610 Shares 4208 views

Przegląd HP Elitepad 900 tabletkę: Charakterystyka

W ocenie konkretnego komputera typu tablet, często widzimy go jako platformy do odtwarzania multimediów, gier, przeglądania Internetu i sieci społecznościowych. Jakoś początkowo nasza postawa w kierunku płyty zdefiniowany jako rodzaj zabawki, która sprawia, że nasze życie bardziej zróżnicowane.

Tymczasem istnieje specjalna kategoria tzw profesjonalnych urządzeń stosowanych do celów specjalnych. Te gadżety nie są tak dobrze znane w szersze kręgi, ale aktywnie korzystać z tych poznać jego pracy, którzy nie mają uniwersalne rozwiązanie, ale konkretny produkt.

Spełniają jeden z nich jest HP Elitepad 900. W tym artykule, będziemy przeglądu tabletkę, spróbuj rozważyć swoje mocne i słabe strony, a także podkreślić pewne nieodłączne specyfikę.

modele reprezentacyjne

Zaczynamy z ogólną koncepcją urządzenia. Przed nami jest tabletką do HP Elitepad programistów 900. biznesowych go zdefiniować jako taki z tego powodu, że komputer jest wyposażony w specjalne zintegrowane oprogramowanie, które jest różne od tego, co można zobaczyć na innych tabletek. W szczególności, czy komputer działa na Windows 8, co wskazuje na jego wyposażenia w takie produkty, które uczynią doświadczenie użytkownika łatwiejsze i bardziej wygodne dla nich.

urządzenie pozycjonujące jako produkt ukierunkowany sprawia, że możliwe jest wykorzystanie tego samego podejścia do projektowania i devaysa jej pełnego rozwoju w danym czasie.

Jednak nie jesteśmy daleko napotkasz tego i innych problemów, i zacząć w pełni scharakteryzować tablet HP Elitepad 900.

projekt

Oczywiście, przede wszystkim opisać jak pojawia się przedmiotem naszego przeglądu, który początkowo użytkownik widzi, nabywanie go. W związku z tym, oczywiście, HP Elitepad 900 nie jest daleko w tyle.

Płytka jest wykonana z aluminium tylko obudowa, mającego zaokrąglone krawędzie, i wstawienie ciemną barwę. Nawet nie biorąc urządzenie w ręku, możemy powiedzieć, że wygląda to dość drogie. W formie i kolorze wyborze komputera, który jest bardzo podobny do Apple iPad, ale to podobieństwo między urządzeniami końcowymi.

Producent twierdzi, że ze względu na jakość materiałów, jak również jego starannie wyposażonych kawałków udało się dotrzeć Zaopatrzenie w wodę i pyłoszczelne tabletek, jak również możliwość, aby wytrzymać wstrząsy w razie upadku. Ponownie z tego samego powodu, współpracując z gadżetu, można nie martwić się o bezpieczeństwo swoich danych na nim.

Elementy układu HP Elitepad 900 (64GB) jest klasycznym urządzeniem o orientacji poziomej. Urządzenie wyposażone jest w dwa zewnętrzne głośników na spodzie rusztu kratowego (zamknięte), obok którego znajduje się wejście do ładowarki. Z tej okazji, chciałbym zauważyć, że jest to dla nas niezwykłe microUSB oraz specyficzne złącze (co może prowadzić do impasu, jeżeli właściciel Urządzenie zapomina ojczystego ładunek, będąc na drodze).

W lewo, jeśli trzymać tablet poziomo, jest „rocker”, aby zmienić poziom głośności, a na górze obok niej – przycisk zasilania. Po prawej stronie znajduje się wtyk do gniazda, gdzie jest włożona karta pamięci, a „Sim”.

W tył (na górze) jest zespół z ciemnym kolorze kontrastującym z kolorem światła skutecznie powierzchni urządzenia. Jest umieszczony również obiektyw i lampę błyskową.

pokaz

Wymiary urządzenia wyświetlającego, można powiedzieć, są idealne do pracy. Tak więc, dla 10 calowy tablet ma rozdzielczość ekranu 1280 na 800 pikseli, który pozwala na tworzenie kolorowy obraz o wysokiej szczegółowości. Tabletkę można rozpoznać do 5 jednoczesnych elementami.

Informacje zwrotne od tych, którzy mieli szczęście do korzystania z tabletu HP Elitepad 900, odnotowano wysoki poziom reakcji urządzenia: gadżet, w sensie dosłownym, jak szybko reaguje na każdy dotyk, co jest bardzo wygodne do pracy.

Należy również powiedzieć o ochronie przewidzianej na wyświetlaczu. Tak więc, zgodnie z normami technicznymi, model ma specjalnego szkła goryl szkła 2, co zapobiega powstawaniu rys, wiórów i zarysowaniem. Nie możemy powiedzieć, że powłoka jest w stanie 100 procent, aby ekran Twojego devaysa niezniszczalny, ale wciąż ułamek szkód będzie mógł przetrwać.

