764 Shares 6455 views

Elektroaktivator Woda AP-1: Schemat, opinie, instrukcje. Elektroaktivator woda własnymi rękami

„Fairy Tale – kłamstwo, więc podpowiedź, dobrych towarzyszy lekcja”. Wiele pokoleń słyszałem w dzieciństwie te słowa. Brzmiały niemal każdą bajkę ludową. A w tych samych bajek często nazywany „na żywo” i „martwe” wody. I kto by pomyślał, że to nie jest fikcja. Martwe, jednak woda życia nie podnieść, ale czasami, że nie umrze. A coś nie jest tak trudne, a nie w małych naczyń (butelek). I zajmuje bardzo mało – elektroaktivator wody.


„Live” i „martwe” wody

Uzyskanie „na żywo” i „martwe” wody – to proces elektrolizy zwykłej wody z kranu. Oznacza to, że surowiec nie trzeba iść daleko, trzeba tylko pomagać.

„Na żywo” (katolit) – woda z potencjałem ujemnym o budowie bardziej zasadowy. Stymuluje procesy biologiczne, jego podstawowe właściwości – zwiększona jest rozpuszczalnik i wyodrębnione zdolność absorpcji i reaktywność. I smak alkaliczne tym, miękkiej, czystej jak deszcz. wody żywej szybko traci swoje właściwości lecznicze, to może być przechowywany nie więcej niż siedem dni w szczelnie zamkniętym pojemniku w ciemnym miejscu. W organizmie, stymuluje przemianę materii, poprawia trawienie i apetyt, zwiększa ciśnienie krwi, świeże rany leczy się szybko.

„Martwe” (anolit) – woda do dodatniego potencjału i kwasu struktury. Procesy biologiczne spowalnia, więc jest to silny środek antyseptyczny i konserwant. Tytuł tej wody powinny być spożywane w cudzysłowach. Co jest martwe jeśli mikroorganizmy walki i grzyby, zwiększa trwałość przechowywania owoców i warzyw, obniża ciśnienie krwi, zmniejszenie bólu w stawach, jest doskonała dla zapobiegania przeziębieniu, pomaga w grzybowych chorób skórnych i zaburzeń jelitowych.

Elektroaktivator przechodzi przez ciekłej wody z kranu (woda i nie zawsze jest możliwe wywołanie a) może być wykorzystywane do różnych celów domowych, na przykład w celu zwiększenia produkcyjności zwierząt do stymulowania wzrostu u drobiu i roślin, dezynfekcji nasion i przyspieszenia kiełkowania; zwalczania owadów i szkodników w domu i ogrodzie; dezynfekcja, sterylizacja naczyń, pranie chorego, i więcej.

Lista chorób, w których aktywna woda pomaga, jeśli nie nieskończona, jest bardzo długa. Tu i ból gardła i zapalenie żołądka i zapalenie wątroby, i oparzenia i zapalenia wątroby i raka okrężnicy, czerwonka, i przewlekłe przetoki i czymkolwiek innym.

Pierwsze „żywą” wodę

Pierwszy opis przygotowania wody życia, jeśli nie uderzy złożoność gotowania, to przynajmniej przewlekły proces dokładnie. Zwykła woda najpierw musiał kilka godzin chronić, następnie zagotować „białych klawiszy” szybko chłodny, korzystnie w śniegu i lodu z wodą przez dwa dni twierdził, że krzemienia odprowadzana bez użycia warstwy dolnej szkodliwych zanieczyszczeń, zamraża się w tym samym naczyniu, otrzymując pierwszy lodu, które muszą być usuwane i odrzucane, ponownie zamrozić w dwóch trzecich z tuby warstwa prodelyvat, przez który woda jest odprowadzana z dużą zawartością soli, lodu rozmrożone. W wyniku, wszystkie manipulacje otrzymano dzienną wody.

