698 Shares 1493 views

W niektórych przypadkach należy uzyskać numer tranzytowy?

Na drogach w kraju z każdym dniem liczba samochodów rośnie. Niektóre z nich zostały zakupione nowe w salonie, a niektóre zmiany ich właścicieli. Każdy wie, że pojazd, zgodnie z obowiązującymi przepisami, są przedmiotem obowiązkowych zapisów rejestracyjnych. Oznacza to, że każda maszyna musi mieć numer. Co więcej, te numery muszą być zgodne z wymaganiami, a być zainstalowany na dokładnie określonym miejscu, które są dostarczane przez projekt samochodu. Wcześniej można było umieścić numery pod szkłem i iść bez martwienia się o nic, ale teraz pierwsze policja drogowa zatrzymać samochody i racjonalnie wyjaśnić, mylisz się. Zamontowany na numery osłona chłodnicy będzie traktowane jako naruszenie. Dobrze, pozostawiając samochód na drodze, bez numerów, oczywiście, jest niezgodna z prawem. Właściciel tego urządzenia będzie podlegać karze administracyjnej. Z kierowca pobiera karę 5000 rubli. W niektórych przypadkach, kara może zostać zwiększona (do ewakuacji pojazdu na parkingu kary i konfiskaty prawa jazdy na okres do 3 miesięcy).


Przy zakupie samochodu, która została już wykorzystana, nie ma mowy o jego ponownej rejestracji od jednego właściciela do drugiego. Oznacza to, że sprzedawca musi usunąć swój samochód z rejestracją w policji drogowej i uzyskać numery tranzytowych. Wcześniej było to obowiązkowe Warunkiem sprzedaży, ale teraz domaga się trochę zmieniło. Teraz samochód off rejestru lub na wniosek właściciela lub jeśli samochód jest sprzedawany do innego regionu.

W tym przypadku, numery tranzytowe są konieczne, że samochód może „dostać” od byłego właściciela do chwili obecnej i został wprowadzony na rachunek w nowym miejscu.

Procedura otrzymywania tego rodzaju miejsca jest bardzo proste. Właściciel napisał oświadczenie z prośbą o usunięcie pojazdu z rejestru i jest samochód do kontroli. Policjant ruchu sprawdza specyfikacji urządzenia, które są podane w dokumentach. Jeśli wszystko się zgadza, to wydane numery tranzytowych. Należy jednak pamiętać, że ADAT nie powinno być żadnych „innowacja”, które są zakazane przez prawo. Na przykład, barwienie szyb.

Wydawanie tablic rejestracyjnych występuje po zapłatę cła państwowego, który jest ustawiony na 1000 rubli za pokój na metalowej lub plastikowej podstawy.

Wielu kierowców zadać pytanie o ile są numery tranzytowe i co można zrobić, jeśli są przeterminowane. Prawo jasno odpowiada na te pytania, i odnosi się do kodeksu wykroczeń administracyjnych. Zgodnie z obowiązującym prawem, ważność numerów Transit – 20 dni i nie może przedłużyć go. Okazuje się, że w tym czasie właściciel samochodu jest zobowiązany umieścić go na koncie ewidencyjnym. Jeśli czas przeznaczony dla tej procedury nie została przeprowadzona, konieczne jest, aby nowe obiekty tranzytowych. Oznacza to, że po prostu powtórzyć powyższą procedurę. To musi być zrobione z powodu tranzytu przeterminowanych będzie narażony na kary administracyjnej w wysokości 800 rubli.