Kolejną zaletą tabletek są szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że jeśli przechylić urządzenie, obraz nie będzie go zmienić, ale pozostanie jasny i kolorowy. Zapewnia tej technologii IPS, na którym ekran operacyjny.

bateria

Autonomia dowolne urządzenie (tablet do gier lub do pracy) odgrywa ważną rolę w całym wrażenie interakcji. Powiedzmy: jak długo można obsługiwać urządzenie bez wstępnej opłaty określa satysfakcję z nim pracować.

Według producenta gadżetu HP Elitepad 900 jest w stanie pracować przez 10 godzin bez konieczności podłączenia do sieci. Oczywiście, wielu z tych, którzy kupili urządzenie, aby napisać w swojej recenzji o tym produkcie. Wyrok okazał się prawdą, nawet gdy Wi-Fi i działanie non-stop, urządzenie jest przeznaczone do 6-7 godzin. Wyłączenie z internetu, powinno być możliwe, aby wydłużyć pracę sesji w ciągu 2-3 godzin.

To prawda, że to może wydawać się nieco dla tych, którzy cenią sobie niezależność. Jest więc użytkownicy będą mieli specjalne akcesoria – pokrywę, wyposażony w baterię. W rzeczywistości, ta dodatkowa bateria, urządzenie stanie dać kolejne 5-6 godzin.

edytor

Dla takiej wysokiej klasy tablet musiałby być wystarczająco mocny sprzęt, zdolność do szybkiego i płynnie odtwarzać systemu operacyjnego i różnych aplikacji. W związku z tym, urządzenie działa w oparciu o Intel Atom Z2760 – procesor ma dwa rdzenie o częstotliwości taktowania 1,8 GHz. Do pracy z aplikacjami biurowymi i podstawowych zadań operacyjnych, takich mocy jest zupełnie wystarczające; Nawet jeśli mówimy o kolorowych gier, a w związku z tym tablet HP Elitepad 900 (3G) nie zawiedzie. Sekret tkwi nie tylko w wydajności procesora, ale również w optymalizacji jej pracy z oprogramowaniem. Tylko w ten sposób podobny efekt można osiągnąć.

System operacyjny

Mówiąc o oprogramowaniu, które jest uruchomiony tabletkę, należy wspomnieć oknach bardziej fragment 8. Ten produkt, który został zaprojektowany do pracy z urządzeniami mobilnymi, jak i komputerów z ekranem dotykowym jako moduł sterowania. Dziś jednak, nowsza wersja systemu operacyjnego, w następstwie tego, który stoi na 900 (HP Elitepad systemie Windows 10). Zainstaluj go na tablecie nie zadziała jesteśmy opisujący jak polityka rozwoju firmy, aby nie zezwolić na te modernizacje i przejść. Jedyną rzeczą – można uaktualnić w tej samej „ósemka”. Aby to zrobić, należy włączyć HP Elitepad 900 tabletek, wejście do bios wykonać. Jeśli robisz to po raz pierwszy, należy skonsultować się ze specjalistą, lub oddać urządzenie do centrum serwisowego.

W ogóle, rozpoczęciem pracy z urządzeniem, będzie pochodzić z wszystkimi zwykłymi interfejsu systemu Windows z oknami, nawigacji, panel dolny, i aplikacji w postaci płytek. Wszystko to umieszczone bardzo wygodne i, co najważniejsze, przyzwyczaić się do tego, zbyt, po prostu. Nie martw się o tym, jak trudno jest dostać palcem na ramie okiennej, aby spędzić z nim trochę Działanie: współdziałanie systemu i czujnik pozwala wykonywać wszystkie zadania bardzo łatwo, sama tabletka tylko zgadywać, co chcesz robić dalej. Dlatego możemy podsumować trochę: możliwości systemu Windows 8 pozwoli radzi sobie z wszelkimi problemami Działające za pomocą aplikacji biurowych. Tak, i na HP Elitepad 900 sterowniki nie są konieczne: tablet może być obsługiwany „z pudełka”.

Internet

Oprócz pracy z pakietem Office, Windows 8 oferuje również jego wyposażenie i oprogramowanie Internet Explorer, aby uzyskać dostęp do Internetu. Oczywiście, tabletka ta przeglądarka jest ustawiona jako podstawowej i podstawy. Od szybkości jego pracy lub z wygody nie martw się, wręcz przeciwnie, poprzez włączenie tego produktu do ogólnego systemu użytkownik tabletu jest bardzo łatwo przełączać się między zadaniami, a tym samym nie będzie odwracać uwagi od surfowania.

Wydajność na pulpicie jest wykonywana przesuń palcem prawej stronie trybie pełnoekranowym. Nie opóźnienie lub spowolnienie – wszyscy intuicyjnie prosta i bardzo szybka.

tekst

Wraz z wejściem tekstu na urządzeniach mobilnych, jak zawsze, jest wiele problemów. Wynika to z braku fizycznej klawiatury dostępnej wersji i wyłącznie na ekranie. Ci, którzy rozwinęli Elitepad 900 32Gb tablet HP, próbowali rozwiązać ten problem na kilka sposobów.

