168 Shares 6373 views

Lecznicze właściwości parafiny. maska parafinowa na twarz

Efekt terapeutyczny wosk oparty na tym, że po nałożeniu na skórę w postaci stopionej, szybko tworzy błonę, zamrażania. Film chroni przed następujące warstwy wosku o wyższej temperaturze. Efekt cieplny jest więc bardziej jednolita i czasochłonne.

AIDS wosku wpływ w wielu różnych chorób, w tym okostnej, zapalenie stawów, zapalenie mięśni, skręcenia, złamania, oparzenia, rany, wrzody, chorób skóry. Znajdzie parafinowy dobre zastosowanie w leczeniu przewlekłych chorób organów wewnętrznych, takich jak wrzody żołądka, zapalenie żołądka, przewlekłe zapalenie wątroby, a także chorób i uszkodzeniami układu nerwowego (rwa kulszowa, zapalenia nerwu, neuralgii).

I, oczywiście, terapia parafinowa została szeroko stosowane w kosmetologii. Najbardziej popularne, a co najważniejsze – przydatny parafina twarzy maskę. Jest on stosowany przeciwko zmarszczki, wiotkość skóry, aby pozbyć się podwójnego podbródka, w celu zmiękczenia, a następnie usuwając korki łój-Horn.

Ma maskę parafinową na twarz i przeciwwskazania: nie jest konieczne zastosowanie na różowym trądzik, trądzik różowaty (zaczerwienienie twarzy), wysypka krostkowa. Ponadto, sygnał zatrzymania do takich zabiegów kosmetycznych są astma oskrzelowa, krwawienie z nosa, nadciśnienie.

Jeśli chcesz śledzić własnej skórze za pomocą parafiny masochek, można dowiedzieć się, jak zrobić parafinę i zastosowania tej wiedzy w praktyce w domu. Ale zawsze przed powinien skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy masz jakieś przeciwwskazania do stosowania takich procedur.

Używać wosku na twarzy kosmetykiem się dość dawno. Teraz stosuje się specjalną rafinowana parafina, którego główną zaletą jest wysokie właściwości elastyczne. Zanim zastosujemy maskę, wosk poddaje się stopić w kąpieli wodnej, warto zwrócić uwagę na fakt, że naczynia w którym się znajduje, musi być tak suche, jak to możliwe, ponieważ wysoka temperatura wody może spowodować oparzenia po nałożeniu maski , Dlatego skóra powinna również całkowicie sucha przed nałożeniem narzędzia.

Parafina maska jest stosowana za pomocą wacika lub szczotki w płaszczyźnie, dwóch lub trzech warstw, przy czym otwarty i pozostać nosa, oczu i usta. Nakładanie maski wykonana jest z dołu do góry, zaczynając od podbródka, na specjalnych liniach warunkowych masażu. Ciepło jest przechowywany po nałożeniu przez obejmujący twarz ręcznik frotte lub specjalny płaski nosa i oczu, jak również za pomocą izolacji kosmetycznej.

Czas trwania każdej procedury i przebieg zabiegu kosmetycznego, który jest używany maskę parafinową na twarzy, co następuje: maska jest stosowana raz lub dwa razy w tygodniu przebieg ośmiu lub dziesięciu lub dwunastu maski, w zależności od ogólnej kondycji skóry. Procedury parafinowe trwania jest piętnaście do dwudziestu minut.

Zdemaskować wartości paski obierania od dołu do góry na tych samych liniach masażu. Po zakończeniu procedur i usuwanie maski po tłustej skóry nie należy pocierać dvadtsatiprotsentnym nalewki alkoholu nagietka lub orzeźwiający balsam i suchej skóry – specjalnego mleka kosmetycznych zawierających (lub dodaną) oliwek, migdałów lub innego oleju roślinnego.

Właściwości lecznicze posiadał parafinę, znany lekarzom i długich kosmetologów. Maski na twarz i ciało, składające się z niego, najbardziej istotne są dla kobiet w wieku, którzy monitorują stan swojej skóry, ponieważ są idealnie gładkie jak zmarszczki twarzy i głębokiego życia. Pomagają one również przywrócić konturów twarzy, zapewniając efekt liftingu na skórę, eliminuje opuchliznę i obrzęki. Regularne stosowanie maski parafinowe pomogą uczynić twarz doskonały.