523 Shares 4260 views

Papierze do pieczenia. Co to jest, co trzeba i co do zastąpienia

Papierze do pieczenia (zwany też inaczej pieczenia papieru) jest nie tylko używane do wypieku swoje wypieki. Dokument ten można również rozciągnąć ciasto, aby produkować wzory czekolady, aby przygotować szablony do dekoracji ciast i do nich. Jeszcze nie jest dobre jedzenie zostać zamrożone.

Niestety, nie wszystkie gospodynie chcesz użyć papieru do pieczenia (pergamin lub po prostu), ponieważ nie wie o wszystkich jego zalet. Papier do pieczenia jest przeznaczone do utrzymywania kształtu produktu, i zaoszczędzić od zmywania naczyń po zakończeniu gotowania. Na pergaminie i przygotowanie wypieków, nie wymaga pieczenia, takich jak sernik i tiramisu. Dzięki nim produkty zachowują swój kształt i integralność.

Papier do pieczenia jest stosowany nie tylko w przemyśle piekarniczym i cukierniczym. Może to być na temat tworzenia formy do wytwarzania różnych produktów z ciasta w domu. W związku z żaroodpornego silikonu warstwy, może być użyte zamiast naczynia do ogrzewania produktów końcowych w piecu mikrofalowym.

Pamiętaj, że pergamin nie nadaje się do gotowania, uwalniając duże ilości soku, on razmoknet i raspolzetsya. Dla takich potraw, należy użyć folii.

Często Cukierników bezpośrednio na to walcowane ciasto, takie jak kruche. Potem, bez usuwania z papieru, umieścić go w piecu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie jest to konieczne, a następnie w celu skorygowania lub modyfikacji produktu, jeśli nagle został uszkodzony. Niektóre wykroje są tak kruche, że przewrócił się pomiędzy dwiema warstwami pergaminu.

Papier do pieczenia jest wykonana z kilku różnych aplikacji i jakości materiałów. Najtańszą opcją – rysunek śledzenie. To nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania na uwadze jej subtelności. z tego powodu, że szybko moczyć, rozkładanie formy i może czasami przykleić się do produktu. Jeśli to widoki papierowe długiego użytkowania, zaczyna się rozkładać, rozpadnie. Kalka używany do produkcji ciasta drożdżowego, kruchego ciasta i sernik. Przed użyciem nasmarować je olejem.

Następny widok – pergamin papier do pieczenia. Jest nieco podobny do pergaminu opakowań: gęsty, gładki, brązowy. Ze względu na materiał impregnacja kwasem siarkowym się mocne, ciągliwy i odporny na wilgoć i wysokie temperatury. Ten rodzaj pergaminu może być używany przez długi czas, ponieważ nie zmienia swoich właściwości po długiej ekspozycji na wysoką temperaturę. Pochłania oleju i smaru. Dlatego ten pergamin nadaje się do pieczenia z dużą ilością oleju. Jeśli używasz niskotłuszczowe ciasta, najlepiej jest dodatkowo smarować swój tłuszcz cukierniczy.

Najbardziej popularne papier do pieczenia – pergamin, wpisany z najlepszych powłoką silikonową. Ten rodzaj pracy jest również za pieczeniem. Nie jest konieczne, aby tłuszcz, to nie przekazuje wilgoć, nie wchłania oleju. Nadaje się do wszystkich bez rodzaju ciasta. Można również użyć go do gotowania na grillowanie ryby i mięso. Istnieje specjalny pergamin z tego samego rodzaju. Ale on przystosowany do wysokich temperatur. Z reguły jest ona wykorzystywana na młynów zbożowych.

I ostatni typ – papier silikonowy. W rzeczywistości, to nie jest wykonana z silikonu, powłoka grubsza niż w poprzedniej wersji. Sprzedać partii kilku arkuszy.

Mimo to, można znaleźć różne rodzaje papieru dla drobnych wyrobów cukierniczych – ciasta, ciastka i herbatniki. Są one umieszczane w postaciach z metalu lub ceramiki szklanej, aby ten ostatni nie musi być umyte. Ponadto, produkt końcowy jest bardzo łatwy następnie, aby uzyskać prawo w opakowaniu.

Teraz, gdy wiem, co zastąpi papierze do pieczenia, a na co to jest. Udane eksperymenty kulinarne!