354 Shares 1060 views

Jak wybrać odtwarzacz muzyczny sieci: przegląd rynku i opinii na producentów

Odtwarzacz muzyki w sieci to urządzenie należące do listy elektroniki użytkowej. On – element wiążący pomiędzy normalną telewizję i Internet. W celu zarządzania go, wystarczy podnieść pilota.


Odtwarzacz pozwala na oglądanie dowolnego pliku wideo, zdjęcia lub słuchać muzyki bez korzystania z komputera. Zakup tego instrumentu zadowoli tych, którzy nie chcą angażować się w stałym ustawieniem w programie laptopa, ale chce żadnego problemu oglądając swój ulubiony film na dużym ekranie. odtwarzacz sieciowy ma jedną poważną wadę – Zagraj w gry lub oglądać wiadomości w trybie tekstowym za pośrednictwem Internetu nie będą działać.

Ważne jest, aby pamiętać, że reputacja producenta znacząco wpływa na cenę urządzenia. Poniższa dokona przeglądu modeli różnych marek, należy rozważyć wady i zalety.

funkcje odtwarzacza

Podłączyć urządzenie do każdej marki telewizora (CRT nie jest wyjątkiem). W celu korzystania ze wszystkich uroków takiego sprzętu, zaleca się, aby użyć ekranu Full HD. Odtwarzacz odtwarza wszelkie formaty są HD. W rzeczywistości, jeśli weźmiemy pod uwagę ten szczególny odcień, to można powiedzieć, że w odtwarzaczu sieciowym – odpowiednik Blu-ray. Zasadniczą różnicą między nimi jest to, że widok jest nie za pośrednictwem dysków i za pośrednictwem Internetu.

Na rynku można znaleźć modele, które obsługują opcję przechowywania plików i udostępniania. Jest też funkcja aby utworzyć osobistą bibliotekę.

Tani WD TV Live

Nawet fakt, że platforma dla gracza jest warta około $ 70-80, on odtwarzacz sieciowy ma cenę 3000 rubli. Ma ładne wzornictwo, zaawansowaną funkcjonalność, miniaturowy rozmiar. Ale co spowodowało jego producentem w celu zmniejszenia kosztów? Po pierwsze, chociaż gracz wygląda kusząco, ale bardzo skromny design: dominującym kolorem stał się szary, a główny materiał – tworzywo sztuczne.

Zewnętrzny panel jest wyposażony w kilka złączy i wskaźników, istnieje również logo firmy. przyciski mechaniczne i dotykowe nie są tutaj, więc zarząd musi być przeprowadzone tylko za pomocą pilota.

NETGEAR NeoTV 550

W porównaniu z poprzednim, to odtwarzacz sieciowy kosztuje trochę więcej – od 5 do 6 tysięcy rubli. Jednak to jest zawarte w liście najlepszych graczy, zgodnie z kupującym, więc jego cena jest w pełni uzasadniona.

Projekt minimalistyczna i dość niepozornie – czarny korpus i jasnych elementów brakuje. Nie rozpraszać uwagę widza z filmu wideo lub rodziny, ponieważ ze względu na jego kolorowania „ukrycia” za większego wnętrza.

Przednia strona jest wyposażony w przycisk zasilania, wiele złącz, w tym na microSD. Główne porty znajdują się na boku obudowy.

Średni koszt iconBIT XDS7GL

Na liście „Najlepszy odtwarzacz sieciowy” zawsze będzie idealne połączenie ceny i jednostki iconBIT XDS7GL funkcjonalnej.

Model ten działa dość szybko, ma wiele opcji, które nie mogą pochwalić się każdej techniki. Poprawia obraz i pozwala na oglądanie wideo z Internetu ciężki, a z dysku.

Estetyczny wygląd i natychmiast przyciągają uwagę. Obudowa jest wykonana z aluminium, forma – owalna. Zewnętrzna strona odtwarzacza ma mechaniczny przycisk do włączania i wyłączania urządzenia, jest również wyposażony w jasnym oświetleniu nie istnieją wskaźniki i złącza. Urządzenia kontrolne powinny być za pomocą pilota.

