623 Shares 3848 views

Maść na czyraki

Zagotować, lub jak zwykliśmy nazywać „zagotować” – ostre zapalenie ropne pokrywy w obszarze włosy skóry. To może pojawić się na twarzy lub głowy, z tyłu szyi i rąk, nóg i pleców, pośladki i krocze. Na pierwszy rzut oka wydaje się nieszkodliwy zagotować. Jednak niewłaściwe samoleczenia z zewnętrznych przejawów zakażenia gronkowcem może powodować poważne komplikacje. Choroba ta może pozostawić blizny, aw najcięższych przypadkach spowodować zatrucie krwi, co może prowadzić do śmierci pacjenta. Szczególnie niebezpieczne czyraki tworzy w jamie nosowej oraz nosowo trójkąta. Mogą one spowodować infekcję penetracji mózgu. Jednakże, jeśli zapalenie ropne z mały i nie jest w twarz, a następnie pozbyć się go w domu.


Tradycyjna medycyna zaleca się umieścić na Boils rozgrzewa plasterki pomidora, górne liście kapusty lub herbaty worków. Lekarze zalecają leczenia powierzchnia wrzód antyseptyczne, a następnie zastosować maść z czyraki. Nowoczesny przemysł farmakologiczny do takich celów są wytwarzane Levomekol, Oflokain, Dioksizol et al.

Maść na czyraki jest nałożony na tkanki, która pokrywa powierzchnię owrzodzenia. Gipsu bandaż fix. Dojrzałe czyrak Levomekol wolne od ropy i zabija zarazki w zapaleniu. Ta maść ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i regenerujące. Składa się on z dwóch substancji czynnych włączonych – metylouracyl i chloramfenikol, które mają podstawowy wpływ terapeutyczny. Mechanizm działania przeciwbakteryjnego maści opiera się na procesie niszczenia syntezy białka w patogenne bakterie, co prowadzi do ich śmierci. regenerujące wykazuje Levomekol stymulując wewnątrzkomórkowych procesów przemiany materii, co zmniejsza czas gojenia rany i przywrócić tkanin w celu redukcji procesu zapalnego.

Jeden wspiera działanie tego leku jest wytwarzanie leukocytów, aby chronić organizm przed szkodliwymi bakteriami. W ten sposób zwiększa miejscową obronę immunologiczną. Levomekol sprzyja rozwojowi interferon i renderowania immunostymulujące i działanie przeciwwirusowe.

Maść na czyraki Oflokain ma decongestant, przeciwbólowe oraz działanie przeciwbakteryjne. W skład tego preparatu składa się z dwóch składników aktywnych – lidokainy i ofloksacyny. Substancje te mogą hamować proces danych DNA drobnoustrojów zapasowych, co prowadzi do ich zniszczenia, a także blok impulsów ból w tkankach nerwowych.

Pomaga wyeliminować antybiotyki wrzenia. Oni są przepisywane w przypadku ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się zakażenia. Stosowane kompozycje mogą być w postaci tabletki, a także stosowane w odniesieniu do zakraplacza lub iniekcji domięśniowych. Powołany przez dikloksacyliny metronidazolu i innych narkotyków. W ciężkich przypadkach stosuje lewofloksacynę i wankomycynę.

Maść do wrzenia i można je wytwarzać z naturalnych składników. Niezwykła ludowym jest mieszany z wazeliną lub smalec korzenia Oman. Masa ta jest stosowana do czyraki na serwetce. Zdolny wyeliminować infekcję i środki wykonane z kwiatów wrotyczu, zmieszanych z masłem, świń tłuszczu trzewnego lub wazeliną. To pomaga w chorobie i maści z kwiatów nagietka, które można kupić w aptece.

Speedy utylizacja wrzenia ułatwi odbiór nalewki wykonane z ziół leczniczych. Składniki roślinne mogą być pokrzywy i dziedziczenia, krwawnik i nagietek, dziurawiec i rumianek. Pulpa czosnku, soku z aloesu i kalanchoe może zapobiec różnych powikłań choroby. W trakcie leczenia, należy trzymać się nizkouglevodistoy dietę, zrezygnować alkohol, słodycze i pikantnych potraw.