735 Shares 9312 views

Co to trzeba zobaczyć w Lazarevskoye? Crab wąwóz!

Wieś Lazarevskoye – bardzo popularne miejsce wypoczynku w regionie Krasnodar. W tym ośrodku, oprócz kąpieli w Morzu Czarnym i opalanie na plażach, istnieje także opcja: chodzenie przez wąwozy. Na różnych stronach rozliczenia głębokie kaniony są gorące. Każdy wie Mamedovo Gorge Svirsky, kraba. Ten ostatni będzie nasza historia. Znajduje to naturalną atrakcją w północno-wschodniej części Lazarevskoye. Zdjęcia Crab wąwóz, które są już powoduje pragnienie, aby go odwiedzić, to Colchic natura fascynujący obszar. Jest częścią Parku Narodowego Soczi. Nazwa tego wąwozu nie jest przypadkowy. Potoku, które przepływa przez dno Canyon, dom słodkowodnych gatunków krabów Potamon iberian. Te zwierzęta – dowód trwałości danego obszaru. Po tym wszystkim, mogą żyć tylko w bardzo czystej wodzie.


Dla kogo zbliży się na spacer po wąwozie kraba

To nie prowadzi objazd. Ale ta naturalna atrakcja do odwiedzenia wszystkich, którzy spoczywają w miejscowości Lazarevskoye. Crab Gorge – długość drogi tylko jeden i pół km na bok. Istnieją dwie drogi do wyboru. Jeden – to całkiem gładki podkład, bez wielkiego entuzjazmu. Jest ona odpowiednia dla ludzi niesportowe budowy ciała, osoby starsze, dzieci. Pobyt na tej drodze jest niemal niemożliwe. Drugi sposób – przez zacienionym leśnej ścieżce. Jest on oznaczony czerwoną farbą. Ta ścieżka wyższej złożoności. Szlak przecina kilkakrotnie polnej drodze, ale w zasadzie idzie w górę iw dół przez las, czasami przez rzekę. Ale widoki z jej otwarcia i zaskakujące. Polecane, że wszystkie, bez wyjątku, odwiedzający wybrać tę drogę. Aczkolwiek powoli, powoli, ale przejść przez nią od początku do końca, dzięki czemu wiele kolorowych zdjęć.

Lazarevskoe, dolina Crab: jak dostać się do trailhead

To atrakcją jest położony w północno-wschodnich obrzeżach miejscowości. Tak samo-przewodnikiem mogą być planowane przez dwie do trzech godzin. Ale na początek fascynujący spacer po kanionie wzdłuż spokojnie gaworzenia rzeki z wodospadami i kaskadami, które mają być osiągnięte do końca ulicy Calarasi. Nie cieszyć, gdy natknąć się na niego w pobliżu nabrzeża. Ulica to niezwykle długa i prowadzi przez cały Lazarevskoye. Crab wąwóz, którego adres nie jest dokładnie zarejestrowana (Calarasi ulicę, brak numeru), rozpoczyna się za ladą. Tak, wejście do kanionu zapłacił – sto rubli za osobę dorosłą. Nie przeszkadza kampanię w terenie Lazareva, można dojechać autobusem trasy №68 do przystanku „ABJ”. Jeśli spacerem od centrum miasta, droga ulicami Calarasi odbędzie czterdzieści minut. Ale także od przystanku do rejestru będą musieli krokami około pięciuset metrów.

Lazarevskoe, dolina Crab: jak osiągnąć sukces kasowy

Wychodząc na przystanku „ABJ” powinien udać się do sklepu, „Mark”. Obok niego jest wskaźnikiem do wąwozu Crab. Najpierw trzeba przejść między ogrodzeniami domów prywatnych. Ale po kilku minutach można dostać się do bariery. Obok niego jest inny wskaźnik. Droga idzie przez las. Jest płaski, dobrze oznaczone czerwonymi oznaczeniami na drzewach i skałach. Jeśli zdarzy ci się znaleźć bramę, można zapytać o drogę na mieszkańców Lazarevskoye. Crab Gorge (jak dostać się do trailhead, mamy już wyjaśnione) zaczyna się od rzeki. Ona w tym czasie gorącym latem można wyschły. Mijamy kanał na kamyki i nadal śledzić drogę. To prowadzi przez piękny las i ostatecznie prowadzi się w miejscu wyposażonym w stoły piknikowe, sklep ciekawostka i funduszu Hut.

kanion Geologia

Siedemdziesiąt milionów lat temu, gdy jeszcze nie istniała wieś Lazarevskoye Crab wąwozie było dno morza. Osiadł na pozostałościach rozdrobnione muszli skorupiaków, które stanowiły warstwy wapienia. Następnie obszar ten wzrósł powyżej poziomu oceanów. Niewielki, ale wytrwały w swojej górskiej przepływu rzeki zrobił herkulesowe zadanie. Wbiła jej wody głęboki i wąski kanion. Umyła w delikatnych kąpieli skalnych, gdzie można pływać i grot. Brzeg wąwóz czasami blokuje się tak mocno, że czujesz się tak, jeśli jesteś w wąskim korytarzu, który zmienia kolor na niebieski niebo daleko powyżej. Strome urwiska powlekany spiek. Wydaje się, że kamienie są płacze.

Spacer po wąwozie kraba

Faktycznie, kanion rozpoczyna się jeszcze przed kasie. Ale wejście wszystko jest o wiele bardziej interesujące. Natychmiast po gotówka idzie w dół do głównego szlaku. On poprowadzi was do Syreny czcionce. Wspominaliśmy już, że rzeka myte w większości Soft Rock „kąpieli”. W tych czcionek dobrze pływać w letni dzień. Ale w latach suchych, rzeka jest bardzo płycizna, dlaczego czcionka Syreny może wyglądać bardziej jak kałuża. Nie zniechęcaj się z przodu będzie nadal spełniać naturalne kąpiele. Dalej jest zejście ze szlaku doprowadzi do Font Adama. Następnie trzeba się po drugiej stronie mostu. Miał wszystko pokryte wstążki, że tie odpoczynku w Lazarevskoye. Crab Gorge Bridge niesie jego głębokość życzenie. Ale pierwsze przejście przez rzekę, mimo wstążki, sen nie zrealizuje. Pragnąć, aby zastosować w praktyce, musimy ciężko pracować i iść dalej.

Kras Grotto i inne atrakcje

Po pierwszym przejściu przez rzekę, wkrótce przejść do Bridge i pożądania. On jest prawdziwym miejscem pielgrzymek dla turystów, którzy są na wakacjach w ośrodku w Lazarevskoye. Crab wąwóz w tym momencie prawie zamyka swoje skarbce. Jeśli stoisz na moście i patrzeć w dół, koncentrując się na ich pragnienie, zawsze jest prawdą. Ponadto, widły drogowe. Prawo ścieżka doprowadzi w Kras Grotto, a lewy – do siebie czcionki. Crab kanion ślepy zaułek. Można przejść całą drogę z powrotem na tej samej ścieżce. Ale jeśli wspinać się po stromych schodach, a następnie dostać się na polnej drodze. Skręć w lewo, ty odwrotną drogę na podświetlony trasie.