716 Shares 4167 views

Sieć pizzerii "Papa Jones": recenzje, adres, telefon

Sieć pizzerii "Papa Jones" odbierana jest z różnych części świata. To przede wszystkim dzięki klientom, którzy cenią sobie kuchnię i obsługę tych zakładów, a także powstałą w nich specjalną atmosferę. Jak ta marka stała się naprawdę znana na całym świecie?


Historia zdobycia globalnej popularności

Jedna z najpopularniejszych pizzerii na świecie urodziła się z inicjatywy Johna Schnattera, który mieszka w Stanach Zjednoczonych, w stanie Indiana. Dziś liczba fanów zgromadzonych wokół miast świata, "Papa Jones" (pizza), jest szacowana w milionach i nadal rośnie szybko. Również co roku rozwija się sieć pizzerii o światowej nazwie i ma nowego partnera handlowego.

Ogółem światowa liczba restauracji "Papa Jones" – około 4500. Ta niemal niebywała szybkość wzrostu w ciągu zaledwie trzydziestu lat istnienia nie wynika głównie z osłabienia popularności pizzy, ale także dla demokratycznej polityki cenowej zakładu.

Uznanie "Papa Jones" w Rosji

Kiedy to się zaczęło, założyciel w przyszłości tak udanej marki był wyposażony w własną pizzerię tylko w jednym małym pomieszczeniu. Jednak Schnatter był bardzo lubiany z pracy i był pewien, że jeśli traktujesz go duszą, wtedy sukces nie pozwoli Ci długo czekać. Przygotowywaniu pizzy użył tylko najwyższej jakości składników, upewniając się, że dzięki temu podejściu naczynie będzie najbardziej smaczne, a wszelkie koszty z pewnością spłacą. Później podejście to stało się główną zasadą firmy "Papa Jones".

Moskwa jest jednym z miast, które są bogate w restauracje tej marki. W stolicy iw regionie moskiewskim jest ich około 40. Ponadto w innych rosyjskich miastach znajduje się ponad 30 pizzerii. Nic dziwnego, że mimo bardzo aktywnego rozwoju w wielu krajach świata, numerem 1 dla właścicieli firmy jest Rosja, gdzie rozpoczęli działalność w 2003 roku, a otrzymali szczególnie ciepło.

W Moskwie iw innych miastach ta ekskluzywna pizzę można zamówić w domu lub w biurze. W tym celu można złożyć zamówienie w internecie lub dowiedzieć się, które są najbliższe pizzerii "Papa Jones" telefon. Dzięki szybkiemu dostawowi masz okazję skosztować pysznego posiłku, nie poświęcając przy tym czasu na przygotowywanie posiłków lub zorganizuj wieczorny film z przyjaciółmi z pachnącą pianką i świeżo upieczoną pizzą. I wciąż pojawia się pytanie: jak smaczne, ale wciąż nie nowy produkt dla wszystkich zamienił się w prawdziwy światowy marka? I co jest tak unikalne w "Papa Jones" (pizza)?

Tajemnice dania

Jaka jest różnica między pizzą gotowaną w technologii popularnej amerykańskiej marki z innych pizzy? Sam założyciel, odpowiadając na podobne pytanie, powiedział, że tajemnicą jego dania jest to, że pochłonęła smak tego marzenia, które się spełniło. Jeśli mówimy o tajemnicach kulinarnych, kluczową rolę, jaką pizzę "Papież Jan" gromadzi głównie entuzjastyczne grymaski, stanowi podstawowy slogan, według którego ta sieć instytucji działa: "Najlepszymi składnikami są najlepsza pizza". To nie tylko przemyślany ruch reklamowy czy piękne słowa. Świeżość i wysoka jakość produktów dla firmy mają zasadnicze znaczenie.

Tak więc sos pomidorowy jest najważniejszym składnikiem każdej pizzy, która przygotowywana jest wyłącznie ze świeżo zebranych dojrzałych pomidorów. Ciasto, bez którego można sobie wyobrazić danie, zawsze jest wyjątkowo świeże. Frozen półprodukty nigdy nie są używane. Innym powodem, dla którego okazało się, że jest naprawdę smaczne, jest to, że kucharze "Papa Jones" gotują ciasto tylko ręką, wypełniając proces mieszania się z ich ciepłem.

Menu

W pizzerii "Papa Jones" menu zawiera nie tylko różnorodne pizze. Obejmuje to włoskie makarony, pachnące skrzydła kurczaka, kije serowe i inne przekąski. Istnieje również wiele sałatek, napojów i pysznych deserów.

