217 Shares 5996 views

Legendarny Adidas ZX 750: Nastoletni sen

Mogą występować w każdej z linii na rynku marek sportowych takich modeli, które mogą być słusznie nazywany kanoniczny. Więc z Adidas ZX 750, buty do biegania, które go „z pokolenia na pokolenie”, okresowo przechodząc przedruku i odnowiony jako dobry samochód sportowy. To nie żart: w następnym modelu roku, popularny na całym świecie i jest rozpoznawalny po charakterystycznym stylu retro, obchodzi trzydziestą rocznicę. Z tej okazji marka „Adidas” przygotowało prezentację nowej wersji – nie wiadomo, co z konta – buty Adidas ZX 750. Ale weźmy pierwsze rzeczy pierwsze.

W rzeczywistości kupujemy buty sportowe, uwielbiałem i komfortowo siedząc na nodze. I niewiele osób interesuje się historią konkretnego modelu, skąd pochodzi, który został stworzony, etc. Kto będzie zaskoczony Model „wiek”, trzydzieści lat – znaczny okres. I ktoś wręcz przeciwnie, doceniają jakość i dostrojony przez lata tradycji.

Kiedy to było w tym czasie słynna grupa podejście świat „Adidas” w celu opracowania nowej linii ZX, twórcy postawili sobie za cel uczynienia a nie tylko eleganckie i funkcjonalne buty. Te „pantofel-biegacze” stał się niezbędnym wsparciem dla biegaczy w różnych długości dystansach. Oznacza to, że wymagania dotyczące aerodynamiki i cech ciężaru Adidas ZX 750 zostały zwiększone, a to jest nie wspomnieć o siłę.

Nie być bezpodstawne, będziemy koncentrować się na poszczególnych części buta. Zatem jedynym nabył słynny tonącego fundament, który składa się z wielu warstw: ruch jogging obszary podeszwowe rozprowadzać obciążenie niewykorzystanej części stopy. W tym przypadku elastyczność jest zachowana.

Trampki Adidas ZX 750 zostały stworzone i zmontowane w bawarskiej fabryki Sheyfild – by tak rzec, w samym sercu giganta „Adidas”. Wysiłki kilku projektantów został wydany w kilku wersjach w różnych kolorach. Podczas gdy początkowo wykonywane tylko zamszu skarpetkę, główna rama ligowano wylogowanie następnie stylizujące powłoki siatki perforowanej.

Dlaczego taka popularność Adidas ZX 750? Dobra obsługa marketingowa koncelebrowana otgremevshego w Seoul Olympic Games 1984, sponsorowana i wykonana markę sportową. Muszę powiedzieć, że jeśli cenionych koszty krossovochki po 84 grach, jak torty, zaledwie kilkuset skrzynek, następnie następnym konkursie olimpijskim, sprzedaż wzrosła do kilkudziesięciu, a po – i setki tysięcy. Tajemnica sukcesu tkwi nie tylko w pierwotnym projekcie (nie na darmo nazywany oryginały linia), ale również w znanych technologiach: Adidas skręcanie, Soft Cell. W tym dniu, patenty nie zmieni, chyba że projektanci zwrócić uwagę na lżejszych materiałów.

Obecnie model ten stał się kultowym, jak i sprzedaży – źródło produkcji złota, twórcy legendy mają wszelkie prawo do dalszego produkować Adidas ZX 750 opinie tylko to potwierdzić. Na przykład w ubiegłym roku firma przedstawiła na całym świecie, aw szczególności: – wieczorne show odbyło się w Moskwie, nowa modyfikacja „siedemset pięćdziesiątym”. Retro styl pozostał bez zmian, z wyjątkiem, że teraz model jest przedstawiony w trzynastu (!) Różnych kolorach, Cyrkulacja w tym samym czasie znacznie wzrosła.

Czy producenci boją się, że zalezhatsya pudełko w magazynie? Daleko od niej! Oraz z kilku powodów: nowa warstwa amortyzację w podeszwie technologii EVA, która zmniejsza ryzyko urazów stóp, kilka odmian sznurowanie butów – marzenie każdego nastolatka. Po bokach są zachowane trzy oryginalne taśmy, a na tylnej stronie umieszczone lotosu emblematu i odblaskowe. Spotkać i nie spieszy się, aby zobaczyć legendę!