446 Shares 9460 views

Gdzie i jak znaleźć odpowiednika, a „stand-”?

W ostatnich latach przestrzeń World News był pełen niewyobrażalnej liczby zdjęć. Puhlogubye smukłą dziewczynę, opalone chłopaki – wydaje się, że Andzhelina Dzholi nie jest jedynym i Brad Pitt są klonowane kilkakrotnie. Oczywiście, niektórzy ludzie są podobne, a my czasem myślę: może mamy podobieństwo do kogoś z gwiazd? Jak znaleźć odpowiednika, a "stand-"?


Podwójny – nie jest to bliźniak

On nie jest twoim krewnym, ale ma uderzające podobieństwo do swoich rysów twarzy, kolor oczu, a nawet włosy! Tak, tylko nielicznym udało się dowiedzieć, że mają kogoś takiego jak – gdy ktoś z okolicznych zawołał ze zdziwieniem, biorąc do drugiego. Pamiętam komiczną sytuację z filmu „Brylantowa ręka”, gdy pojawiła Nikulin bohater, choć nie zdaje sobie sprawę z tego, z podwójnym Lelik z Kołymy.

Jest również, prawdopodobnie wszyscy zastanawiać, jak znaleźć jego podwójne, ale bez żmudnej podróży świat w poszukiwaniu „prawie Myself” i kontroli każdego napotkanego człowieka. Różne programy telewizyjne z zespołem makijażu zapewniają nas, że może dokonać osoba zastanawiać jak każdy inny, ale właśnie dlatego, że są specjalistów. Zwykli ludzie po prostu zainteresowane pytanie, jak znaleźć podwójne, make-up artist nie ma. Oprócz makijażu okazuje się, nie jest prawdziwym double!

Szukamy sposobów rozwiązania

Ku uciesze, mamy Internet, gdzie opiekuńczy i przedsiębiorczy ludzie znajdują czas, aby opracować szereg usług definicji podobnych do siebie ludzi. Jak znaleźć podwoić ją ze sobą? Są to specjalne aplikacje w sieciach społecznościowych, gdzie po przesłaniu własny system zdjęcie będzie znaleźć wiele podobnych ludzi do Ciebie. Będzie to regularni użytkownicy, którzy podobnie jak poprzednio mógł zapytać o siebie i innych, jeśli mają podwójne. Chcesz porozmawiać? Może chcesz nie tylko rysy twarzy, ale także los, charakter, temperament?

Co zrobić, jeśli jesteś jak najbardziej ….

To nie wystarczy? Podnieca się pomysł: „A co, jeśli mogę być substytutem dla pewnej bardzo znanej osoby?” W momencie, Kira Naytli, teraz górny echelon aktorki Hollywood, był jedynie dublerem Natalie Portman. Ile idzie na Plac Czerwony podwaja polityków! Oni autografy i zdjęcia z entuzjastycznych przechodniów gotów stanąć ramię w ramię z Breżniewa czy Piotra Wielkiego. Uzyskaj pomoc od szeregu programów i stron w celu znalezienia swojego odpowiednika na zdjęciu. Komputer zrobi wszystko dla umysłu człowieka. Wystarczy wybrać zdjęcie, które wyraźnie widoczna twarz i duże, przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie, a po kilku minutach oczekiwania, da opcje podobne do gwiazd użytkownika!

Miejsca użyteczne i nie bardzo

Zasoby sieciowe pracują na zasadzie znalezienia podobnych funkcji, takich jak twarzy i innych częściach obrazu. Prześlij zdjęcie, trzeba zwrócić uwagę na kolor oczu, sex. Może to być kilka pytań. Rezultatem będzie kilka opcji bardzo znane osoby, które zgodnie z systemem, jak pytającego. Ostrożnie, zawód napina niepostrzeżenie może latać bardzo długo! Chociaż zobaczyć siebie z zewnątrz jest czasami bardzo przydatne. I kto wie, być może jest to zachęta do samodoskonalenia lub pomysłu na inspiracji, jak zmienić obraz. Bo teraz tam są wszystkie sposoby – lustro, znajome i zasoby w wyborze gwiazd!

Oczywiście, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na poszukiwaniu samego zasobu, jak Internet został zalany witryn, które wymagają, aby wysłać wiadomość SMS lub rozpowszechniać złośliwe linki. Jeśli masz chęć i czas, to jest możliwe, aby znaleźć wszystkie gwiazdy, podobny do kogoś, krewnego lub sąsiada, znajomego lub żony.

Co ciekawe, jeśli artykuł jest rzucić trochę światła na kwestię bardzo podobnych ludzi, dlaczego, gdzie, jak znaleźć podwójne, ich życie „dubler” … Mamy nadzieję, że informacja była przydatna.