403 Shares 9364 views

AdvoCam FD Black: opinie użytkowników

Dziś na rynku krajowym rejestratorów tam tylko ogromna liczba modeli tych urządzeń. Różnią się one od siebie i wysokiej rozdzielczości, strzelanie, obecność dodatkowych funkcji, pamięć i rozmiarów nośnika. Ważne jest, aby pamiętać, że polityka cenowa producentów jest narzucenie nowoczesny produkt użytkownika o maksymalnej wiązki i po zawyżonej cenie. Czasami kupujący po prostu przepłacać za funkcje, które nigdy nie zostaną wykorzystane. Dlatego kierowcy często szukają modeli low-end, jasne przedstawiciel, który jest AdvoCam FD Czarnego. Opinie o przedmiocie zasługują na naszą uwagę, ponieważ pozwalają zrozumieć wszystkie funkcje tego urządzenia.

grupa cenowa

Wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że produkt ten jest klasyfikowany jako sekretarza, który może być warunkowo wyznaczony „pięć tysięcy.” Jednak nawet DVR AdvoCam FD Czarny GPS, który opinii wskazywać na obecność większej montażu wysokiej jakości części, pasuje do tej grupy. Wynika to z faktu, że producent stara się zaoferować swoim urządzeniu klienta we wszystkie niezbędne funkcje w optymalnej konfiguracji, a po przystępnej cenie.

producent

Biorąc pod uwagę avtoregistrator AdvoCam FD Czarnej GPS, który opinie mówią o konieczności dobrą jakość wykonania, to warto wspomnieć, że produkt produkowany w Rosji. do projektowania i dalszego badania zakład w Aleksandrow (region Vladimir.). Montaż odbywa się w Chinach, w celu zmniejszenia kosztów produkcji.

Ważne jest, aby powiedzieć, że rejestrator nie może być uważany za najtańszy. Jednakże, to łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje, dobra jakość nagrywania i optymalną cenę. Jak sami deweloperzy twierdzą, że znaleźli kompromis w sprzęt, który będzie interesujący dla ludzi, którzy nie chcą przepłacać za markę.

Opcje

Przede wszystkim, sitowie rejestratora box AdvoCam FD czarne oczy. Opinii wielu użytkowników wskazują, że nie tylko stylowo wykonany, ale także zawiera wszystkie niezbędne informacje przynajmniej nie chcesz, aby uzyskać dostęp do instrukcji. Na nim znajduje się tabela przedstawiająca liczbę godzin nagrywania w zależności od karty pamięci, a małe przypomnienie.

W polu:

 • DVR;
 • mała broszura z porad prawnych;
 • Uchwyt odbiornik GPS, który jest wyposażony w przyssawki próżniowej;
 • instrukcje użytkowania produktu;
 • specjalny adapter, który jest przeznaczony do pracy z zapalniczki;
 • Kabel USB-miniUSB;
 • CD z oprogramowaniem, na którym zapisane są niezbędne kodeki, odtwarzacz sama instrukcja.

Szczególną uwagę należy zwrócić na broszury z porady prawnej, która pochodzi z AdvoCam FD Black. Opinie użytkowników często wskazują, że kierowca czasem nie wie, co zrobić z istniejącego konta. Dlatego też, wielu po prostu szerzyć ją w internecie lub próbować udowodnić swoje prawa. Mając to na uwadze, prawnik Victor Travin w swojej broszurze opisano szczegółowo procedurę złożenia wszystkich wymaganych dokumentów i zwraca uwagę kilka scenariuszy.

parametry techniczne

Urządzenie to ma pewne cechy konstrukcyjne:

