674 Shares 5668 views

Dlaczego jest cena generyczny jest mniej niż oryginalnego leku

Dziś medycyna rozwija się bardzo szybko. Są bardziej nowe leki, zabiegi i procedury, itp Firmy farmaceutyczne inwestują miliardy dolarów w badania nowych zasobów. Ale mimo całego postępu, istnieje znaczny minus – cena nowo wydanych produktów. Ponieważ cena jest wysoka, nie każdy może sobie pozwolić, aby używać tylko marki. Tu jest po prostu warto pomyśleć o zakupie leków generycznych.


Jakie są rodzajowe? Rodzajowych jest generyczny produkt leczniczy, wydana inną firmę farmaceutyczną. Przykładem może służyć jako ogólne kamagra 100, podczas gdy oryginalna – przygotowanie „Viagra» (Pfizer). Według jego terapeutycznej, farmaceutycznych, biologicznych właściwości, leki generyczne nie są gorsze od marki. Powłoka może być różna, kształt tabletki, dodatki smakowo (ze względu na zastosowanie różnych składników nieaktywnych). Jednak te różnice są tylko zewnętrzne i nie mają żadnego wpływu na aktywnych składników, a zwłaszcza do skuteczności terapeutycznej leku. Innymi słowy, generyczny nazywany narzędzie, które okazały terapeutyczny zamienność z oryginałem i różni się od niej na skuteczność i bezpieczeństwo, a produkowany jest w ścisłej zgodzie z obowiązującymi przepisami i kryteriów jakości.

Dlaczego cena leków generycznych mniej? Wszystko leży w rozwoju medycyny. Oto oryginalny: wycofanie cząsteczki (że tak powiem) wydawać fortuny, aby znaleźć tę sama cząsteczka jest wymagane do przeprowadzenia pełnego zakresu badań klinicznych, do uzyskania patentu na lek, aby wydawać pieniądze na marketing. W odniesieniu do ogólnej, w rzeczywistości już podjęte substancję czynną i jest uwalniany pod własnym nazwiskiem, zazwyczaj jest ona podobna do oryginalnej nazwy. W tym przypadku, firma farmaceutyczna, która produkuje uniwersalne, a nie wydawać pieniądze na reklamę i ochrony patentowej, ale również eliminuje badań klinicznych dotyczących skuteczności. Wszystko, co dotyczy bezpieczeństwa, ogólne przejściach.

Ze względu na to, kropla Spanish Fly bez recepty można zawinąć 3-4 razy. Chociaż Internet jest o wiele tańszy lek, a skuteczność taka sama. Zastosowanie tych środków ma teraz dużą wagę medyczną i społeczną. W tym wysokiej jakości leczenie staje się dostępna dla mas. Na przykład dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, więcej niż 60% wszystkich leków przepisanych przez lekarzy sprawiają rodzajowych. O podobna sytuacja występuje w Europie Zachodniej. Korzystanie rodzajowych pozwala te kraje do bardziej efektywnego wykorzystania budżetu przeznaczonego na zdrowie.