391 Shares 7967 views

Najlepszym sauna Żulebino. Adres i opis saun Żulebino, ich sposób działania

Jednym z najlepszych sposobów na stres, relaks i zapobiegania wygląda sauna. W pobliżu stacji metra „Żulebino” w Moskwie, do wielu miejsc, gdzie można ogrzać się w weekend w dużej firmie, z korzyścią odpocząć razem z rodziną i przyjaciółmi. W tym artykule rozważymy różne łaźni i saun, które znajdują się w pobliżu stacji metra i wspomniane wentylatory godne uwagi w taki rozrywką.

"Golden Mile"

Sauna jest pomiędzy stacją metra i Zhulebinsky zalesionym parku na ulicy Privolnaya. Tutaj goście mają przyjemne wnętrza, czystość w pary i toalety. Instytucje Klienci otrzymują możliwość korzystania z licznych dania kuchni rosyjskiej. Obejmujący sauny „Golden Mile” z 3 oddzielnych pokoi, z których każdy może pomieścić do 10 osób.

Ile wizytę miejscach? Cena za wynajem saunie z pokojem relaksacyjnym wynosi 1200 rubli za godzinę. Tutaj możemy użyć wystarczająco duży rozmiar puli metrów 4×3, który posiada system filtracji wody, zainstalowane oświetlenie. Jako dodatkowe rozrywki za opłatą klientom oferowane są gry amerykańskich i rosyjskich bilard.

"Sakura"

Sauna „Sakura” w Żulebino ma bardzo atrakcyjne wnętrza, urządzone w tradycyjnym stylu japońskim. salony ozdobione nowoczesne meble o wysokim komforcie. Wszystkie pokoje są jasne i przestronne, klimatyzowane. W halach znajdują się najnowsze wideo i audio, telewizja satelitarna, układ karaoke.

Jednocześnie w saunie zmieści firmę z 10 osób, które oprócz powyższych udogodnień dostępnych łaźnia turecka, basen pływacki 3,5×3,5 m, salon masażu, kąpieli opiekunów. W instytucji ma też bar. Wolno tu z własnej żywności i napojów. To tylko w tym przypadku będzie musiał być czysty i schludny. Inaczej sauna personel mogą wymagać dodatkowej opłaty.

Uważa się sauna Żulebino, przy Calle Aviakonstruktora Mile obiekcie 8. Works przez całą dobę. Koszt wynajmu godzinny łaźnia parowa, wraz z salonem od 11 rano do 16 wieczorem to 1000 rubli. Po upływie 16 godzin, cena idzie w górę do 1500 rubli.

„Jawor”

Sauna „Platan” znajduje się w budynku 10 na Lermontowa Prospekt. Zapewnia instytucje oferują przytulne salony i pojemny rosyjską łaźnię parową, przeznaczony dla 5 osób, z basenem.

Wolno tu z posiłku i napojów. Jednak w przypadkach, gdy spółka jest większy niż 6 osób, użytkownik zostanie podjęta opłatę, która idzie na sprzątanie pokoju odpoczynku.

W saunie są:

 • nowoczesny sprzęt audio-wizualny;
 • Telewizja satelitarna;
 • karaoke;
 • Szisza;
 • bar;
 • parkiecie.

Sauna zegar. Koszt wynajmu godzinny łaźnia parowa z pokojem relaksacyjnym jest od 1200 rubli.

"Yakitoria"

Sauna „Yakitoria” Żulebino się w tym samym budynku restauracji. Instytucja może znaleźć przy ulicy Marszałka Poluboyarova, 1.

Sauna jest przeznaczony do odwiedzin towarzystwie maksymalnie 12 osób. Odwiedzającym oferowane produkty do kąpieli, olejki zapachowe, darmowe miotły brzozowe. Jest też sauna na terenie spa i kilka miniaturowych basenów.

Rosyjski Hall „Yakitoria” sauna ma generator pary, gorącej ustawień. Do przeciwdziałania procedury stosowane oblivnye łyżką, która jest wypełniona płynące, nie-chlorowanej wody.

Fiński pokój sauny różne pojemności. W porównaniu z rosyjskiej łaźni parowej, która może pomieścić do 4 osób w pokoju fińskiego spokojnie dołączyć do 6 odwiedzających, którzy są w stanie wygodnie korzystać z centrum odnowy biologicznej.

Japoński pokój jest urządzony w stylu orientalnym. Ostatnio wygląda na idealne miejsce na relaks z ukochaną osobą, ponieważ opiera się na tylko dwóch gości.

sauna Privolnaya

Sauna Żulebino na Privolnaya, oprawione w ładnym stylu rosyjskim. Instytucja jest w stanie pomieścić dość dużą firmę, do 15 osób. Tutaj tradycyjnie zbierają fanów sportu, którzy oglądać transmisję w telewizji. Ponadto, personel sauna przyjmowanie zamówień na bankiety, uroczystości, imprezy.