 • Projekt zakłada, że aparat i ekran.
 • Zapisy wideo o rozdzielczości 1920×1080 przy 30 F / S.
 • Dwa tryby nagrywania: ciągły i cykliczny.
 • Niniejszy czujnik wstrząsu typ G czujnik.
 • Dostępność GPS świadczonych w modelu AdvoCam FD Czarny GPS. Opinie użytkowników w tym momencie, a dobra praca w obszarze wykrywania ruchu.
 • Wykonuje nagrywanie datę, czas i prędkość.
 • Jest wbudowany głośnik i mikrofon, który można wyłączyć w razie potrzeby.
 • Aparat jest wyposażony w soczewkę szkła i opiera się na matrycy CMOS 1/3 „3000000. Pix.
 • Nagrywanie w formacie MOV do kodeka wideo H.264.
 • Pojemność baterii 250 mAh.
 • Obsługuje karty pamięci microSD typu (microSDHC) do 32 GB.
 • Jest wyjście HDMI.
 • Rozmiary po złożeniu 87x45x17 mm.
 • Temperatura pracy -10 – + 50 ° C
 • Jego waga w '62

Należy zauważyć, że produkt jest całkowicie nieobecny lub IR-cień, co jest bardzo ekonomiczny DVR AdvoCam FD Black. Recenzje większości użytkowników wykazały, że dodatek ten wykorzystuje tylko 5% kierowców. W związku z tym firma produkująca świadomie podjął decyzję o wycofaniu się z urządzenia takiego sprzętu.

Własne doświadczenia i test drive

W celu realizacji wszystkich zalet konkretnego modelu, trzeba spróbować na własną rękę w tej sprawie. Konieczne jest, aby skontrolować i sprawdzić DVR AdvoCam FD Black. Recenzje czasami dają jedynie ogólne wrażenie niektórych ludzi. Tylko autotestu pokaże wszystkie zalety i wady, jak zostaną one przeprowadzone na dużą skalę, biorąc pod uwagę różne sytuacje.

inspekcja

Ciągnięcie urządzenia po wyjęciu z pudełka raz warto zwrócić uwagę na jakość jego montażu. Rejestrator nie wygląda słaby, nie trzeszczą pod lekkim ściskaniu i nie ma hałasu przy potrząsaniu. Ważne jest również wspomnieć o tym, że korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego softtach. Materiał ten ma powierzchnię matową, który nie pozwala kurzu gromadzą się na nim, ale jeśli weźmiemy pod uwagę bardziej krytyczną DVR AdvoCam FD Czarny GPS, opinie użytkowników są skłonni uwierzyć, że powłoka może być lepszej jakości. Jednak musimy pamiętać, że produkt może być przypisana do swojej linii urządzeń tanich.

Rejestrator projekt wygląda bardzo ładnie i jest nieco przypominający małą kamerą. W tym przypadku wymiary konstrukcyjne nie mogą być przypisane do miniaturze, która nie jest niczym niektórych użytkowników.

Na najlepszych produktów końcowych są rozmieszczone klawisze. Są one ułożone parami po obu stronach, co sprawia, że stosowanie jest ono bardzo wygodne. W tym przypadku, klawisze są na tyle duża, że pozwala na przełączanie trybów w ruchu, bez obawy o prasie nie ma.

Po prawej stronie urządzenia znajduje się gniazdo dla kart pamięci. W dolnej części rejestratora – gniazdo wyjściowe HDMI oraz micro USB.

funkcjonalny

Zazwyczaj opinii AdvoCam FD Czarny GPS jest najbardziej pozytywna. I to najczęstsze z nich znajdują się między innymi, że punkt na łatwość obsługi. Producent szczegółowej analizy wszystkich zmotoryzowanych wniosków i tworzyć na ich podstawie swoich produktów funkcjonalnych.

Jeden start i stop nagrywania można wykonać naciskając punkt. Jednocześnie pozwala uzyskać fotografię i jest odpowiedzialny za potwierdzenie funkcji w menu.

przycisk „M” umożliwia natychmiastowe zaznaczyć żądany plik jako wyjątkowego, wyłączając ją z rejestru. Jest to bardzo wygodne, ponieważ w chwili wypadku, osoba przeżywa silny stres i często można wyraźnie kontrolować swoje działania, znacznie mniej przejdź do menu i wykonać pewną pracę w nim. Również ten przycisk stawia urządzenie w trybie pracy i pozwala na przełączanie z zdjęciem na filmie.

