661 Shares 9306 views

Zielony dieta, uroda, zdrowie kobiet przez Riny Spayr

Jest takie powiedzenie: kobieta powinna być zadowolony, tym bardziej, że nie ma nic do nikogo.

W rzeczywistości, szczęśliwy kobieta emanuje spokój, pozytywne enegriyu, daje zaufanie do ludzi wokół niej. Psychologowie twierdzą, że mężczyzna jest bardzo męski, priorytetem swojego życia stawia żeński szczęście Ktorov. Czy to szczęście matek, żon uspokoić zabezpieczenie finansowe, które prowadzi drugiego i spokój i opóźnia starzenie się, w tym samym czasie odważnymi papieże bardzo ważne, aby wiedzieć, że jego córka – księżniczka, której nie powinno się obrażać. Wszyscy ludzie chcą być obok kobiety, promieniującego szczęścia i dobrobytu blagopolochie.

Na podstawie tej inteligentnej kobiety, ona rozumie, że aby zwrócić uwagę na siebie, ulubione, rzeczy, z dala od egoizmu.

akcji Rina Spayr na swoim blogu, włoski Little Things osobiste doświadczenie i tajemnice włoskiej diecie, którą określił jako „zielonej diety” i że rozwija się we współpracy z dietetykami i producentów kosmetyków. Według Rina, główne trudności, które spotykają się kobiety w pewnym momencie w życiu, zwykle mówimy o tzw kryzysu wieku średniego w 40 lat, jest odrzucenie samego siebie i ignorancji.

Pytając kobiety o tym, co ona chce być dzisiaj słyszymy w odpowiedzi: Nie chciałbym to i tamto …. Kiedy kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, że wiedza o tym, co ona nie chce – to tylko połowa sukcesu, to zaczyna myśleć o tym, co tak naprawdę chce. Poprzez pracę nad stworzeniem własnej idealny obraz, kobieta była zaskoczona, że nie wszystko, co złe i że coś takiego w nim takie jak to: okrągłe biodra, małe piersi, albo przeciwnie bardzo pięknym biustem, niewielki wzrost, kształt ust … ,

Inną trudnością – utrata dodatkowych kilogramów. Nie jest to dziwne, zwykle kobieta po prostu chce schudnąć, aby wiedząc o idealnej wagi i nie myśleć o tym, co będzie robić po czym z jego cienką ciała.

Wielu rosyjskich kobiety skarżą się na niemożność schudnąć z powodu braku dobrych produktów. Ale Rina mówi, że Włosi, którzy mieszkają w kraju, GDS zły do jedzenia jest po prostu niemożliwe, zbyt, cierpią dietetyków i pocenie się w siłowni.

Rina Spayr, dyskusje, które uczyniły ten wniosek: jedzenie powinno być naturalnym i powszechnym i dopasowanie stylu życia. Najbardziej Estestenno w kuchni dowolnej narodowości i jest zielona i woda. Wszystkie modele, które można nazwać diety guru, wody pitnej stale. Wszystkie dietetycy jednogłośnie błagać, aby pić co najmniej 2 litry wody dziennie. „Jak tylko zacząłem pić wodę mineralną codziennie do 2 litrów, od razu zauważył zmianę na lepsze strontu z moim ciałem – mówi Rina Spayr w swoim blogu, włoskie rzeczy, – zarówno na – magii, skóra staje się gładsza i młodsza, a dodatkowy ciężar, który 40 lat nie jest tak łatwo stracić, ponieważ topi. "

Druga zasada – system zasilania „zielony dieta”: zielony -Czy wszystko w nieograniczonych ilościach. Czerwone i żółte owoce i warzywa zawierają cukier.

I trzecia zasada, która pobrobno tłumaczy na blogu, że jest to zmiana stylu życia, w możliwym zakresie, bez przemocy, zmiana samej wizji i nastawienie do życia i, w konsekwencji, do ponownej oceny wielu aspektów życia. Jeśli kobieta kocha gotowanie i radosny święto, to w jaki sposób może ona stracić na wadze? A jeśli to poświęcenie jest konieczne? Zapisz się do bloga i stać się szczęśliwsi i bardziej piękny z Rinoy Spayr i jego włoskich sekretów.

Tak, nowy włoski dieta zaczyna z zasadami 3:

1. wiedzieć, kim jesteś i co chcesz zobaczyć siebie dzisiaj.

2. 2 litrów wody dziennie

3. "Zielona Diet"