890 Shares 7541 views

Ezoteryczny rada, a nie tylko przy cięciu włosów?

Co sprawia, że kobiety coraz częściej, gdy po przejściu przez poważnego wstrząsu lub rozczarowanie, postanawia zacząć od nowa z czystym kontem? To prawda, radykalnie zmieniając wizerunek, organizuje wyjazdy na zakupy, zakup nowych elementów odzieży, manicure i upewnij się, że patrzy na fryzjera.

Kilka porad

Zmień obraz na pech się skończył – trochę. Dla pozytywnego wyniku trzeba wiedzieć wiele niuansów, zwłaszcza gdy obcinają włosy, t. E. wędrówka do opanowania, pożądane jest, aby obliczyć z wyprzedzeniem i podgadat korzystny dzień.

  • Ci przyzwyczaić się do osoby, która ma zamiar zaufać głową. Powoduje sympatię – bezpiecznie siedzieć go na krześle. Nieprzyjemny – aby wybrać inny mistrz. Pozytywna fryzjer pozytywnie wpływa na aurę, swoją energię, która jest już sam w sobie dobry. To naprawdę usunie niektóre z negatywnych ze swojego życia. Ważne i wiek fryzjera – niech będzie to młody człowiek, ale jeden ze sobą seks, młodszych lub w tym samym wieku co ty. Potem nie narzucać swoją wolę na ciebie, twoja energia nie będzie przeciwko tobie wampira energetycznego. Jest to ważny niuans że obcinają włosy, nie tylko ze względu na nadmierną długość, ale także na przejście do nowego etapu życia.
  • Przycięte zamki nie wpaść do wody – sprawi, że twoje włosy słabe włosy zaczną „boli” i wypaść i naprawić rzeczy będzie trudne.
  • Jak często i kiedy należy obniżyć swoje włosy, aby utrzymać fryzurę chcesz? Oto rada jest taka: ludzie mogą patrzeć w salonie kosmetycznym raz w miesiącu, podczas gdy kobiety częściej: dwa razy. Jest to częstotliwość jest konieczne, aby utrzymać fryzurę w idealnym stanie, w czasie, aby usunąć rozdwajaniu i utrzymać włosy zdrowe.

„Koszenie tygodnia ma”

Kiedy wyciąć włosy na dzień tygodnia i trzeba zastanowić się, czy jest to niuans? Ezoteryka powiedzieć: „Tak, mamy!” I dać to tutaj „tygodniowy blok” zalecenie:

  • Poniedziałek – bardzo dobry zaktualizować całą swoją istotę. Kliknięcie nożyczek nad głową z włosami usunięte napływu negatywnych i niepowodzeń, które wykonywał w ostatnich latach.
  • Wtorek – fryzura aktualizować swoje emocje i przyjemność otrzymane z wynikiem całkowicie usunąć zmęczenie psychiczne i nudę. „Okazuje się, nadal jestem a-go-go!” – i że będzie wkraczać do świata z wygranej uśmiechem na ustach!
  • Kiedy obniżyć swoje włosy do życia będzie błyszczeć w jasnych kolorach? Najlepszą rzeczą do zrobienia jest środa.
  • Na dowolny-tasowanie najbardziej pomyślny dzień, aby zmienić obraz lub „odświeżyć” swój wygląd – czwartek. Wizyta u fryzjera w czwartki (jeśli jest to twój dobra dobra tradycja) naprawdę zadzwoni do ciebie „do światła” szczęście, poprawić relacje z ich rodzin, wyśle nowe dobrych przyjaciół.
  • Piątek i sobota – kolejna pozytywna reakcja na który dzień wyciąć włosy jest bardzo pomocna. Piątek to szczególnie korzystne, jeśli chcesz nie tylko wyglądać zupełnie nowy sposób, ale także zacząć myśleć i żyć inaczej niż poprzednio, i w ogóle, staje się zupełnie inną osobą. Sobotni i fryzura jest dobra do celów rekreacyjnych i usunięcia negatywnych programu karmicznego.
  • Niedziela to lepiej poświęcić resztę, włącznie z włosami.

Kalendarz księżycowy i „szatańskie” dni

Ważne jest nie tylko, aby poprawnie odgadnąć dzień, ale również czas. Strzyżenia włosów, na przykład, każdy 9 th, 15 th, 23 th i 29 th księżycowy dzień nie jest pożądane – są ciemne, szatańskie. W tym okresie nie można wziąć coś poważnego, ważne, istotne, zwłaszcza ze względu na ich wygląd i przeznaczenie. W odniesieniu do faz księżyca, księżyc w pełni z przycięte włosy będą rosły szybciej, t. I. W nocy światło będzie pobierać je ze swoją energią. Koszenie na Księżyc Powiększający się, wręcz przeciwnie, spowolnić ich wzrost, ale to pomoże zmienić „charakter”: uczynić bardziej posłuszne, dobre łóżko do różnych fryzur. Bulw i korzeni są wzmocnione, a włosy stają się grubsze. New Moon – choć nie do końca nadaje się do fryzjera, więc należy unikać wizyta w salonie ..

Oczywiście, aby włosy silne, zdrowe, lśniące, jakość powinna dbać o nich, a następnie ezoteryczne wskazówki będzie skutecznym narzędziem dla Ciebie.