Dla opcji kupna twórcy przedstawili specjalny przycisk, który szczególnie podkreśla AdvoCam FD Black. Opinie, recenzje i jazdy testowe wykazały, że taka decyzja, wielu użytkowników jest bardzo praktyczny. Kierowca jest konieczne, aby zminimalizować liczbę czynności, które odwracają go z uczestnictwa w ruchu drogowym. Konstrukcja ta jest również dogodna dla osób, które nie lubią być zbierane w różnych pozycji menu w ustawieniach wyszukiwania.

Produkt posiada również dwa boczne przyciski strzałek. Umożliwiają one poruszanie się po menu, w trybie nagrywania, one pozwalają wyłączyć mikrofon lub ekran. Znajdują się one po lewej stronie, co jest bardzo wygodne dla kierowcy.

pokaz

Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz 2.7 cala, który pasuje do wymiarów AdvoCam FD czarny. pokazał test drive zdjęcia i opinie, że rejestrator jest trudno przypisać do kompaktowej jednostki, ale obecność takiego ekranu ma swoje zalety. Fakt, że sam produkt przypadek wyszedł stosunkowo niewielka. Jest w pełni dostosowuje ekran, zostawiając trochę miejsca na brzegach.

Ważne jest, aby pamiętać, że ręka wyświetlacz 16: 9 są uważane za najbardziej optymalny i kompletny brak przycisków na przednim panelu sprawia, że projekt bardzo wygodne. Jedynym dodatkiem, który można zobaczyć na stronie czołowej rejestratora, został zaprojektowany jako małe żarówki, wskazując, że nagrywanie jest w toku.

Szczególną uwagę poświęcono i menu AdvoCam FD Czarnego. to, wszelkiego rodzaju szczególną uwagę opinii, cechy i opinii, że są praktycznie bez redukcji. Kierowca nie musi zgadywać która pozycja menu jest ukryty pod skrótem. Wszystko wygląda bardzo wygodny i praktyczny. Dlatego, aby zrozumieć, kierownictwo może nawet początkujący użytkownik.

wierzchowiec

Biorąc pod uwagę AdvoCam FD czarny, opinii, zalet i wad, trzeba od razu zwrócić uwagę na rodzaj przywiązania. Fakt, że większość producentów daje ten element jest bardzo mało czasu, aby się rozwijać. W rezultacie otrzymujemy bardzo dobre urządzenie, które po prostu nie może być używany. Musimy szukać innych producentów elementów złącznych do mocowania rejestratora.

Jednak rozwój konkretnego modelu, producent nie zwrócić uwagę na ten szczegół. Firma zdecydowała, że wystarczy użyć standardowych elementów złącznych, które obejmowały droższych modeli. I to może być bezpiecznie zwany Kolejną zaletą rejestratora.

Montażowej AdvoCam FD Czarne wady Opinie prawie nie ujawnił. Wynika to z faktu, że pozycja ta ma szczególne połączenie dla ładowania, który jest połączony w czasie instalacji. W rezultacie kierowca nie będzie kolidować z dodatkowych przewodów, a nie trzeba wyłączać dodatkowe złącza podczas wyjmowania z rejestratorem.

Obecność przegubu kulowego umożliwia dostosowanie urządzenia bez użycia specjalnych śrub lub klipów, niż nie może pochwalić tańszych modeli. Niektórzy sceptycy twierdzą, że ten przykład wykonania uchwytu nie jest możliwe ze względu na ciągłe drgania zawiasu jest rozluźniona i jego mocowanie jest osłabiony, o czym świadczy doskonały AdvoCam FD Czarnych opinii. Zalety tego modelu jest weryfikowana przez praktykę, a więc nadal wykonywać dobrze zamontować nawet po dłuższym okresie użytkowania.

Również w sprzęcie wbudowanym modułem GPS. Takie rozwiązanie powinno przyczynić się do uproszczenia połączenia z urządzeniem towarzyszącym. Jednakże, uważa się, że takie wyroby nie mają stały i stabilny sygnał nie jest krytyczna.

zgodność

Natychmiast należy zauważyć, że opinie DVR AdvoCam FD Czarny GPS dla kompatybilności samochód jest najbardziej pozytywna. Po podłączeniu do komputera urządzenie jest określane jako dysk twardy, który może pracować jako zwykły pendrive. Zainstalowana jako karta pamięci jest określana jako kolejny dysk.

