283 Shares 5855 views

Oleg Akulich: biografii komika i jego życie osobiste

Oleg Akulich – utalentowany aktor, znany satyryk i przykładnym ojcem rodziny. Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat jego osoby? Zalecamy przeczytanie tego artykułu.


biografia

Oleg Akulich urodził się 23 grudnia 1959 roku. Jego mały dom do małej wioski Kharik znajduje się w regionie Irkucka. Nasz bohater jest wychowywane w rodzinie intelektualistów. Oleg rodzice są bezpośrednio związane ze sztuką. Matka pracowała jako dyrektor Domu Kultury. Mój ojciec był zawodowym artystą.

Od najmłodszych lat Oleg wpaja miłość do muzyki. Chłopak sam był w stanie opanować grę na fortepianie, gitarze i trąbce.

W 1972 rodzina przeniesiony Akulich w Ust-Kut. W tym mieście ojca Olega dostał pracę jako grafik. Chłopiec szybko przyzwyczaił się do nowego środowiska. Był poważnie zainteresowany w teatrze. Więc, co jest napisane w lokalnej dramstudiyu. Bierze udział w różnych przedstawieniach. Na przykład, w produkcji „Two Captains” Oleg Tatarinov odtwarzane.

wiek dojrzały

Pod koniec szkoły 8-letni Oleg musiał zdecydować, co stać się – marynarz czy artystą. Wybrał pierwszą opcję. Jednak na scenie też odmówił. Po każdym roku studiów na rzece Lena faceci przeszedł praktykę. Akulich – jedynym, który praktykował to nie jest ich specjalnością. Facet grał rolę muzyk-artysty. Brał udział w koncertach zorganizowanych zespołów propagandowe na statkach.

Oleg pomyślnie ukończył studia. W sprawie podziału facet uderzył portu Olekminsk miasto położone w Republice Sacha (Jakucja). Po paru dniach Akulich zwrócony w Ust-Kut. I dostać pracę … jako ładowarka.

Wkrótce chłopiec wysłał wezwanie do wojska. W przeciwieństwie do wielu moich przyjaciół, nasz bohater nie będzie „wyciąć” z serwisu. Był bardzo szczęśliwy. Oleg dostał pluton muzyczną Trans-Bajkał Okręgu Wojskowego.

Praca w teatrze i telewizji

Po powrocie do cywila, Akulich stanowczo zdecydował, że chce być aktorem. Był w stanie zrobić w Irkucku Drama School. Oleg był uważany za jednego z najlepszych studentów na kursie. Młody człowiek ukończył szkołę z wyróżnieniem. Utalentowany absolwent został obsypany ofert pracy. Aktor wybrał Kujbyszewie (obecnie Samara), gdzie dostał pracę w lokalnym teatrze dramatycznym.

Po 3 latach, Oleg została zaproszona do Mińska. Nasz bohater, że tak. Szybko dołączył do kadry aktora Teatru Studio. Młody mężczyzna i pracował z białoruskiej telewizji. Wtedy to został „urodzony” humorysta. Oleg Akulich pomógł stworzyć show „pole Mars”. Jego parodia oficerów i chorążych były wysoko cenione przez publiczność.

Akulich wkrótce powrócił do Rosji, a ostatecznie osiadł w Moskwie. Zaproponowano mu, aby stać się stałym członkiem programu TV „sklep Army”. Aktor nie mógł przegapić takiej szansy. Chociaż producenci i reżyserzy z innych kanałów dosłownie ułożone swoje propozycje dotyczące współpracy.

Filmografia

Aktor Oleg Akulich obeznany ze światem wielkich filmów w 1999 roku. Miał małą rolę w serialu „Przyśpieszająca Service.” Z powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu kręgosłupa mężczyzn, co jest trudne biorąc pod uwagę wszelkie rozwiązania.

W okresie od 2001 do 2002 roku. Oleg Akulich udział w filmie z serii «FM i dzieci”, zdobył wielką popularność wśród młodych ludzi. W tym projekcie, aktor ma ważną rolę.

Jeśli uważasz, że nasz bohater ma tylko grał postacie komiczne, jesteś wielce błędne. W swoim twórczym Skarbonka ma rolę w filmie różnych gatunków.

Wymieniamy najbardziej uderzające filmów z Oleg Akulich:

  • "Prawo" (2002) – Farmer Tyurin;
  • "My Fair Niania" (2004) – Gene;
  • "Turystyczny" (2005) – Anatolij;
  • "Żołnierze" (2006);
  • "Non-ideał kobiety" (2008) – Tarzan Geraklovich;
  • "The osiemnastka" (2012) – policjanta;
  • "Choinka-3" (2013) – kierowca autobusu;
  • "Hick" (serial telewizyjny 2014) – Pavel Surikov.

życie osobiste

Ten uroczy i wesoły człowiek nie może pomóc, ale jak płeć przeciwną. Pierwsza żona Olega Akulicha daleko od sztuki aktorskiej. Działa filolog patologa. Ich małżeństwo trwało 20 lat. Para ma wspólnego dziecka. Córka dorosłych. Odziedziczony po dziadku (ojciec Olega) dostała talent do sztuk plastycznych. Teraz pierwsza żona i córka mieszka w Mińsku. Aby przenieść się do Moskwy, nie chcą.

Oleg Akulich szczęśliwie żonaty ze swoją drugą żoną. Jego nazwa jest wybrana Tatiana Kuzniecowa. Aktor zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Oleg nie mylić im dużą różnicę wieku. Akulich pięknie opieką ukochanej. W końcu zgodziła się zostać jego żoną.