793 Shares 5482 views

Jak zrobić sos w małym pomieszczeniu

Współczesne życie dyktuje nowe zasady we wnętrzu pomieszczeń. Gone są kłopotliwe i ogromne szafy. Ale utrzymanie rzeczy nie został odwołany, więc są stylowe i funkcjonalne modele, które mogą pomieścić dużo więcej rzeczy niż ich poprzednicy. Jeszcze bardziej rozkoszował nasi współcześni oddzielić garderoby.


oszczędność miejsca

Idealnie należy przeznaczyć oddzielne pomieszczenie do szafy, to dużo szafy umieścić w całym mieszkaniu, co jest trudne, aby szybko znaleźć żądaną pozycję.

Garderoba w małym mieszkaniu

Jeżeli uważasz, że ta przestrzeń może być umieszczony tylko w dużym i przestronnym domu, to jesteś głęboko w błędzie. Dziś postaramy się udowodnić, że ubieranie się w małym pomieszczeniu, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, jest całkiem możliwe.

Aby to zrobić, należy dokonać drobnych przeróbek lub „zabrać” kilka metrów od salonu lub sypialni. W małym mieszkaniu i ten pokój nie będzie zbyt duża. W tym przypadku bardziej odpowiednie ubrania, aby umieścić go na otwartych półek i regałów. Dziś w handlu jest wiele projektów, które mają być wykorzystane każdy centymetr wolnego miejsca, więc dokonując niewielkiej garderobę, masz funkcjonalną i pojemną pokoju.

organizacja przestrzeni

Dla małych mieszkań są najbardziej odpowiednie do tego kątowej opatrunku. Są atrakcyjne przede wszystkim dużą pojemność. Nawiasem mówiąc, posiada garderobę w małym pomieszczeniu, nawet psychologowie doradzają – starannie rozplanowany rzeczy pomoże skupić się szybciej, co prowadzi do spokoju.

Uczenie się od jego mieszkania

Jeśli chcesz, aby zrealizować swoje marzenie w życiu, musimy dokładnie zastanowić się, gdzie najlepiej zrobić opatrunek w małym pomieszczeniu. Rozważmy plan swojego mieszkania, zwracając uwagę na wymiary każdego pomieszczenia. Oceniając sytuację, zdasz sobie sprawę, że utrata kilka metrów przestrzeni życiowej, dostaniesz bardzo potrzebne garderoba. W małym pomieszczeniu, może być umieszczony w niszy lub wnęki w ścianie końcu długiego korytarza albo w składzie. Nie przepraszaj, że przestrzeń, która darować, bo dzięki nowej siedzibie starannie przemyślana, będzie w stanie pomieścić tak wiele rzeczy, że małe mieszkanie znacznie zwolniona.

Wizualnie zwiększyć przestrzeń

Nie jest tajemnicą, że jeden projektant pomoże optycznie powiększyć rozmiar zrekonstruowanych pomieszczeniach. Wymień lustro garderoba, lub wykonane z matowego szkła drzwi. Odbite światło z okien sprawiają, że pokój jasny i przestronny. Ponadto, będzie można spojrzeć na siebie w pełnej długości – w rzeczywistości w małym garderobą powiesić duże lustro nie będzie mógł. Jednak po wewnętrznej jego części nie zaniedbać małe lusterko na jasnym tle. Będą zrobić mały i wąski pokój jest szerszy i bardziej przestronny.

Jak zrobić garderobę

Należy pamiętać, że w tym małym pomieszczeniu wszystkie elementy muszą być wykonane w dowolnym kolorze. To sprawi, że wnętrze pokoju bardziej harmonijne i przyjemne czytać. Ostatnio, podczas tworzenia garderobę wszystko wiórowe stosowane rzadziej. Przestrzeń tworzona jest na ramie z metalowych prętów, które łączą się bezpośrednio do ściany. Są one przymocowane chowane projektowych, półki, kosze na buty, skarpety, bielizna, poprzeczki na wieszakach. Taka konstrukcja lekka, zwłaszcza jeśli jest on produkowany w kolorze białym wygląda nieważkości i lekki. Cenne, że w tym przypadku istnieje możliwość regulacji wysokości półek, co sprawia, że pokój w miarę możliwości funkcjonalne.

Garderoba w małym pokoju w użyciu, kolarstwo każdy centymetr przestrzeni od podłogi do sufitu na całym obwodzie. Jedynym wyjątkiem był przednią. To są rzeczy, które rzadko noszą, jak również sklep z odzieżą non-sezonowe na najwyższych półkach, co używasz stale określić na półkach na wysokości oczu. Buty wygodne przechowywanie na dole.

używamy spiżarni

Apartamenty posiadają niewielką powierzchnię, co do zasady, jest piwnica, która często jest pełno śmieci, która jest po prostu szkoda opuszczać. Czy nie lepiej wykorzystać tę przestrzeń do dobrego wykorzystania? Garderoba w spiżarni mogą pomóc rozwiązać wiele problemów związanych z brakiem wolnej przestrzeni.

Wielu właścicieli takich mieszkań są zainteresowani pytaniem, jak można użyć spiżarni. Jeśli zdecydowaliśmy się na przebudowę swojego mieszkania, to pierwszym krokiem powinno być pozbycie się wszystkie niepotrzebne.

Następnie można ustawić lub zawiesić szyn. Ściana jest lepiej używać, jeśli ściany są wykonane z litego materiału – cegły lub betonu. Jeśli są one wykonane z płyty gipsowo-kartonowej, lepiej jest użyć szyn powieszenie.

Najczęściej słabo oświetlone szafę. Garderoba w potrzebie wysokiej jakości oświetlenia. Aby to zrobić, należy użyć reflektory.

dostroić

Najczęściej użyć innego panela – fornir, laminat, płyty wiórowe. Nie poddawaj się lustra, które wizualnie zwiększyć przestrzeń. Nie zapomnij podłogi – mogą być pokryte linoleum lub dywan. Ta ostatnia opcja jest idealnie podkreślają styl pokoju.

Do opatrunku, wykonane z ukrycia, bardziej zbliży się do drzwi, „akordeon” – są one łatwe do otwierania, nie zajmują zbyt dużo miejsca. Ostateczny wybór, oczywiście, zależy od ciebie.

Szafa w sypialni

Jest to chyba najbardziej wygodną formą takiego pomieszczenia. Nie ma potrzeby, aby chodzić po mieszkaniu na niezbędne rzeczy. Jeśli dokonałeś garderobę w sypialni i jest na tyle duża, ustaw go jako deski do prasowania i małą otomana, aby ułatwić zakładanie.

Dressing – jest to konieczne w każdym pokoju domu. Uczyniwszy to, nie tylko zwolnić miejsce na dysku, ale także stworzyć w domu ciepło i komfort.

Garderoba w przedszkolu

Często ludzie czują dotkliwy brak przestrzeni w pokoju dziecka. Bardzo funkcjonalna szafa, organizowany pod łóżko loft. Podstawowym wymogiem dla takiej struktury – stabilność. Dlatego jest on umieszczony w nieruchomej ściany, który jest dołączony do szafki, aby poprawić stabilność. Wzdłuż tej samej ścianie można zainstalować szuflady na drobne przedmioty, zabawki czy sprzęt sportowy. Garderoba w takiej konstrukcji powinny być dobrze oświetlone sztucznie.