339 Shares 8441 views

GMO Co to jest i dlaczego „jeść”?

Dlaczego ludzie byli zdrowsi niż jest teraz? Tak, ponieważ wykorzystywane do jedzenia zdrowej żywności, które rosły w ogrodzie. Brak chipsy, popcorn, Coca-Cola nie było – to było po prostu coś, uprawiane w ogrodzie. Teraz jest odwrotnie. Są coraz bardziej popularne fast food jedzenie, nietypowe jedzenie (chipsy, popcorn, etc.), co jest bardzo szkodliwe dla organizmu, jeśli ma to w swojej codziennej diecie stale. A wszystko to – high-tech. Ale nie zawsze są dobre, jak się wydaje. Na przykład, dodatek do żywności lub roślin GMO. GMO to?


GMO – jest genetycznie zmodyfikowana organizmów, w tym geny „wprowadzony” do rośliny lub zwierzęcia, zmiany. GMO są często stosowane w rolnictwie, w celu zwiększenia wydajności, a także jej odporność na działanie bakterii i pasożytów. GMO jest dobrze, że po wprowadzeniu takiego „zastrzyk”, wiele rodzajów owoców i warzyw znacznie zwiększa rozmiary, które w przyszłości pomogą zyskiem sprzedać ten produkt. Ale wśród tych wszystkich zalet, mamy GMO i minusy. Można nawet powiedzieć, że GMO szkodzą znacznie silniejsze efekty niż jego korzyści.

Wpływ GMO na organizm może być nieprzewidywalne podczas używania go zawsze istnieje ryzyko jakiegokolwiek odchylenia.

Na przykład, jeżeli modyfikacja genomu organizmu, może się zdarzyć, że oprócz pożądanego produktu może „uregulowania” i substancje szkodliwe – przykład toksyny.

Ponieważ GMO odporną na niekorzystne warunki, może wypierać inne odmiany, i z tego powodu, aby połączyć pulę genów użytecznych roślin. Teraz, kiedy na pytanie „GMO, że jest” trochę otwarte, wybierz inny od swoich negatywnych cech.

Jedną z wad jest to, że wszystkie GMO są opatentowane, a ich stosowanie przez producentów rolnych, będą musieli dać im do pewnej kwoty pieniędzy.

Z powodu tych wszystkich zagrożeń bezpieczeństwa GMO muszą być dokładnie sprawdzone w różnych warunkach zidentyfikowanie negatywnych aspektów GMO.

Wiele krajów ma własne definicje pytanie „GMO, że jest” – w GMO obejmuje ciało obce, które mogą prowadzić do mutacji ludzkiego ciała. To, oczywiście, mylące. Ci, którzy go wyrażone, nie wiem dokładnie mechanizm i jednostkę GMO. Jednak w niektórych krajach, ze względu na wysokie ciśnienie obywateli, wyjście zawierające GMO jest ograniczona i stale sprawdzane.

Z drugiej strony, zdarzały się przypadki, w których podczas stosowania produktów zawierających GMO wystąpiły mutacje infekcji organizmu człowieka lub zamawiających. W związku z tym, muszę powiedzieć, że GMO szkodzi w większym lub mniejszym stopniu, jest to niemożliwe do przewidzenia – strawi być zarówno pożyteczne i bardzo szkodliwe.

W Rosji nie ma ani jednej odmiany GMO, które będą mogły wprowadzić w produktach rolnych. Jednak importowane produkty zawierające GMO z innych krajów jest dozwolone.

Teraz trochę historii. Jak i kiedy były GMO?

Oficjalna data urodzenia jest uważany za GMO 1994. Stwierdzono, że w Stanach Zjednoczonych hodowano w dużych ilości pomidorów, które podczas transportu nie tracą kondycję fizyczną i strukturalną.

Takie zielone pomidory były przechowywane w formie ponad 5 miesięcy w temperaturze 13-15 °, po czym w celu dalszej dojrzały jasny kolor różowy w temperaturze pokojowej.

Obecnie istnieje ziemniaków , które nie jedzą stonki ziemniaczanej, silnoustoychivaya do większej pszenicy wilgoci i żyta (wprowadzony skorpiona Gene), pomidory (wprowadzili gen flądry, która pozwala rosnąć je na półkuli północnej), truskawki z osadzonymi genów bakterii do długotrwałego przechowywania.

Ale nie możemy być pewni na 100%, to jest – to produkt całkowicie naturalny i nieszkodliwy nawet zakupiony produkt oznaczony wolne od GMO, nie możemy być pewni, że ten produkt nie jest szkodliwe substancje. Mam nadzieję, że ten artykuł pomgla odpowiedzieć na pytanie „GMO to.”

Cholewka Wołowina Przepisy
644 shares 7048 views
Hine (brandy): Opis smaku, opinie
422 shares 4425 views
603 shares 6946 views