Ważne jest, aby każdy półmisek w pizzerii był przygotowywany indywidualnie. Firmową pizzę podano na stole, jak mówią, z ciepłem, z ciepłem. Jedną z usług "Papa Jones" jest dostawa świeżo przygotowanej pizzy markowej na zamówienie wstępne. Wybór klientów jest oferowany w postaci cienkiego lub tradycyjnego ciasta. Aby klienci mogli spróbować swoich marzeń, otrzymają możliwość przygotowania własnej receptury ze składników oferowanych w menu.

Jak to wszystko się zaczęło?

Jeszcze wystarczająco młody i niedoświadczony John Schnatter, uosabiający marzenie o swojej własnej małej pizzerii, nie wyobrażał sobie, jakiego oczekiwać będzie zadziwiający sukces w przyszłości. W tej chwili kupić piec do wypieku pizzy musiał sprzedawać swój ulubiony samochód. Oryginalnym założeniem dla kuchni była zwykła spiżarnia w instytucji ojca. Jednak dzięki swojej niezmiennej zasadzie w odniesieniu do pracy, o której wspomniano powyżej, pizzę Johna było tak smaczne, że wkrótce wielu ludzi zaczęło mówić o tym jako godną uwagę na kulinarną nowość.

Dopiero rok później młody biznesmen mógł otworzyć swoją pierwszą restaurację, gdzie miał prawdziwą profesjonalną kuchnię. Widząc, że popularność jego produktu wśród mieszkańców rośnie, a od klientów pizzerii wiele pozytywnych opinii, Schnatter był przekonany o poprawności wybranej ścieżki i zaczął wierzyć coraz bardziej w swojej działalności. Bardzo szybko, o niezrównanym smaku pizzy John rozmawiał na zewnątrz Jeffersonville – miasta, w którym została otwarta pierwsza pizzeria, "Papa Jones". Dziś ta marka jest rozpoznawana i kochana na całym świecie.

Ważne informacje

Wśród usług, które Papa Jones oferuje swoim klientom jest dostawa pizzy na zamówienie, a także fast food. I w tym, w innym przypadku, klienci gwarantują wysoką jakość i świeżość uporządkowanych potraw.

Firma "Papa Jones" gości zawsze bierze pod uwagę i stara się nieustannie poprawiać. Adres, pod którym można się znaleźć w Moskwie: ulica Molodogvardeyskaya, dom 26. Propozycje, a także aplikacje można wysyłać pocztą, telefonem lub złożyć zamówienie online. Telefon "Papa Jones" jest niezakłócony: +7 (495) 287-39-86.

Entuzjastyczne recenzje

Restauracje "Papa Jones" opinie ze wszystkimi ich gośćmi są szczęśliwi, bo tylko wiedząc o wrażeniach klientów, możesz ocenić sukces swojej firmy. Wdzięczne komentarze dotyczące sieci pizzerii przynoszą wiele. W szczególności jest to pizza marki, że nie będziesz próbował gdziekolwiek indziej. Często ludzie nazywają ciasto na danie tylko złoto. Wielu podkreśla, że w zakupionej pizzy wszystkie składniki są naprawdę świeże.

Dziękuję właścicielom pizzerii i za stosowne ceny, mówiąc o najbardziej harmonijnym stosunku jakości produktu i jego wartości. Często można spotkać nawet zdecydowane oświadczenie koneserów pysznych potraw, które pizza "Papa Jones" jest najlepsza i dostępna w Rosji.

Negatywne informacje zwrotne

Niektórzy ludzie nie spieszą uwierzyć w tak entuzjastyczne komentarze i boją się rozczarować, osobiście próbując tak pochwalił produkt. Ponadto, są oczywiście i negatywne opinie na temat "Papa Jones". Niektórzy twierdzą, że na przykład jakość amerykańskiej pizzy była wyższa, ale w ostatnich latach zaczęła się zmniejszać. Inni zauważają, że ceny w restauracji są zbyt drogie dla nich.

Jednak nie polegaj całkowicie na opinii kogoś innego, ale warto osobiście spróbować takiej popularnej pizzy, bo na pewno nie bez powodu, że jest rozpoznawana na całym świecie. Wrażenia ze wszystkich dań restauracji obiecują być naprawdę doskonałe. Więc nie zaprzeczaj się przyjemności i zapraszamy do pizzerii, zwłaszcza jeśli nigdy nie byłeś w "Papa Jones"! Moskwa oferuje szeroki wachlarz placówek tej marki. Dlatego dla mieszkańców stolicy łatwo będzie znaleźć unikalną pizzerię, do której łatwo dojść.