Teraz dom elektroaktivator Woda AP-1 radzi sobie znacznie szybciej. Jednakże, wstępnie oczyszczona woda jest lepiej filtr odwróconej osmozy lub przy użyciu Distiller. I to jest dobre, czy to wtedy będzie w stanie lekko zmineralizowana, nalegać na kwarcu górskiego i krzemu.

Aktywatory wody

Elektroaktivator woda AP-1 – kompaktowe, lekkie i łatwe w obsłudze urządzenie, które pozwala na mniej niż jedną godzinę, aby otrzymać wodę aktywowaną – i „na żywo” (katodowa) i „martwe” (cieczy anodowej).

Za swoją pracę musi ściennego zasilania napięciem 220 V, i samej wody.

Podobne urządzenia przez wiele firm, więc przy zakupie trzeba się upewnić, że urządzenie na pewno została potwierdzona.

Połączenie wody i energii wymagań, zgodnie z normami państwowymi, wysokiej klasy (nie mniej ii) ochrony bezpieczeństwa elektrycznego.

Należy również być udokumentowane higieniczne urządzenie zabezpieczające.

Komponenty i specyfikacje

Elektroaktivator domowego Woda – gustowny małe urządzenie o gramaturze mniejszej niż 2 kg, jest sprzedawany w opakowaniu, które oprócz urządzenia ułożone wyraźnie obsługi, bezpiecznik (bezpiecznik 1 A) i małe pomiar soli.

Całkowity pobór mocy urządzenia – 70 V / O. Operacja AP-1 zajmuje w przybliżeniu taką samą ilość energii, żarówka 40 Watt.

Natężenie prądu w procesie elektrolizy w przedziale od 0,2 do 0,7 A.

Jednocześnie przygotowuje się 300 ml cieczy anodowej i katodowej 900 ml. Proces ten nie może trwać dłużej niż 40 minut, a parametry, po kwasowości wody (pH), nie zmienił się i zasilania, a ciecz w ciepłym urządzenia.

urządzenie instrumentem

elektroaktivator sama woda AP-1 składa się z głównego zbiornika, do którego jest włożona ceramiczną, górna pokrywa z elektrodami i zasilania.

Pojemność z przezroczystego tworzywa sztucznego żywności wykorzystywane do przygotowania „żywą” wodę. Jest on utworzony w katolitu podczas elektrolizy. Na powierzchni bocznej ma rację – specjalny grotów.

Szkło jest membrana pomiędzy katodą i anodą i służy jako zbiornik wody „martwy”. Jest on utworzony cieczy anodowej.

Zdejmowana pokrywa ma część dolną podstawy wykonanej z materiału izolacyjnego. zainstalowany elektrod. Dwa czarne – to anody z powłoką odporną chemicznie. Dwa światła – od katody ze stali nierdzewnej. Specjalne materiały chronić elektrody podczas pracy elektrochemicznego zniszczenia.

Górna pokrywa jest gładka, ale górna jest ustawione światło, aby wskazać, czy jest napięcie na elektrodach, a znajduje się na bocznej powierzchni uchwytu bezpiecznika, więc grotów niej wyraźnie widoczne.

Zasada działania urządzenia

Elektrochemiczny obróbki wody (elektroliza) prowadzi do drastycznego nietypowe zmiany w aktywności katalitycznej i struktury fizycznej wody. Pod działaniem prądu elektrycznego w wodzie powstają bardzo cząstki metastabilne i system zmienia międzycząsteczkowych.

Katodowej elektrochemicznej obróbki cieczy prowadzi do powstania wysoce rozpuszczalne wodorotlenki sodu i potasu; zwiększone pH; tworzą trudno rozpuszczalne węglany wapnia i magnezu; nierozpuszczalne wodorotlenki przekształca się prawie całkowicie jonów metali ciężkich i żelaza. Powoduje to zmniejszenie przewodności elektrycznej i napięcie powierzchniowe w nim, woda ma zmniejszoną zawartość tlenu i azotu.

Elektroaktivator wody – urządzenie, w którym jednocześnie występuje jako katodowego i anodowego obróbki cieczy.

