405 Shares 3593 views

„Samsung” – 32-calowy telewizor: przegląd, funkcje i opinii właścicieli

Teraz bardzo niewielu, którzy nie lubią oglądać telewizję, większość z nich nie może żyć bez niego. Najbardziej popularne urządzenia można nazwać inteligentne modele TV. Są technika „dwa w jednym”. Ten telewizor spełnia dwie funkcje: jako komputer przenośny, który może łączyć się z Internetem, a także działa zgodnie z jego przeznaczeniem.


Złoty środek między wszystkimi urządzeniami będzie opcja, przekątna którego ekran jest 32 „To nie będzie tak duże, ale jest zbyt mała nie znajdzie. Przez kilka lat, to liderem jest firma” Samsung”. Telewizor (32 cali), wybrany w gałąź, zadowoli ich jakość wykonania i pokazać najlepiej sprzedających Equipment Corporation. – to jest model „Smart TV”.

Wśród opcji budżetowych firmy Samsung należy zauważyć UE-32J4100. Dostępność dodatkowych opcji, które mogą być potrzebne do konsumentów uzasadnia koszt sprzętu. Średnia cena wynosi około 19 tys. Rubli, za które nabywca otrzyma multi-TV, który jest obecny wymagania.

Ekran UE-32J4100

Model UE-32J4100 – TV "Samsung" (32-calowy, "Smart TV" nie jest obsługiwany), co nie jest szczególnie kosztowne elementy ekranu. Materiał podjęte, aby go utworzyć, niezbyt drogie, ale firma wie, jak sprawić, by wyświetlacz o wysokiej jakości i nadal utrzymać swoją reputację. Średnica wynosi 81 cm, a rozdzielczość – 1366×768 pikseli. Ekran ma właściwości konwencjonalnych ciekłego kryształu typu LCD. Jest lekki stworzony przez technologię LED, która jest rozprowadzana równomiernie. To zapewnia komfortowe oglądanie ze względu na dogodną poziomie jasności, zarówno złe i w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.

Pomimo polityki cenowej (dla modelu – jeden z najtańszych), „zaktualizowane” obraz z częstotliwością 100 Hz. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient otrzymuje wysokiej jakości, jasny i wyraźny obraz bez zniekształceń.

Dźwięk UE-32J4100

TV „Samsung” (32 cali), cena, przy której dopuszczalne jest, ma bardzo przyjemny dźwięk. System audio zawiera wiele kolumn, złącze słuchawkowe, wzmacniacz W i dostosowania dźwięku. Istnieje również dekoder, który występuje ze względu na dźwięk proces wzbogacania. On jest w stanie zrobić odtwarzanie dźwięku przestrzennego. Maksymalny poziom dźwięku jest do przyjęcia, ale istnieje możliwość, że ktoś może nie wystarczyć.

Obraz UE-32J4100

Wsparcie zarówno dla telewizji analogowej i cyfrowej – takie właściwości ma technikę „Samsung”. Kablowa (32 cali), zdolne do odtwarzania wideo, przy czym różne formaty rolki mogą być widoczne zarówno od zewnętrznych adapterów i televyshek. Można podłączyć do maszyny konwencjonalnej anteny i satelity.

Jakość materiału może być dowolny całkowicie (wszystkie są wyświetlane) z 480і oraz 480p do 1080p i 1080і. Dodatkowo, telewizor może być używany jako monitor do komputera przenośnego. Wspiera pracę z kilku rozdzielczościach, ale w większości z nich pojawienie się czarnych pasów po bokach jest nieuniknione.

Większość z tych telewizorów, zwłaszcza z linii budżetowej ma możliwość podłączenia do jednego tunera. Ten model – nie wyjątkiem, jednak poparcie dla „obraz w obrazie” funkcji jest obecny.

Interfejs użytkownika UE-32J4100

Na odwrotnej stronie telewizji widać standard „RCA” t. E. AV interfejs jest obecny. Wszystkie popularne formaty telewizyjne „Samsung” (32 cali), których cena znajduje się poniżej, jest w stanie odtworzyć. Wyjątkiem będą tylko te, które są rzadko używane do nagrywania wideo. Producent również umieścić kilka połączeń HDMI. Dla tych, którzy będą oglądać wideo lub zdjęć z nośnika zewnętrznego, ustaw USB-in. Można podłączyć system dźwięku głośnika, lub za pomocą specjalnego złącza lub przy użyciu interfejsu optycznego.

Ceny dla UE-32J4100

Przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu z „Samsung” (32-calowy telewizor nie będzie wyjątkiem), konieczne jest porównanie cen w wyspecjalizowanych centrach handlowych i sklepach, które oferują zakupu online. Koszt jednego i tego samego modelu w tym przypadku będzie zupełnie inna. W Rosji, średnia cena w UE-32J4100 wynosi około 17-18 tys. Rubli, podczas gdy na Ukrainie urządzenie będzie kosztować 7 tys. Hrywna.