Jeśli trzeba podłączyć urządzenie do telewizora, to odbywa się za pomocą specjalnego kabla. W rezultacie, na ekranie wyświetla wszystkie informacje na wyświetlaczu, przy zachowaniu wszystkich niezbędnych funkcji. Szczególną uwagę zwraca fakt, że gdy połączenie nie jest usterka rejestrator i jest całkowicie nieobecne snubs.

test

Podczas instalowania łatwość produktów utrwalania stwierdzono, co wskazuje, że w rejestratorze z AdvoCam FD czarny. Opinie użytkowników o twierdzenie, że produkt może być zainstalowany potajemnie. To było prawdziwe, jak wymiary urządzenia wolno umieszczać go za lusterko wsteczne tak, że część z nich nie była zauważalna.

Testy zostały przeprowadzone na niezbyt gładkich dróg, a nawet duże dziury nie były w stanie wpłynąć na pozycję urządzenia. Na dużym przetasowania rejestrator zapisuje wcześniej ustawić kąt i doskonale spełnia swoją funkcję.

Położenie kluczy produktów jest dość wygodne. Ręka niemal instynktownie się położyć na odpowiednich klawiszy. Wszystkie zabiegi mogą być wykonywane bez rozpraszania od drogi.

Pełny film

Nasze AdvoCam FD Czarne opinii samochód wideo w pracy w ciągu dnia jest bardzo pozytywne. Fakt, że produkt jest zainstalowana macierz, wcześniej używany tylko w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. Jednakże są one uzupełniane przez sześć szkła soczewki i tworzyć kąt widzenia 170 stopni.

W zasadzie codziennie strzelanie produkt ten jest utrzymywany na wysokim poziomie. Doskonałe oddawanie kolorów, brak zamylenny i rozmyte elementy na krawędziach. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że istnieje niewielka wada. Stanowi to naruszenie równowagi bieli. Chodzi o to, że okresowo występuje dominacja niebieskiego, choć szybko wraca do normalnych parametrów i nie powoduje dyskomfortu.

night Scene

Mówiąc o noc wideo AdvoCam FD Black, opinii użytkowników zauważyć obecność rozwodzie od świateł i latarnie. Jednak w praktyce brak praktycznie żadnego wpływu na jakość zdjęć. Obraz jest bardzo wyraźny i ostry. W takiej porze dnia, nawet najdroższe nagrywarka nie może pochwalić absolutnej jakości, ale ten model zasługuje na solidne cztery. Uznanie pokoi możliwe jest 5-10 metrów, co jest niedopuszczalne. Ważne jest, aby wspomnieć, że napęd Badanie zostało przeprowadzone od ustawień, które są używane na wycieczki.

zalecenia wykonana

Aby uzyskać najwyższą jakość obrazu, trzeba przestrzegać kilku wskazówek:

 • W celu wytworzenia autotest, wystarczy podłączyć do przewodu produktu z komputerem. W ten sposób można sprawdzić działanie urządzenia w sklepie.
 • Dla lepszej wydajności, zalecamy użycie klasę drążku 10. Niektórzy uważają tę wadę, choć wysokiej jakości wideo wymaga pewnego rodzaju pojazdu.
 • Jeśli to możliwe, należy natychmiast zaktualizować firmware produktu. Nowe wersje oprogramowania rozwiązać różne problemy występujące w starszych modelach. Na wniosek producenta będzie sam wysłać wszystkie niezbędne oprogramowanie do odpowiedniej instrukcji.
 • Jeśli jakość droga jest słaba, należy wyłączyć czujnik wstrząsów lub najniższą możliwą czułość. W przeciwnym razie urządzenie będzie nadal blokować wejście po każdym tussock.
 • Najlepiej jest korzystać z wielu rejestratorów jednocześnie. Eksperci zalecają urządzeń, które monitorują i lusterka kierunku poprzecznym instalacji. Więc to jest możliwe, aby zebrać maksymalną ilość informacji o ruchu drogowym i dostać w swoje ręce dobrej bazy dowodowej.
 • Niektórzy użytkownicy wyrazili w swoich uwagach dotyczących złej jakości przyssawek. Wyraża się to zwłaszcza w komentarzach, które wskazują na działanie w niskich temperaturach. Jednak eksperci twierdzą, że podobny efekt można uniknąć, jeżeli przed zamocowaniem przyssawki na powierzchni, odtłuścić szkło z alkoholem.