W procesie obróbki elektrochemicznej anodowego w celu utworzenia stabilnej i niestabilnej kwas – kwas solny, siarkowy, chlorowego i persulfuric – związek zawierający chlor, tlen. Ten wzrost kwasowości wody, a przewodność zmniejsza się stężenie azotu i wodoru.

Sposób przygotowania z wodą aktywowany

Kucharz „na żywo” i „martwe” wody w aktywatorem jest prosty i szybki. Szkło ceramiczne główny zbiornik jest zamontowany w środku, a następnie wlano do wody: do góry szkło, a niższą pojemność na krawędzi palca kubka.

Górna ścianka jest ustawiona tak, aby pokrywał się elementów (strzałki) na powierzchniach bocznych pojemnika, a sama pokrywa. Jeśli szyba jest zainstalowany prawidłowo, a pokrywa jest właściwie umieścić na anodę (czarne elektrody) są pomijane wewnątrz elektrody (lekki) katody są na zewnątrz szyby.

Nakładka na szczelnie do oporu. Widelec zawarte w gnieździe, a identyfikowanie rozpoczęcia instrumentu. Zatem wskaźnik świeci się, a przez przezroczystą ściankę pojemnika widać tworzących się pęcherzyków gazu katodowego.

AP-1 elektroaktivator wody powinna pracować co najmniej 10 minut. Im dłużej trwa, tym wyższe jest stężenie roztworu.

Po upływie czasu aktywacji, urządzenie jest odłączone od gniazda ściennego, pokrywa delikatnie usuwa się z niego (klapki nie można), zdolność szkła wyjmuje się z anolitu. A następnie z szkła i ze zbiornika „na żywo” i „martwe” woda wlewa się do przygotowanego naczynia. To wszystko.

Proces ten nie jest zaangażowany pomiaru łyżkę soli. Jest on stosowany, gdy konieczne jest zwiększenie poziomu cieczy mineralizacji zwiększyć electroactivation prąd. W tym przypadku, zlewki wlewa się słaby roztwór soli fizjologicznej, który został przygotowany poprzez rozpuszczenie w litrze wody 1 g drobno zmielonej soli.

Aby uaktywnić nie była zbyt duża, mineralnego lub sól woda może wlewa do szkła.

Zastosowanie aktywowanej wody

Przydzielony do takiego urządzenia jak elektroaktivator wody AP-1, instrukcja maluje tyle nie tylko urządzeń zasady działania i eksploatacji i konserwacji, ale również daje wyjaśnienie, że taka postać pH, jak uzyskać żądaną wartość i jak korzystać z katolitu i cieczy anodowej ,

Woda jako substrat różni się pod względem składu i stopnia mineralizacji. Urządzenie zawiera instrukcje tabel zależności od stężenia (pH) w czasie wytwarzania roztworu. Ale kiedy to określono, że dane są oparte na fakcie, że wartość pH wynosi 7,7 do cieczy źródłowego.

Za „martwy” woda w wartości pH w zakresie od 3 do 5,5, a dla „żywe” – od 8,5 do 10 jednostek. Ponadto, dłuższy czas działania urządzenia, przy czym niższe wartości pH powyżej dla anolitu oraz katolitu.

Elektroaktivator woda własnymi rękami

Opcje dla niezależnej produkcji aktywatora wody wystarcza.

Głównym elementem każdego urządzenia domowego – jest z elektrodami ze stali nierdzewnej. Tak, zasilacz, oczywiście.

W jednej z wersji, jako membrana do oddzielania lub kawałek szkła jest stosowany do Wąż anolitu płótna, który jest umieszczony w szklanym słoju litr, która działa jak pojemnik na katolitu.

Napięcie sieciowe za pomocą mostka diodowego stosuje się elektrody, z których jedna jest opuszczany do woreczka z arkusza, a drugi – bezpośrednio do naczynia z wodą. To cała woda elektroaktivator. System jest prosty: l słój, woreczek niej około 70 mm i wysokości 200 mm, a elektrody 1 Wymiary grubości około 40 mm x 160 mm, część z tworzywa sztucznego w stałej odległości 40 mm.

