893 Shares 9266 views

Korespondencja seryjna – Sprzedawcy. rozmowy ofertę

Prowadzenie działalności gospodarczej jest często do czynienia z wyzwaniem przyciągnięcie klientów. Oto prosta arytmetyka. Są klienci – nie jest zysk. Brak klientów – bez zysku.


Niektórzy menedżerowie inwestują dużo pieniędzy na reklamę. Są świetne i na pewno mają swój udział w reakcji.

A są tacy, którzy korzystają z liderami rozsądnego postępu.

inwestować one sporo pieniędzy, a jednocześnie przyciągają znacznie więcej klientów. Co myślisz?

Więc co jest tajemnicą rozsądnym wyprzedzeniem?

Cóż, po pierwsze, nie rozpylać na wszelkiej reklamy w jednym rzędzie. I obejmuje tylko tych, którzy mogą rzeczywiście stać się klientowi.

W tym przypadku, nie tylko uniknąć niepotrzebnych wydatków, ale dostać dużo więcej opinii niż konkurentów.

Ale przejdźmy do konkretnych przykładów.

Jakie rodzaje reklamy pozwalają na pokrycie tylko potencjalnych klientów i nikt inny?

Najbardziej uderzający wygląd – mailing konwencjonalnej poczty papieru (direct mail).

Zamówienie może być w specjalnej firmie.

Zaletą wysyłania direct mail i bardziej, że reklamy nie będą się do swoich konkurentów, a oni nie mogą przejąć swój oryginalny projekt reklamowy.

Teraz zobaczmy jak to zrobić od zwykłych maili promocyjnych – mówiących liter sprzedawców.

Co masz na myśli list-sprzedawcą?

Faktem jest, że w przeciwieństwie do krótkich komunikatów reklamowych, wysyłanie wiadomości e-mail ma wielką przewagę. Czytając list, jakby klient słucha zarówno bezpośredni i przekonujący mowy Sprzedawca.

W listach do sprzedawcy o wiele bardziej prawdopodobne, aby sprzedać produkt niż sloganu reklamowego.

Ale list, sprzedawca ma swoje własne wymagania:

  1. To powinno być bardzo interesujące. Tak, że gdy biegnie na przekątnej widzenia, od razu chciałbym czytać od początku, i bardzo starannie.
  2. W liście, sprzedawca nie powinien być niezrozumiałe słowa. Ktoś ma nic dziwnego, potwierdzoną przez myśl, że bardziej niejasnych złożonych słowy, pełen szacunku stosunek do swojego klienta. W rzeczywistości prawda jest bardziej okrutna. I można łatwo sprawdzić. Jeśli nie jest to dziwne słowo, klient traci zainteresowanie w formie pisemnej i rzuca.
  3. List powinien zawierać opis jest bardzo bolesne dla problemów klientów, które mogą pomóc mu rozwiązać. Tak, brzmi to nieco dziwnie. Ale jeśli uda Ci się dojść do bardzo chorego kukurydzy, ogromne prawdopodobieństwo, że dana osoba nabędzie produktu lub usługi. Oznacza to, że trzeba znaleźć klientowi istniejący problem, barwnie opisują niż to jest niebezpieczne, a gdy klient złamie wołanie „dobrze, co mam zrobić?”, Trzeba pokazać dobre rozwiązanie tego problemu w postaci produktu lub usługi.
  4. A ostatnie linie listu musi dać klientowi odpowiedź na pytanie, dlaczego porządek należy zrobić już teraz! Powód powinien być ciężki i wezwanie do działania.

Bardzo dobrze historia życia osoby w liście, który miał straszne problemy, a kto je rozwiązać poprzez was. Ale tu ważne jest, aby napisać ciekawą historię, która będzie urzekają od pierwszych linii.

Pamiętaj, aby pokazać list do innych osób, których orzeczenie ufasz. Im więcej ludzi czyta, tym lepiej.

Niech nie wahaj się wyrazić swoją opinię. Jeśli przeważnie lubią, to jest w porządku. Akrobacje – jest wtedy, gdy czyta list, chcesz kupić produkt. Jeśli robią coś nie wydaje się całkiem jasne, że nie jest konieczne, aby wyjaśnić im, co to ma znaczyć. Ponieważ obok klienta, który jest odczytywany, nie będzie.

Dlatego, popraw tekst tak, że jest oczywiste, nawet dla ucznia bez dalszych wyjaśnień. To się nazywa wymówienie litery.

Prowadzenie tys mówiących kupowane liter, można uzyskać efekt jest dużo lepszy niż przy użyciu masowego medium reklamowe, które zaspokajają tłumu.

Wyobraźmy sobie myśliwego, który przyszedł na polowanie i nie celując zaczął strzelać na imprezach. Oczywiście, istnieje szansa, że dostanie się do celu. Ale ile rund będzie wydać na marne!

Jednak nawet myśliwym lepsze niż siedzenie w domu i nie iść do lasu. On nie ma szans dostać jakąś zdobycz.

Analogia jest jasne?

Każda reklama jest lepsza niż jej brak.

Ale jeśli wybrać właściwe metody reklamy, po prostu dążenie Bote w dziesiątkę i wyrywając się spod nosem konkurencji najlepsi klienci!

Nie rób żadnych niepotrzebnych ruchów, a naprawdę można nazwać profesjonalnie!

Powodzenia i dużo klientów!

I wysyłanie e-maili, aby w tym pomóc!