338 Shares 9150 views

Office 365 – nowa usługa firmy Microsoft

Nowy Office 365 jest chmura usługa SaaS mające na celu poprawę i uproszczenie działalności. To nie jest nowy pakiet aplikacji Microsoft Office, a usługi online, w którym wiele różnych aplikacji klienckich są połączone. Zawiera narzędzia niezbędne dla każdej firmy, o dowolnej biurze. Ten pakiet zintegrowanych programów dla różnych urządzeń, smartfonów, tabletów i komputerów. Możliwości serwisowe obejmują wprowadzanie informacji za pośrednictwem wszelkiego rodzaju urządzeń, na przykład ekran dotykowy, rysik lub konwencjonalnymi myszy i klawiatury. Usługa ustanowione nowe nowoczesne sposoby prowadzenia ewidencji działalności gospodarczej, rejestrację różnych dokumentów i sposobów zdalnej komunikacji z bliskimi i współpracownikami.


365 pakiet biurowy zawiera kilka programów o różnych funkcjach. Exchange Online to business-class e-mail, zawiera listę kalendarza, kontaktów, jest chroniony przed spamem i wirusami z najnowocześniejszych metod. Usługi SharePoint Online, za pomocą którego można tworzyć witryny i inne obszary współpracy z klientami i współpracownikami, program zawiera poręczny strony projektanta. łatwy w obsłudze nowoczesny messenger Lync Online, która pozwala utrzymać lub wideo konferencji audio, posiada wskaźnik obecności. Microsoft Office 2013 przeznaczony jest do taryf tanich i Professional Plus pakiet dla droższe. Pierwsza wersja serwisu została wydana w 2010 roku i przez pierwsze kilka miesięcy testowane to ponad dwieście tysięcy firm.

firmy usługowe badania odnotowano dobre wyniki na zmniejszenie kosztów IT w połowie. Wielu użytkowników może pobrać Office 365 do przeglądu w terminie trzydziestu dni, i używać go za darmo, zanim zdecydujesz, która taryfa jest najlepsza do nich. Rozwinięte taryfy dla małych i dużych przedsiębiorstw. Istnieje odrębna taryfa dla komputera z dużą liczbą użytkowników, szeroki zakres planów taryfowych, niektóre usługi można kupić dodatkową opłatę im, że wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Wybierając odpowiednią wersję produktu, możesz zapisać się do serwisu i natychmiast wybrany zestaw aplikacji i funkcje będą dostępne. usługa cloud okazała się wśród wielu użytkowników na całym świecie.