626 Shares 1847 views

Funkcja Maria Mironova z „Córki kapitana” Puszkina A. S.

Jednym z najlepszych opowieści Puszkina jest uważany za „Córkę kapitana”, który opisuje wydarzenia z okresu chłopski bunt 1773-1774. Pisarz chciał pokazać nie tylko umysł, bohaterstwo i talent lidera rebeliantów Pugaczowa, ale także ukazują, jak w trudnych sytuacjach zmienić charakter ludzi. Funkcja Maria Mironova z „Córka kapitana” pozwala prześledzić reinkarnację dziewcząt ze wsi tchórz w sposób konsekwentny, odważny i poświęcenia bohaterki.

Słabe Słabe Bride, podbić los

Na samym początku opowieści czytelnik jest przedstawiony nieśmiałe, tchórzliwy dziewczynka który zastrzelił nawet boi. Maria – córka komendanta Fort Belogorsk. Mieszkała sama i zawsze zamknięte. We wsi nie miał konkurentów, więc matka obawia się, że będzie ona pozostać wieczną młodej posag nie była specjalna: miotła, grzebień, ale trafić pieniądze puli. Rodzice nadzieję, że będzie to dobry człowiek, który ożeni je bez posagu.

Maria Mironova charakterystyczne „Córka kapitana” pokazuje nam, jak ona stopniowo zmieniła się po spotkaniu z Grinev, którego kochała całym sercem. Czytelnik przekona się, że tej bezinteresownej młodej damy, która po prostu chce szczęścia i nie chce się ożenić dla pieniędzy. W ofercie Shvabrin Masha odmawia, bo choć człowiek mądry i bogaty, ale nie położyć go do serca. Po pojedynku z Shvabrin Grinyov zostało poważnie rannych, Mironow nie zostawił mu jeden krok, vyhazhivaya pacjenta.

Kiedy Piotr rozpoznał dziewczynę w miłości, ona ujawnia także jej uczucia do niego, ale to wymaga kochanka, aby uzyskać błogosławieństwo od swoich rodziców. Zielony nie dostał zgody, więc rozstał się z nim Maria Mironova. córka kapitana był gotowy zrezygnować z własnego szczęścia, ale wbrew woli rodziców, aby nie iść.

Silna osobowość i odważne

Maria Mironova charakterystyczne „Córka kapitana” ujawnia, jak postać zmieniła się dramatycznie po wykonaniu rodziców. Została schwytana przez Shvabrin, która wymagała, żeby być jego żoną. Masha została ustalona, że śmierć jest lepsza niż życie z niekochana. Udało jej się wysłać słowo Grinyov, który wraz z Pugaczowa przyszedł jej na ratunek. Peter wysłał ukochaną do swoich rodziców, a on pozostał do walki. córka kapitana Masha lubił ojca Grinyova i matkę, kochali ją z całego serca.

Wkrótce nadeszła wiadomość o aresztowaniu Piotra, że nie pokazują swoich uczuć i emocji, ale zawsze myśleć o tym, jak uwolnić ukochaną. Bojaźliwy, niewykształcony dziewczyna kraj zamienia się w pewnej siebie damy, gotowa walczyć do końca dla ich szczęścia. To tu charakterystyczna Maria Mironova z „Córka kapitana” jest czytelnik dramatyczne zmiany usposobienia i zachowania bohaterki. Poszła do Petersburga do cesarzowej, aby prosić o przebaczenie za Grinyova.

W Carskim Siole, Maria spotyka znaczny pani, która powiedziała w rozmowie o swoim nieszczęściu. Rozmawia z nią jak równy z równym, a nawet śmiem twierdzić i twierdzą. Nowy przyjaciel obiecał Mironova wstawić na jej słowa do cesarzowej, a dopiero na przyjęciu w Regent Maria odkrywa jej towarzysza. Przemyślany czytelnik, oczywiście, będzie analizować, w jaki sposób postać córki kapitana zmienił w całej historii, a nieśmiała dziewczyna była w stanie zdobyć się na odwagę i hart ducha, aby wstać dla siebie i męża.