opinie użytkowników

Najlepiej jest, aby udowodnić jakość tych produktów można uogólnić użytkowników. Efektem jest kolekcja ze wskazaniem szczególnych zalet i wad, które zostały odnotowane kierowców.

 • Model ten wyposażony jest w bardzo ciekawych i przydatnych funkcji: nawigacji, automatycznie dostosowuje oświetlenie, obecność GPS. Nabywcy uważają, że stosunkowo niewielka cena dostają produkt bardzo funkcjonalny, bez żadnych dodatkowych dodatków.
 • Większość kierowców są zadowoleni z produktu, wystarczy podłączyć i obsługiwać. Wszystkie subtelności obsługi urządzenia są nauczyłem się w praktyce i są łatwe do zrozumienia, nie robić rzeczy bałagan z błędów w konfiguracji i bez negatywnego wpływu na ich niewiedzy.
 • Bardzo dobry uchwyt, który nie traci swoje funkcje nawet po dłuższym okresie użytkowania. Uczestnicy podkreślają wygodę kabla połączeniowego, która po połączeniu nie koliduje z przeglądem i nie spaść na wstrząsami, jak wspomniano w innych produktach tego planu.
 • Ponadto, kierowcy są bardzo zadowoleni z jakości nagrania wideo, które po prostu rozkoszą. Rejestrator zapisuje w rozdzielczości Full HD 1920×1080. Aby mieć tryb fotograficzny z 2048×1536. Jest obecny w rejestratorze wyjściem USB, przez które przechodzą wideo na komputerze lub na dysku flash USB.
 • Niektórzy kupujący powiedzieć dobrego wyglądu urządzenia. Firma-producent nie jest obecnie opracowany oddzielnie, na podstawie istniejących modeli, ale w końcu okazało się, bardzo ładny produkt.
 • Podkreśla długoterminowe działanie bez przerwy. Opierając się na wsparciu jedzie na rowerze bez przerw. Zaczyna pisać materiał na szczycie starego filmu, ale wypadek wywołał funkcję ochronną i sekcja ta nie może zostać usunięty. W tym przypadku użytkownicy korzystają dość szeroki kąt widzenia, dużo szczegółów w ramce.
 • Dla niektórych właścicieli tego modelu miłą niespodzianką była możliwość, aby włączyć lub wyłączyć nagrywanie. W tym przypadku, niewielka diodę LED, która wskazuje następujące strzały może zostać zamknięty za pomocą kawałka taśmy.
 • Większość ludzi uważa, że jest to jeden z najbardziej rejestratorów kosztów w Rosji. Wyposażony w wbudowany moduł GPS, prędkości pisania, przechowuje dane o miejsce sytuacja, w której gracz, w zestawie z urządzeniem, można określić trasy.
 • Prawie wszystkie opinie użytkowników są pozytywne. Jeśli kupujący ma model z defektem, to zmieniło się w możliwie najkrótszym czasie, które mogą być również przypisane do meritum.

wniosek

Dokładnie rozważone i studiował AdvoCam FD Black, informacje zwrotne od użytkowników i przeprowadzenia jazdy próbnej, można stwierdzić, że ten produkt jest godnym reprezentantem swojej kategorii. Nagrywarka posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, doskonałe nagrania wideo i produkcji o niskich kosztach. W tym przypadku urządzenie może pracować nawet początkujący użytkownik, bez specjalnego szkolenia. Wszystkie funkcje są proste i intuicyjne. Model ten pozwala na zakup Full HD-magnetofon na stosunkowo małym kosztem. To może być nazywany najlepszym w swoim segmencie.