Instytucja działa przez całą dobę, bez przerw i weekendy. Koszt wynajmu salony z łaźnią parową zaczyna się od 1300 rubli za godzinę. Jeśli użytkownicy przychodzą z jedzeniem i piciem, cena wzrasta o 15%.

Jak znaleźć saunę? Znajdź uczelnię, jak to możliwe przed osiągnięciem metra „Żulebino”, a następnie przesłać na adres: Ulica Privolnaya, budynek 2, budynek 1.

"Aqua-Relax"

Sauna Żulebino zwany „Aqua-Relax” znajduje się przy ulicy Aviakonstruktora Mile obiekcie 3. działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jeśli chodzi o cenę wynajęcia saloników z parą wodną, to 1500 rubli za godzinę. Użytkownicy, którzy przychodzą tu w okresie od 10:00 do 15:00, o zniżki około 30%.

Całkowita pojemność sauny – 12 osób. W miejscowym tureckiej łaźni parowej w tym samym czasie jest w stanie pomieścić do 10 gości.

umieszcza wnętrze jest urządzone w klasycznym stylu. Jest to wygodne meble tapicerowane. Pokoje wyposażone są w liczne uchwyty, które pozwalają na regulację światła w zależności od wyboru użytkowników. Reszta pokoje wyposażone są w sprzęt muzyczny. Telewizja satelitarna, system karaoke.

Sauna dostępne klientom takie usługi dodatkowe:

 • wynająć fajki;
 • bilard rosyjski i amerykański;
 • czcionki;
 • masaże;
 • Terapia spa.

"Willow"

Sauna Żulebino zatytułowany „Willow” jest wystarczająco pojemny instytucja. Tutaj pomieścić zdolność firmy do 18 osób. Nie jest zaskoczeniem, że w saunie regularnie organizuje imprezy firmowe i święta.

Docenione to miejsce z pewnością docenią dzieci. Prawdopodobnie nie najlepszy w sauny z basenem Żulebino niż „Ivushka”. Zakład ma duże m 5×5 wielkości puli, z czystą wodą w temperaturze zapewniającej komfort, który może być na tyle naplavatsya pomiędzy zabiegami kąpieli.

pokój rekreacyjny sauna urządzone w nowoczesnym stylu. W wielkiej sali miejscach dostępnych dla zwiedzających pojemny fińsko-rosyjska para. Tutaj można skorzystać z usług towarzyszących kąpiel, fundusze książka dla aromaterapii.

sauna do dyspozycji gości oferuje dania kuchni rosyjskiej, grill, a także całe mnóstwo napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Gdzie jest sauna Żulebino? Instytucja można znaleźć na ulicy Veshnyakovskaya domu 12zh. Jeśli mówimy o kosztach wynajmu łaźnia parowa z pokojem relaksacyjnym, dla firmy od 10 do 18 osób, cena będzie wynosić około 1700/00 rubli za godzinę.

„Nadszedł czas, aby rozgrzać”

Sauna Żulebino pod pierwotną nazwą „Czas na rozgrzewkę”, ma kilka pokoi dla gości. Osobne sale urządzone w średniowiecznym stylu, wschodni, piratem. Każdy z pokoi posiada basen, oświetlenie, miniaturowy wodospad, gejzery denne oraz wannę z hydromasażem. Na życzenie gości personel sauna ogrzeje wodę w basenie do komfortowej temperatury.

Pojemność każdego pokoju jest do 15 osób. Sauna fińska jest w stanie jednocześnie pomieścić do 6 gości.

Zakład oferuje klientom:

 • akcesoria do kąpieli;
 • masaże i zabiegi, leczenie aroma spa;
 • Szisza;
 • wykorzystanie sprzętu audio i wideo;
 • Telewizja satelitarna.

odwiedzający sauny mogą zamówić dania kuchni rosyjskiej, kaukaskiej i europejskiej. Jest bar w instytucji, w której można kupić piwo, grill, różnego rodzaju przekąski.

Jaka jest cena pokoju z mężczyzną? Cena jest w saunie na godzinę wynosi od 1500 rubli. Stali klienci są oferowane Karty lojalnościowe, za pomocą którego można uzyskać zniżki.

Jak znaleźć saunę? Aby to zrobić, trzeba dostać się do stacji metra „Żulebino”. Sama instytucja znajduje się w pobliżu, w Samarkandzie Blvd., budynek 8.

Konkludując

Więc przyjrzeliśmy najlepszych saun, zlokalizowanych w pobliżu stacji metra „Żulebino”. Jak widać, istnieje wystarczająca liczba obiektów, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety, które będą cieszyć się wakacje z rodziną lub przyjaciółmi okręgu jak w dni powszednie oraz w weekendy.