287 Shares 8423 views

opos woda – opos, który żyje w wodzie

Kiedy osoba słyszy słowo „szczur”, Stowarzyszenie powstałego w wyobraźni, to nie jest przyjemne. Oczywiście, nie mówimy o tych wszystkich ludzi, a większość, bo są tacy, którzy kochają stworzeń natury. Więc słowo „szczur” mózg czerpie paskudny małą bestię z ostrym atrakcyjnym twarzy, mokrego nosa, jak przycisk, a długi ogon, który jest całkowicie nieobecny wełna. A jeśli chcesz złożyć oposa, to, najprawdopodobniej, wielu ludzi w pamięci wyskakuje obraz zwierząt z animowanego filmu „Epoka lodowcowa”. Znaki te nie są tak paskudne, w przeciwieństwie pervoupomyanutyh. Teraz spróbuj wyobrazić sobie kombinację tych rzeczy, iz niewiarygodną zdolność do życia w środowisku wodnym. Kto odniesie sukces? Odpowiedź jest prosta – opos wody, które zostaną omówione poniżej.

Kto jest zmienna ta istota?

Przed przedstawieniem dzisiejszy bohater, konieczne jest, aby powiedzieć, że jest rzadko możliwe do spełnienia. W naszych szerokościach geograficznych, to nie jest życie opossum i preferuje Południe i niektórych częściach Ameryki Środkowej, Meksyku i Argentynie. Z tego staje się jasne, że zwierzę jest bardzo ciepłolubne. Zwierzęta otrzymują nick „yapok” ze względu na fakt, że kiedyś zamieszkana brzegiem rzeki Oiapoque że w Gujanie Francuskiej. opos woda – szczur, ale nie jest proste, ale torbacz, a nawet wodne. Nawiasem mówiąc, jest to jedyny przedstawiciel zamówień ssaków, który ma zdolność do życia w wodzie.

Opis wodne Opos

Pływające opos nie dość małe, korpus może osiągnąć długość 40 cm i ważą niezwykłe zwierzę jest w stanie do 3 kg. Ogon jest taka sama, jak w przypadku normalnego szczura – ysy. Długości odnosi się do ssaka, w niektórych przypadkach przekracza wielkość kilka cm. Wełnianych kolor pokrycia opos szarej wody w dużych czarnych plamek i vice versa. Nawiasem mówiąc, sierść zwierząt wodnych ma charakterystyczny płaszcz, który może odpychać wodę, nasz heros ma wyjątku.

Fed opos woda?

Torbaczy zwierzęta wodne wolą święto na ślimaków, skorupiaków i małych ryb, który jest na tyle profesjonalny, aby złapać ich webbed łapy. Jednakże uchwyt prey, ssak jest wybrany z wody powoli smak zaczep. zwierzęta polują wolą w nocy, w ciemności skoku.

Ponieważ większość wody oposa czasu prowadzi się w wodzie, po czym, oczywiście, są one doskonałe pływaków: tylne nogi ssaki stosowane jako płetwy i ogonem, jako ster. Mówi się, że worek obdarzony cała woda pływających szczurzych zwanych possums, bez wyjątku, a kobiety i mężczyźni. Jednak w kobiecej torebce uszczelnione, a mężczyźni – nie. Użyła ich ukryć w jej moszny, podczas gdy w wodzie. Czasami w tym samym worku do użytku na lądzie, na przykład, kiedy zwierzę zostaje szybko przebiegającej przez wysoką trawę. Podczas gdy na ziemi wody oposa jako pokarm przy użyciu pewnych rodzajów wodorostów i słodkich owoców z drzew owocowych. Burrows budują nad wodą, także większość liści, które niosą ogon. Umieść wybrać odludziu: Driftwood lub korzeni drzew.