Wygląd Egreat EG-M31B

Przy wyborze odpowiedniego odtwarzacza kupującemu na pierwszy rzut oka mało prawdopodobne, aby zainteresowani Sieciowy odtwarzacz audio Egreat EG-M31B. On niedostrzegalny z daleka wygląda błyszczącej czarnej skrzynki. Ma ona kilka łączniki do wtyczek, światła i chłodnicy. Z jednej strony, konstrukcja urządzenia jest zbyt proste, ale z drugiej – z tego powodu będzie on zmieścić w absolutnie każdym pomieszczeniu. gracz waży 1,5 kg, jak małe wymiary – 160h160h58 mm. Według tych parametrów, to jest oczywiste, że urządzenie kilkakrotnie mniejsze w długości odtwarzacz DVD, więc zajmuje dużo mniej miejsca.

Wadą tego urządzenia może być określany jako głośny chłodnicy. Nadmierne dźwięk to jest ze względu na małe rozmiary i dużą prędkością.

Urządzenie Egreat EG M31B

Sieciowe Odtwarzacze wyposażone w tę spółkę na przedniej części obudowy z dwoma portami i wskaźników dla prawidłowego funkcjonowania. Jeden z łączników jest potrzebne do kabla od laptopa, drugi – na HDD. Tutaj można znaleźć przycisk do włączania i wyłączania, jak również miejsce w kabel USB.

Całkowita liczba złączy nadaje się do podłączenia dowolnego sprzętu AV. To jest trochę przestrzeni między nimi, ale to jest zwykłym urządzeniem stacjonarnym, który jest niezbędny dla pojedynczego połączenia, jednak problem ten nie jest poważną wadą. Do telewizora urządzenie łączy dość łatwo.

Praca z Egreat EG-M31B

odtwarzacze multimedialne sieci przy pierwszym połączeniu chcesz skonfigurować ustawienia domyślne, a modelem Egreat EG-M31B nie jest wyjątkiem. Musisz wybrać język, napisów, format obrazu, tarcze, i inne parametry. Do menu „wszystko” i nie potrzebuje 10 minut w funkcji banalnej i dać im zbyt wiele czasu nie jest konieczne.

Większość główny punkt przy podłączaniu – dodać do zawartości odtwarzacza. Obsługuje pliki z różnych dyskach zewnętrznych (pamięć flash) i sieci, a także z Internetu. Po podłączeniu dowolnego urządzenia pamięci masowej nie trzeba czekać, ale jeśli zbyt wielu plików na dysku, trzeba trochę czasu, aby robić swoje – może zawisnąć. W praktyce, pierwsza „znajomy” odtwarzacza z innymi urządzeniami nie trwał dłużej niż 30 minut.

Gracz Praca Egreat EG-M31B z usług internetowych

Odtwarzacz jest w stanie pracować nie tylko z „swoje” źródła treści, ale również podłączyć do biblioteki online. Główny portal, który oferuje urządzenie łączące MSP Wspólnoty. Ponadto, można pobrać zawartość z udostępniania wideo, serwisów muzycznych, a także zapewnia dostęp do radiosaytam i telewizji. Jednak ograniczona lista dozwolonych witryn. Ale należy rozumieć, i fakt, że większość serwerów wymaga rejestracji, autoryzacji, więc w niektórych przypadkach jest to łatwiejsze do pobierania filmów z komputera. Jednak ogromny plus w operacji – szybkiej łączności.

O Yamaha NP-S2000

odtwarzacz sieciowy Yamaha NP-S2000 jest trudno umieścić coś w porównaniu, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie politykę cenową. Różni się tym, że ma dysk twardy, wbudowany w szafkę. Jednakże biorąc pod uwagę bardziej szczegółowe elementy urządzenia można bezpiecznie nosić go do listy sztuki Hi-End. Maksymalna pojemność tego modelu jest imponująca, więc na małym budżecie można sobie pozwolić wyłożyć na niego.

Do urządzenia żadnych skarg na jakość dźwięku i obrazu, szybkość pobierania i internetowych połączeń. Cały problem tkwi w ergonomii, tak to jest – jedyną rzeczą, która powinna zostać skorygowana przez producenta.

Dźwięk Yamaha NP-S2000

W celu Sieciowy odtwarzacz opublikował bardzo przyzwoity dźwięk, trzeba zadbać o utworzenie niezbędnych parametrów. Przy odpowiednim podejściu do tego problemu mogą osiągnąć imponujące rezultaty. W zasadzie, to gracz może brzmieć jak dobrą jakość nagranej płycie CD-ROM. A zwykły fan muzyki nie zauważą zmiany, a nie każdy profesjonalny i błagać, które było używane podczas odtwarzania.