Po pierwsze, jest to wybór typu klawiatury, z którym użytkownik chce pracować. Bez konieczności przechodzenia do ustawień i spędzają zbyt wiele czasu, można po prostu wybrać interfejs, który dana osoba będzie bardziej komfortowo pracować. Po drugie, twórcy zadbali że ekran poza klawiaturą został zmniejszony, który jest przedstawiony w pełniejszej formie niż widzimy na większości nowoczesnych urządzeń. Po trzecie, oczywiście, prace zostały przeprowadzone w celu określenia, co użytkownik ma zamiar napisać tabletki. To prawdopodobnie pomaga urządzenie do odgadnięcia, które wybrano na list.

Biorąc pod uwagę fakt, że Windows 8 oferuje wszystkie narzędzia w pakiecie Microsoft Office, możemy stwierdzić, że z płyty, zrobić wielki narzędzie biurowe na drodze.

powiązanie

Gadżet, oprócz wszystkich wyżej wymienionych jest mobilny dzięki możliwości podłączenia opcji komunikacyjnych. W szczególności, tutaj, jak zostało opisane powyżej, nie ma slot na karty SIM (telefon może złapać sygnału w sieciach 3G), a także moduły Bluetooth i Wi-Fi. Możliwości te nie są czymś nowym, teraz można je znaleźć na każdym urządzeniu. Niemniej jednak znacznie rozszerzyć funkcjonalność tabletu, dzięki czemu jest pełnoprawnym punkt dostępu do Internetu. I to jest zupełnie nowy poziom interakcji, pozwalając na przykład przywrócić plik z programów pakietu Office bezpośrednio w chmurze SkyDrive. I nie ma bardziej my nie wspomniał o pracy z klientami e-mail oraz możliwość edycji plików pracujących bezpośrednio do Dropbox i Google Drive.

kamera

Tablet jest wyposażony, jak stał się tradycyjny, dwa aparaty: główny (aby utworzyć więcej obrazów wysokiej rozdzielczości) z użyciem lampy błyskowej, a także przednią (która jest opcjonalna, ma rozdzielczość 2 megapiksele i jest używany, na przykład, za organizację połączeń wideo). Rozdzielczość matrycy, która znajduje się z tyłu obudowy, do 8 megapikseli. Aparat jest wyposażony w autofocus i mechanizmu stabilizacyjnego, który umożliwia wyraźne zdjęcia nawet w ruchu.

rozrywka

Nie myśl, że komputer jest wyłącznie biuro gadżet nie jest w stanie wspierać prace multimediów i gier. Wręcz przeciwnie – urządzenie jest całkowicie otwarty pod względem celów jego stosowania, i można łatwo pobrać dowolną ilość treści. Biorąc pod uwagę, że istnieją dwie wersje – tabletka na 32 i 64 GB, a każdy z nich posiada gniazdo do wkładania karty pamięci, można dać świadectwo ogromnego potencjału urządzenia, jego możliwe użycie jako przenośny nośnik danych, lub – jako komórkowego gracz. Duży kolorowy ekran i szybszy procesor może dostarczyć devaysa pracę na odpowiednim poziomie.

opinie

Co o tablecie może być sprzężenie zwrotne? To może być rozumiany nawet przez zwykłą analizę cech technicznych, które opisano powyżej. Wysoka jakość materiałów, ładny design, szeroka funkcjonalność i potężny „hardware” już zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort w pracy. A wszystko to należy się spodziewać od tych, którzy kupują tego urządzenia (cena uchitvaya).

Jeśli przeanalizujemy właściwości, które zostały pozostawione przez rzeczywistych klientów, tworzy wniosku, że wszystkie komentarze mogą być podzielone na dwie grupy, należących do jednostki, a te, o których mowa jest o system operacyjny.

Dla większości roszczeń tablet nie jest tak dużo: urządzenie może być odprowadzane szybsze pozycji (w trybie uśpienia), a nie widzi każdą kartę pamięci (jak wskazano przez sprzężenie zwrotne, często tylko SanDisk wydane przez producenta). We wszystkich innych aspektach związanych z HP Elitepad 900 cech można nazwać takie, które mogą zadowolić każdego użytkownika.

Kolejna kategoria – Opinie to system operacyjny. Niektórzy nazywają to niewygodne i nieznane, choć jest to oczywiście kwestia gustu. Błędy występują rzadko, a nawet jeśli znajdują się one na HP Elitepad resetu 900 fabrycznych może rozwiązać większość problemów (prowadzone z menu „Restore”).

wniosek

Tabletka jest interesujący dla jego niezwykłej karmienia (jako produktu biznesowego) oraz zestaw funkcji przewidzianych w systemie Windows. Dlatego też, jeśli chcesz spróbować czegoś niezwykłego, innego od następnego iPad, zalecamy, aby zwracać uwagę na produkt i Elitepad HP, w szczególności.