W tym samym część z tworzywa sztucznego, która musi być większa niż brzegiem szyjki zainstalowanych mostka diodowego (diody) na anodzie.

Taki self-made urządzenie powinno pracować nie więcej niż 5-15 minut. I nie można zostawić wynikające rozwiązania są w nim, trzeba wlać od razu do „martwych” woda nie przedostaje się przez spoiny w woreczku w słoiku.

Jeśli zamiast banków i torby do podejmowania dwa oddzielne pojemniki z gładkiego cięcia i umieścić elektrody w każdym z nich – jeden katody do drugiej anody, a następnie, po pierwsze, płyn nie mieszać, a po drugie, ilość z nich mogą być identyczne. Tylko między statkami należy zainstalować łączący pomost dla jonów elektrycznych. Wiązka może być bawełna, owinięta siatką z kilku warstw i związane z gwintem zwilżoną wodą. On jest wygięta w środku a końce są opuszczane do wody w każdym słoiku. Proces elektrolizy w takim urządzeniu trwa około pół godziny.

„Martwych” woda można odróżnić od koloru – jest lekko żółtawego.

Niezależnie od tego, urządzenie to nie wymyślić, trzeba pamiętać o bezpieczeństwie, a wszystkie działania, które napełnia się wodą i umywalką rozwiązań do produkcji, po prostu odłączyć urządzenie.

Początkowy ciecz również przygotować. Przynajmniej pozostawić co najmniej pięć godzin zwykłej wody z kranu. Kamienia kotłowego puszek z ściany muszą być usunięte, jak czajnik konwencjonalnych. Naczynia muszą być czyste.

Recenzje urządzenia AP-1

Białoruski elektroaktivator Woda AP-1 w trzech wersjach różnią się tylko szczegółami, które, w opinii użytkowników, jakość jego prac uznanych za.

Główne różnice tego urządzenia są optymalny stosunek ceny do jakości i okulary ceramicznych. Pozostałe modele są z tworzywa sztucznego, dlatego noszą szybciej. Nawet ceramika nie jest wieczne, i tych, którzy wykorzystują urządzenia konsekwentnie musiał kupić nowe. Jednak to nie jest problem, sądząc po opiniach.

I drugiego. Jeśli efekt regularnego spożycia „na żywo” wody w organizmie może być przypisana do ślepej wiary w cuda czy ludzkiej podatności na sugestię, że karłowate rośliny doniczkowe w pełnym tego słowa znaczeniu w oczach ożywają dopiero po tygodniu podlewania „żywą” wodę.

Są cuda prace elektroaktivator Woda AP-1. Opinii o nim tylko pozytywne. Nie, oczywiście, można znaleźć negatywne, ale w końcu okazuje się, że za opiekę rozdzielczej było niewystarczające, jeśli kiedykolwiek był. Instrukcje powinny być dokładnie odczytać początkowe wody odpowiednio przygotować na czas czyszczone katod twardości i ściany ceramicznej kubek.

Zastanawiające jest tylko wskaźnik nasycalny. Na tym, że trzeba kupić model z dodatku aktywatora, zbiegają się prawie wszystkich użytkowników. Jednak było kilka: nie monitorowanie intensywności luminescencji nie spekulować elektrolizy zachodzących zmian, a nie wskaźnik czujnik może być ustawiony, wskazując rzeczywistą wartość potencjału wodoru rozwiązań pH.

Konkludując

Korzyści z „na żywo” i „martwe” wody powiedzieć więcej niż kilkanaście lat. A więc istnieje spór, pomaga cieszyć się szarlatani lub łatwowierność ludzi. Ale ci, którzy z tego czy innego powodu nabytych elektroaktivator Water, o jego kondycji fizycznej pozostawia pozytywne. Stać coś najpierw rozwiązać problemy zdrowotne z własną rękę, a następnie wlać ta woda kwiaty, niszcząc mszyce na nich i moczone nasiona w nim.