują odpowiedniego, rave. Dlatego też, jeśli jesteś młody i nie wiem gdzie się udać w lutym na wakacje taniej podróży do Goa. W ciągu ostatnich kilku lat, stan indyjski jest ulubionym miejscem wypoczynku dla młodzieży. mieszkaniowe i ceny żywności są niezwykle niskie. Tak, że młodzi ludzie są wszystkie warunki do zabawy i zdobyć dużo wrażeń.

Klienci mogą odwiedzić egzotyczny kraj, takie jak Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ten fantastyczny kraj z tradycji wschodniej nie tylko złote piaski i zadziwić egzotyczne rośliny i komfortowe hotele, ale również słynie z tradycyjnych rynków i wysokich centrach handlowych. W Dubaju, to było w lutym, to odbywa się doroczny festiwal zakupów. Interesujące jest to, że podczas tego festiwalu zniżek w najbardziej modne ubrania znanych projektantów może być tak wysokie, jak 80 procent!

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich są nie tylko najpiękniejsze miasto na świecie z ultranowoczesnych budynków, pochowany w zieleni, z bezpośrednim dostępem do morza, ale także najbardziej odpowiedni klimat na wakacje nad morzem! Temperatura wody wynosi około 20-22 °, a średnia temperatura – 30 °. Najlepiej jest odwiedzić takie miasta kurorcie ZEA, Abu Dhabi, Sharjah i Dubaju. Tutaj znajdziesz piękne krajobrazy, egzotyczne zatoczki, czyste morze i pierwszej klasy usługi. Są to wszelkiego rodzaju miejscowości wypoczynkowych, gdzie można pójść w lutym. Jak mówią istnieje wola …