460 Shares 3910 views

Ludzie podpisać „policzki płoną” – co to może być?

wróżby ludowe w życiu narodu rosyjskiego zawsze odgrywały ważną rolę. I tak zrobić wiele bardzo poważne podejście do tej kwestii. Dlatego dziś skupimy się właśnie na krajowym znakiem, a raczej niektóre z nich. Tak więc, na przykład, znak „policzki spalić” wiele osób martwi. Starajmy się zaspokoić ciekawość większości i jeszcze odpowiedzieć na pytanie, jaka jest pieczenie policzków.


Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli czujesz, że twoje policzki on Fire, konieczne jest warty. Faktem jest, że ten narodowy znak mówi, że jesteś jest bardzo trudne i w tej chwili beszta. A co jest najbardziej interesujące, tak długo, jak nie dostać się na wszystkie ich wrogów, policzki nadal być spalone ogniem.

Omen „policzki płoną” ludzie mogą być traktowane nieco inaczej. Z różnych źródeł, okazało się, że wśród wielu narodów taki znak wskazuje również, że będziesz płakać wkrótce. Jednakże można tego uniknąć. Wystarczy umyć wodą święconą, a łzy będą omijać bok.

Ale to nie wszystko. Niektórzy ludzie twierdzą, że policzki oznaczenie”spalić„oznacza, że w tej chwili z was pamięta kogoś bliskiego.

Większość ludzi wierzy, że jeśli zwrócić uwagę na znaki niej, możemy uniknąć wielu kłopotów. Być może tak jest. Ale, jak o tym, że wiele znaków są wyjaśnione na różne sposoby. Zatem znak „policzki płoną” jeszcze się nie wyczerpał cały swój zapas.

Istnieją inne interpretacje tej popularnych znaków, a mianowicie według dnia tygodnia. Jeśli poniedziałek policzki ogniem spalone, a następnie w najbliższej przyszłości będzie znaleźć nową znajomość. We wtorek, płonące policzki przewidzieć kłótni z ukochanym. A jeśli tak się dzieje w środowisku, a następnie przed czekasz romantyczną randkę. W czwartek, czujesz, że twoje policzki ogniem spalone, więc wkrótce wolą swoją ulubioną rzeczą. W piątek płonące policzki zapowiadać otrzymywania wiadomości i nie jest jasne, to jest dobre czy złe. Jeśli twoje policzki zapaliła się w sobotę, to w tym przypadku nie można uniknąć niezapomniane spotkanie. Wreszcie, obecność objawów niedzielę mówimy o zabawy z przyjaciółmi.

Jak widać, znak, a ilu Warianty zapewnia. W zasadzie, można polegać na wszystkich już znanej interpretacji, z których mówiliśmy na początku tego artykułu. Ale znowu, to tylko płonącego policzki.

I co o tym myśleć w przypadku gdy dana osoba pali. Znak ten jest znany wielu. Po przejrzeniu wielu różnych źródeł, które są niemal wszyscy chórem dają niepowtarzalną interpretację, stało się jasne, że taki znak krajowy wskazuje, że jesteś wycofywane. Ciekawostką jest fakt, że można dowiedzieć się, złe lub dobre w tym momencie myślę o tobie. Wystarczy, aby utrzymać pierścień złoty z góry do dołu. Jeżeli pozostały zespół jest światło, a potem myślał o tobie myśleć jak człowiek nie zepsuła. Inaczej stajesz zainteresowany wroga.

Może ktoś jeszcze nie wie, ale jest to kolejny znak, podobny do tych, które zostały już uznane. Zdarza się, kiedy spalanie usta. Objawy, na pewno nie wszyscy pokazują tylko dobre wydarzenia. Jednak w przypadku wszystkich ustach po prostu wspaniały. Nie ma wątpliwości. Ludzie mówią: jeśli usta płoną, czyli niedługo całować. Tak, a także określić: pieczenie górną wargę, pocałunek jesteś mężczyzną, ogień rozgorzał dolną wargę – pocałunek to kobieta lub dziecko. W przypadku, gdy oba są płonącego usta, pocałunek jesteś małżeństwem.

Są oni przesądy ludowe. I istnieje ogromna ilość z nich. Doszli do nas od niepamiętnych czasów. I choć niektóre wydają się traktować je z przymrużeniem oka, ale, jak pokazuje doświadczenie, wróżby ludowe są. I udowodniono, raz po raz!