675 Shares 5326 views

Home dziewczęcy winogrona: sadzenie i pielęgnacja

Spleciona z pięknych roślin w domu przyczyny przynajmniej podziwu. To rodzaj tajemnicy, tajemnicy, ekskluzywności i oryginalności. Ponadto, roślin ozdobnych przyciąga wiele spojrzeń i podziwu. Tu nie chodzi o bluszcz, ale Maiden winogron, choć szczerze mówiąc, są czasami mylone. Ale liście, przypomina niczego więcej o winogron jako owoc przynosi, tylko niejadalne jagody. Jaki jest jej sens? Taka dekoracja z natury pomoże stworzyć piękny powierzchowność, dekoracji i pokrycia nieestetycznych obszarów ogrodu, stworzyć chłodnym cieniu i ekologicznego ogrodzenie, dom, weranda lub ogrodzenia. Maiden winogron: sadzenie i pielęgnacja – jak dbać o to prawidłowo?


Plusy i minusy

Każda roślina ma swoje plusy i minusy tam. Przed rozważyć temat: „Winogrona matki: sadzenie i pielęgnacja”, trzeba rozważyć plusy i minusy. Więc, co jest plusem tej rośliny? Po pierwsze, to jest piękne. Wiosną i latem podoba jej zieleni, cień, a jesienią i zimą – jaskrawoczerwone zabarwienie. Ponadto, dzięki Lian, można zwiększyć szczegóły willi, aby nadać smak. Parthenocissus quinata pozytywny wpływ na klimat, ponieważ hałas odgrywa rolę, gaz i pyleizolyatsii. Roślina hamuje wzrost mikroorganizmów, a także przyczynia się do ochrony przed wilgocią i ciepłem. Co jest ujemny? Faktem jest, że jeśli nie dbać o niego i niech sprawy przybierają swoje oburzenie – roślina będzie rosnąć tak, że byłoby niemal katastrofalny.

lądowanie

Tak więc zdecydujesz się na zakup takiego zakładu cud – winogrona dziewczynki. Sadzenie i pielęgnacja nie jest skomplikowana, ale wymaga kochającego domu. Liana nie wybredna, więc można użyć dowolnego rodzaju gleby, ale gleba jest bardzo suche, wyczerpane lub soli fizjologicznej. Przed posadzeniem roślin energiczne kopać dziurę wielkości 51h51h51 zobaczyć. Jest to najlepiej wypełnić dziurę z żyznej gleby i obsadzone roślinami. Jeśli zakupiono żarówkę, co najlepsze w wiosennej lądowania gdzieś w sześćdziesięciu centymetrów odległości między nimi.

pielęgnacja

W celu umożliwienia winogron zaczęła rosnąć, i piękne, to najlepiej zainstalować wsparcie. Odpowiednie pręty żelaza, które są urządzone w połączeniu, a także żyłka, deska wątku. W ogóle wszystko, co przychodzi do ręki. Co najważniejsze, musi być obsługiwany winogrona. Jeśli pogoda jest zbyt słonecznie w lecie, i nie będzie deszczu – woda roślina. Nie martw się o silne mrozy zimą – winogron odpornych na takich zjawisk. Regularnego podawania. Dwa razy w sezonie na metr kwadratowy zrobić pięćdziesiąt gramów NPK lub sto gramów „Kemira Universal”. Można znaleźć wiele unikalnych karmienia – w tym celu prosimy o kontakt w sklepach specjalistycznych, gdzie użytkownik zostanie poinformowany i powie wszystko. Pamiętaj, że to wybredni winogrona. Uprawa, pielęgnacja dla nich wymaga czasu. Luźna gleba, usunąć suszone lub uszkodzone gałęzie i liście. W celu zmniejszenia jego objętości – Crop. Pamiętaj, że roślina docenia miłości i opieki. Idealne rozwiązanie do dekoracji huśtawki, łuki, altan – winogrona dziewczynki. Sadzenie i pielęgnacja nie wymaga wiele wysiłku. Wystarczy dbać o niego dbać i miłość.