242 Shares 4685 views

Obszar docelowy: plusy i minusy bezpłatnej edukacji

Wykształcenie na uniwersytetach na podstawie płatnego stał się już normą, ale problemem jest to, że wielu naprawdę utalentowanych i zdolnych młodych ludzi nie może sobie pozwolić, aby realizować wyższe wykształcenie. miejsc budżet jest bardzo mały, więc tylko nieliczni mogą uczyć się za darmo. Ale istnieje inny sposób, aby uzyskać wykształcenie wyższe i nie płacić ani grosza z własnej kieszeni – kierunek docelowy.


Jaki jest kierunek docelowy na uniwersytet i jak je zdobyć? Docelowy kierunek – to kierunek danej organizacji, który jest zobowiązany do zapłaty za szkolenie konkretnego studenta. Zamiast tego, firma wymaga od studenta do pracy poza obowiązkowe po ukończeniu Uniwersytetu na okres 3 lat. Jeżeli, z jakichkolwiek przyczyn nie tselevik być w stanie powrócić do praktykowania, jest on zobowiązany zwrócić wszystkie pieniądze wydane na jego szkolenie.

Kierunek tytuł ma swoje zalety i wady. Jeśli weźmiemy pod uwagę dobre strony, pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, że po ukończeniu studiów, nie muszą szukać pracy, już organizację, która została przygotowana na wczorajszym studenckiej stacji roboczej. Student uczy się na zasadzie budżetowej i otrzymuje stypendium. Nie miał żadnego problemu ze znalezieniem miejsca do przejścia praktyki pre-dyplomowego. Ponadto, wszystkie materiały do badań i zajęć i pracy będą montowane w firmie, która wydała kierunek docelowy.

Ale są takie szkolenia i wady. Z reguły studenci nie bardzo chce wrócić do firmy zadłużenia, który zapłacił im szkolenia, więc szukają objazdów nie działa, ale pieniądze nie są zwracane. Nie zawsze organizacja, kierowanie uczniów, może zapewnić wysoko płatnych i prestiżowych miejsc pracy, z możliwością dalszego rozwoju zawodowego. Ponadto student nie będzie mógł zmienić specjalność tylko wtedy, gdy nie jest on ściśle związany z innym. Nie trzeba dodawać, że jest to konieczne, aby dobrze nauczyć, ponieważ organizacje często złożyć wniosek do uczelni, sprawdzając tselevikov wydajności.

Wiadomym jest, że wynik mijania na obszarze docelowym jest znacznie niższa niż niskich miejscach, więc tutaj można dostać nawet troechniki. Z drugiej strony docelowej ręka kładzie trochę, tak aby przekazać konkurencja jest dość problematyczne. Po pierwsze, trzeba zakwalifikować się do przedsiębiorstwa, a następnie na uniwersytecie, gdzie rekrutacja zostanie przeprowadzona na podstawie wyników egzaminu. Ci, którzy przegapili lokalizację docelową, może przyjść na wspólnej podstawie, jako celu dopuszczenia „tselevikov” pojawia się przed kolejności rejestrowania innych studentów.

Zasadniczo wprowadzić „swoich” ludzi na ukierunkowanego treningu. Może to być dzieci, których rodzice pracują w przedsiębiorstwie wnioskodawcy, którzy wciąż przebywają na ławce szkolnej, miał stanąć poprzez udział w konkursach tematycznych, organizowanych przez firmę. Tselevikami również może stać się bardziej zwinny młodzieńcy czas się pospieszyć i zebrać niezbędne dokumenty.

W zasadzie, nie tak trudno stać tselevikom – byłoby życzyć. Uprzejmie zapytać o przedsiębiorstwach, prowadzenie odpowiednich konkursów określenie, z których uniwersytety działają. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to trzeba szybko zebrać dokumenty i wziąć udział w konkursie.