Zalety i wady

Dla małego pokoju (12-17 kw. M.) jest idealny Opisany model tego producenta. Posiada wiele ciekawych funkcji, jednak i minusy są także obecne. Wśród kluczowych można zauważyć, że w bardzo małych pomieszczeniach obraz będzie zamazany, a widz zobaczy tzw pikseli. W dużych pomieszczeniach, których powierzchnia przekracza 20 metrów kwadratowych. m., nie wystarczy dźwięk moc i jasność. Można również wyróżnić brak rozdzielczości Full HD, parę kodeków, które uniemożliwiają odtwarzanie niektórych formatów i liczby zezwoleń, nadaje się do komputerów przenośnych.

Korzyści trzeba dodać częstotliwości odświeżania prędkość, wsparcie dla telewizji cyfrowej i istnienia złącza HDMI. To również może „pochwalić” maszynę z „Samsung”. Telewizor (32 cali) ma mały koszt, a wszystkie jej wady nie są tak straszne, tak ten model będzie najbardziej skuteczne dla wybrednych nabywców.

Samsung UE32H5500 – telewizor z Smart TV

Ten telewizor „Samsun” (32 cali; „Smart TV” jest obsługiwany) ma wystarczająco wysoką rozdzielczość, będzie zanurzyć się w procesie widzenia i poczuć się jak bohater wszystkich zdarzeń. programiści korporacyjnych na prezentacji twierdził, że po dana osoba ma kiedykolwiek oglądać film na UE32H5500, recenzję na zwykłych seriali telewizyjnych nie chcą. Jakość obrazu jest utrzymywany na najwyższym poziomie. Przyczynia się to do funkcji zmian w jasności. Ponadto, paleta kolorów Urządzenie jest tak różnorodna, że urządzenie rozpoznaje wiele odcieni, które nie widzą maszyn stacjonarnych.

Wielofunkcyjne Samsung UE-32F5500

Model, który nie posiada zbyt wysokie koszty, od dawna zakorzenione w rynku. Zmiana częstotliwości obrazu w telewizorze jest około 100 Hz, a oświetlenie może poprawić jakość obrazu. TV „Samsung” Inteligentne (32 cali), których cena na obszarze 19 tys. Rubli, posiada kilka złącz DVI i USB.

Urządzenie obsługuje połączenia Wi-Fi i LAN. Wśród zainstalowanego na urządzeniu oprogramowania, możliwe jest zidentyfikowanie najbardziej popularny i używany :. „Skype”, przeglądarka, „dzieci”, itd. Istnieje możliwość włączenia stereo i surround odtwarzania.

Samsung UE32J5120AK

Model ten jest wysokiej jakości i niezawodne urządzenie. Średnica telewizora 81 cm, rozdzielczość – 1920×1080 pikseli, i ramki odświeżania – 100 Hz. Urządzenie posiada podświetlenie i zapotrzebowania. Pozwala to, aby stać się lepszym narzędziem, takim jak „Samsung” telewizor (32 cali). „Smart TV”, cena urządzenia z powodu której nieuchronnie zwiększa się płynnie i stabilnie. Moc wyjściowa głośników wynosi 20 watów, dźwięk, co do zasady, dla opcji budżetu – dobry. Wśród zalet zewnętrznych obejmują zdalne i przyjazne dla użytkownika menu. Niestety, moduł, który pozwala na pracę z Wi-Fi, nie. widać złącza interfejsu USB, HDMI itd. itd. na stronie panelu.

Samsung UE32H6230AK

Model rozdzielczości – 1920×1080 pikseli. Urządzenie obsługuje funkcję przesyłania wideo z 2D do 3D. Moc głośników 20 watów. Telewizor ten posiada doskonałe właściwości. W szczególności, ramka 200 aktualizacji Hz. Wsparcie Wi-Fi jest również obecny. Z minusów można zauważyć, nie jest całkiem poręczne menu odległe i niezrozumiałe kontekst. Ile to TV "Samsung" (32-calowy) Smart TV? Cena waha się od 15-20 tys. Rubli.

opinie klientów

Wśród wad kupujących powiedzieć, że większość „Samsung” model firmy ma krótki okres działania, choć producent twierdzi kilku lat. Wielu właścicieli koszt remontu ogromne kwoty, ale są tacy, którzy mają do czynienia z odmową wsparcia. W rzeczywistości, jedynym problemem, który występuje stale.

Recenzje wydajności wrażeniem – prawie wszystkie z nich pozytywnie. Ludzie doceniają jakość obrazu, dobry dźwięk i zanotować dość proste menu (choć kwestia ta nie ma zastosowania do wielu modeli). Jeśli weźmiemy pod uwagę większość uwag na odpowiednich miejscach, można powiedzieć, że mimo wszystko jest to najlepszy TV „Samsung” (32 cali). Cena i opinie całkowicie zgodne ze sobą.