605 Shares 4521 views

Scenarzysta i reżyser Paweł Łungin: Filmografia

W kinie światowym i najbardziej znanych pisarzy rosyjskich i filmowców jest dziś Paweł Łungin. Jego filmografia pełna jest bardzo żywy, drżące i ciekawych obrazów, za który otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Jego filmy nie są po prostu robi swoje funkcje rozrywkowe, sugerują różne myśli i sprawiają, że myślisz.


Paweł Łungin: filmografia, życiorys

Łungin urodził się w Moskwie w środku lata – 12 lipca 1949 r. Kiedy dorósł, postanowił pójść w ślady swojego ojca, Semena Lvovicha Lungina. Jego matka – Liliana Zinovevna Lungina (Markovic) – był filologiem i tłumaczem literatury, który stał się znany dzięki tłumaczenie natychmiast stał się popularny w rosyjskiej historii Kid i Carlson.

Pavel Semenovich w 1971 roku ukończył Wydział językowej Uniwersytetu Moskiewskiego. W tym roku, jego życie było wypełnione innego wielkiego wydarzenia – narodziny syna Aleksandra – przyszłego producenta i reżysera.

Paweł Łungin nigdy nie przestać, a wkrótce udał się na studia w Wyższej Kurs reżyser sklepie dział G. Danelia i M. Lwowie.

początek

W swoim pierwszym debiutanckim pracy, po raz pierwszy wykonany jako scenarzysta Paweł Łungin. Jego filmografia liczy wstecz do roku 1976, kiedy to została podjęta z pracy: „To wszystko o moim bracie” – braci, z których jeden jest o to, a drugi – próżniaka i nierób.

Według tego samego scenariusza zostały podjęte i takich utworów jak „The End of the Emperor tajdze” (1978) – o mało znanym A. Gajdar i „Invincible” (1983) – żołnierzy Armii Czerwonej chromu, który stworzył nowy rodzaj walki bez broni.

Stopniowo nabyte smak i zwiększyć swoje doświadczenie Paweł Łungin. Filmografia go później powiedział, że podobnie jak jaskółki, jeden po drugim poleciał w jego scenariusz do filmu „Wszystko na odwrót” (1981), „Autostopowicz” (1986), „chrześcijanie” (1987), „Wschód romans „(1992), etc.

Francja

W 1990 Łungin Pavel Semenovich opuścił Rosję i przeniosła się do Francji w Paryżu. Jednak ten ruch jest nic dla niego pod względem pracy nie uległ zmianie, on przyciąga francuskich producentów i nadal wykonywać zdjęcia w Matki Rosji io Rosji.

Łungin – bardzo inteligentny, utalentowany i bardzo odważny człowiek, który nie boi się zakwestionować poprzez swoich filmów, które utknęły w świecie marzeń kupieckiej. I to pomimo faktu, że jego pierwszym filmem jako reżyser, został nakręcony w latach czterdziestych, w którym to czasie był już dojrzały i jasne stanowisko osoby. Więc nie był reżyser Paweł Łungin, jego filmografia obejmuje prace dla każdego.

praca

Jako reżyser zadebiutował w filmie na podstawie jego samego scenariusza, „Taxi Blues” (1990) z Petrom Mamonovym, który otrzymał nagrodę na festiwalu filmowym w Cannes.

Następnie pracował przy kilku filmach dokumentalnych – „Gułag – Tajemnica szczęścia” (1991) „pionierem metra” (1993), „Nice Little Russia” (1993), „Władimir Majakowski” (1998) i stworzył w filmie "Luna Park" (1992), etc.

W 2000 roku wykonuje zdjęcie z „Wesela”, który otrzymał nagrodę w Cannes. Aktorzy byli zaangażowani Mironov i M. Basharov. W 2001 roku, lider wynajmu był film „oligarcha”, a obraz „Roots” zdobył nagrodę „Kinotavr-2005”.

Jednym z jego wybitne dzieło było „Wyspa” z Petrom Mamonovym, nakręcony w 2006 roku i zebrał liczne nagrody. W 2009 roku stworzył film "King", ponownie, z Petrom Mamonovym. A potem był film „Dyrygent” (2012), serial „Homeland” i „Dama pikowa” z Ksenia Rappoport był jednym z ukoronowania swojej pracy w 2016 roku.

wniosek

Choć nie od razu zrozumiał, co chciałem zrobić, Paweł Łungin, ale jego filmografia obejmuje ogromną liczbę wspaniałych filmów. Zawsze był bardzo aktywny i nie bierze długą przerwę między filmowania. Według niego, tym bardziej dać wszystko co najlepsze w swojej pracy, tym więcej inspiracji, nową siłę i energię można dostać w zamian.