Producent jest w kraju wschodzącego słońca, więc ich produkcja charakteryzuje się spokojem, anemiczne i uproszczonej dźwięku tak charakterystycznej dla Japończyków. Tutaj, podobnie jak w naturze konwencjonalnych nie są przestrzegane. Aby poczuć dźwięk każdej części siebie i cieszyć się melodii wokalu, trzeba kupić wzmacniacz lub głośniki.

Gracz Pioneer N-50-K

Pioneer ma bogatą i ciekawą biografię. Zaczęła swoją podróż do warsztatu do naprawy konwencjonalnych odbiorników radiowych, a teraz – jest największym producentem sprzętu elektronicznego. Już dawno temu, w poprzednim wieku, koncern zyskał popularność jako nowy „wynalazcy”. To zawsze było urządzenie w postaci, w której widzieli projektantów i programistów, który wyznacza nowe listwy w produkcji. Od otwarcia firmy, ona wydała ponad tuzin elektronikę, w tym odtwarzaczy audio z połączenia internetowego.

odtwarzacze sieciowe Pioneer istnieje duże zapotrzebowanie. Popularnym model N-50-K. To – jeden z najlepszych wśród innych opcji od różnych producentów. Projektowanie, montaż, dźwięk i kompaktowy – coś, co zostało docenione. Oprogramowanie obsługuje urządzenia odtwarzającego z Internetu i napęd CD-ROM, dysk USB. Ponadto można podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do samego komputera lub do niego to samo, ale za pośrednictwem sieci lub przez Bluetooth. Odtwarzacz jest w stanie odtworzyć doskonałą jakość HD-audio i wideo. Istnieje kilka USB-wyjścia, cyfrowe i optyczne złącza.

Denon DNP gracz-720 AE

Charakterystyka techniczna urządzenia nieco podobną do tej samej firmy Marantz urządzenia. Wyraźne różnice między nimi – cena, wyposażenie, funkcjonalność. Gracze Denon Networked ledwo zyskuje na popularności, ale możemy powiedzieć, kiedy patrzymy na modelach co producent rozwija mocniejszy produktów. Jest mało prawdopodobne, że rynek światowy może znaleźć podobną opcję z atrakcyjnym wzornictwem Hi-Fi w rozsądnej cenie.

Lepszy dźwięk może być postrzegane w odtwarzacze Sonos, łatwość obsługi oferuje Logitech. Tu znajduje się panel z 43 cm, złącze do iPoda oraz możliwość odtwarzania filmów i muzyki bezpośrednio z urządzenia Apple. Oczywiście, konieczne jest wyjaśnienie autorytetu siebie i firmy, która, choć nie jest najbardziej popularne, ale zawsze zadowolony z ich wizjami różnych urządzeń.

Jednym z najbardziej popularnych funkcji w odtwarzaczu sieciowym jest odtwarzanie bez przerw melodie, które nie jest również w tym modelu. W celu ustalenia „full” dźwięk, konieczne jest, aby korzystać z Airplay, podłącz urządzenie dowolną techniką lub iTunes firmy Apple.

iPod, iPad i inne urządzenia można łatwo podłączyć do odtwarzacza przy pomocy kabla USB, który będzie nie tylko synchronizować wszystkie media, ale także do ładowania urządzenia. W przeciwieństwie do modeli Marantz, Denon nie ma żadnego cyfrowego złącza, wyjścia słuchawkowe, tuner. Ważną cechą tego odtwarzacza – wsparcie Wi-Fi.

wyniki

odtwarzacze multimedialne sieci wybrać prawo i nie tak łatwo, więc wybór należy traktować bardzo poważnie. Po pierwsze, mają graficznego przedstawienie projektu powinno być, nie jest wystarczające. Powinien on być w pełni reprezentatywne, co funkcjonalność oczekuje od odtwarzacza. Jest możliwe, aby kupić model taniego odtwarzacza, ale będzie musiał przeprogramować, a procedura ta jest niebezpieczna w niskiej mocy i niewielkiej liczby opcji.

Biorąc pod uwagę najlepsze graczy online, konieczne jest, by zamieszkać na modelu NetGear NeoTV 550. Obsługuje tylko połączenia internetowego oraz Blu-ray, a także umożliwia robienie ciężki wideo.