335 Shares 9773 views

Rodzicielstwo Koty

Każdy właściciel, szef domu zwierzę – kot, marząc, że zwierzę było posłuszne i wykonywania konkretnego zespołu hosta. Ale w jaki sposób można to osiągnąć? Po tym wszystkim, koty nie mają tendencję do czynienia od dłuższego czasu. Z reguły koty brak uwagę na trzy – pięć minut, po których będzie się przełączać uwagę na coś nowego, a nie zwracać uwagę na właściciela i jego zespół. W tym przypadku kot jest w pełni świadomy tego, co chce ze swoim szefem, ale nie każdy kot będzie spełniać jego wymagania.

Większość łatwo i szybko jak to możliwe do konkretnych poleceń nauczyć kota, który kocha swego pana, i ma nadzieję otrzymać od mistrza miłości, czułości i uwagi niż kot, który patrzy podejrzliwie na hoście. Próbuje nauczyć kota, konieczne jest przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość, a jeżeli kot chce uciec ze szkoły lub nie podoba, nie próbują karać kota. Kara może wywołać gorycz i agresję u kotów. W takiej sytuacji konieczne jest, aby obserwować swoje zwierzęta. Można udać się do edukacji drugiej drogi, starają się zidentyfikować pewne unikalne cechy Ten kot interakcji ze światem i wzmocnienia tej współpracy. Na przykład, meow kot reaguje na konkretnych dźwięków – można nauczyć ją do „rozmowy” lub wznosi się na tylnych łapach – może być przeszkoleni chodzić na tylnych łapach lub siedzieć. Kot może być przeszkoleni przeskoczyć przeszkodę, czy będzie to bariera lub kij. Jeśli kot mieszka długą żywotność z właścicielem, a następnie ostatecznie ona zwykle uczy się go, jego gesty i nastrój zrozumieć. W każdym razie jest to niemożliwe, aby nauczyć kota ze złym nastroju, kot będzie czuć i będzie wynik.

Rozważmy prosty polecenie, które można nauczyć swojego ulubionego zwierzaka:

1) „do mnie”

Bardzo częstym poleceń. To polecenie jest spełniony poprzez przyciąganie koty na smaczny posiłek. Gdy tylko jako pasza dla zwierząt, należy użyć tego polecenia. Umieścić w misce z jedzeniem, wydał polecenie. Być może na początku nie będzie wszystko jasne wprost żeglarstwo, może nawet Twój kot nie zrozumieją, ale jak skończy się czas w głowie Stowarzyszenia kot pyszne jedzenie i poleceń, a kiedy usłyszał kot komenda będzie z wysoko uniesionym ogonem lecieć do miski. Następnym krokiem będzie zespół pracuje w różnych warunkach, to jest w pokoju, na balkonie, w kraju. Główną rzeczą, za każdym razem, aby nagradzać swoje ciekawostki kot i ciepłe nastawienie. Po pewnym czasie, kot będzie reagował na wezwania do właściciela, aby starać się o pieszczoty i miłość. Oczywiście, z wyjątkiem przestraszony kot, który na wzmiankę o jego lub innych dźwięków nie starają się znaleźć właściciela, i odwrotnie, aby schować i ukryć. Będą musiały w takiej sytuacji, aby pokazać właścicielowi maksimum cierpliwości i miłości, kot wrócił normalny stan i nauczyć się ufać swojej ukochanej.

2) "Stand"

Komenda ta jest przydatna w codziennym życiu, gdy kot chce zrobić coś złego, na przykład, aby wyostrzyć paznokcie na łóżku drogowego lub zalogować się na balkonie dla szybami. Zespół pracował przez za pomocą wygiętego ramienia i smakołyków. Załóżmy, że kot idzie i chce dostać się do drzwi. Po wymowa zespół stałego „stojącej” mogą występować dwie wersje wydarzeń. Kot może przestać, po którym natychmiast następuje przynęty nagrodę za posłuszeństwo, albo iść do przodu, a tam gdzie był. Wtedy trzeba zacząć wszystko od nowa, należy przesunąć kota na zewnątrz pomieszczenia. W tej sytuacji, trzeba zaopatrzyć się woli i cierpliwości, a nie używać siły. Gdy kot uczy się powstrzymać przed strony, konieczne jest, aby przejść dalej – do złożenia zespołu i nie stawiać przeszkody w postaci rąk. Po udało się tego, można spróbować zastosować komendę w znacznej odległości. W tym przypadku, zwierzę musi pozostać na miejscu aż do odpowiedniego gospodarza, a ten ostatni musi traktować to działa w celu stymulowania i ciepły łagodny stosunek do swojego zwierzaka.

3) "siedzenie"

Zespół ten jest postrzegany nie tylko psy, ale także koty. Jest na tym samym poziomie na podłodze z kotem i zobaczył, że zwierzę ma zamiar usiąść, można zastosować tę komendę. A po sit domowych, zachęcić go. Jeśli zwierzę nie siedzieć, delikatnie naciśnij tylną część siedzenia ciała, a tym samym kotem. Następnie należy zachęcić zwierzę. Z biegiem czasu, kot zacznie reagować tylko głosem, aw rezultacie będzie wiedział innego zespołu.

W całej sekwencji treningowej, aby ważne, cierpliwości i wytrwałości. Jeśli właściciel postanowił nauczyć polecenia cat, nie jest konieczne, aby zatrzymać się i nie zatrzyma się po nieudanych próbach do ćwiczeń. W przeciwnym razie, zwierzę będzie mieć pewność, że więcej nie reagować, tym szybciej jego pan zostawić w spokoju.