242 Shares 7426 views

Socjonika. „Balzac”: opis rodzaju

W oparciu o sparowanych przeciwnych znakach osobowości, socjonika identyfikuje „Balzac” jako intuicyjny-logiczny introwertyk. Oznacza to, że taka osoba jest w stanie ignorować obiektywną rzeczywistość, różne rzeczy, ale w tym samym czasie może wnikać w istotę rzeczy. Gołe fakty, a nie emocje są miarą wszystko dla niego.


Socjonika. "Balzac": wygląd

Przedstawiciel tego typu są określone przede wszystkim przez ich postawy. To może być chude i nadwagą, a średnia build, ale jest to rzadkie, „Balzac”, która nie byłaby przygarbiony, nie mógł przeciągnąć ramionami. Wyraziste oczy i smutne. Odnosi się wrażenie, jakby człowiek czuje się jak ofiara. Podtyp logiczny wygląda źle utrzymany matową ubrania, zużyte buty. Ale w intuicyjny, a wręcz przeciwnie, schludne, czyste, gustowny strój. Jak socjonika mówi „Balzac” to kobiety nie diety, nie sprawuje, nakłada ona ledwo zauważalne makijaż i rzadko odwiedza fryzjera. Ubrania wybiera dyskretne i wygodne. Tylko promocja może ją zmienić tę regułę. W tym przypadku, musi upewnić się, że ubrania i wygląd dopasowany pozycję w społeczeństwie.

Socjonika. „Balzac”: styl komunikacji

W związku z tym, dwa podtypy różnią się bardzo od siebie. Więc logiczne zachowuje się bardziej agresywnie, aktywnie, czasami nawet celowo niegrzeczny. Intuicyjny sam podtyp łagodnych do komunikowania się, często uśmiechnięty, pozostawia wrażenie siebie jako człowiek wykształcony, inteligentny, wie, jak wygrać. Mówiąc „Balzac” Powoli, powoli. Z niego nie ucieknie najmniejszego różnicę w niektórych opinii i teorii. „Balzac” może łatwo przewidzieć, jak wydarzenia rozwijają się w niedalekiej przyszłości. On nigdy nie jest w pośpiechu i nie może znieść, gdy jest on dostosowany, robić zamieszania.

Socjonika. „Balzac”: Charakterystyka postępowania

Działalność tego rodzaju jest pokazany jedynie w sprawach o charakterze komercyjnym. Oznacza to, że jeśli w „Balzac” pasywne codziennych spraw, w tych, które obiecują zyski, zaczyna działać. Jest to bardzo oszczędnym człowiekiem. On nie chciał wziąć swoje rzeczy, nie lubi wydawać pieniędzy na prezenty, aby pożyczyć pieniądze. Jednak dla siebie niczego nie żałuję. To nie będzie działać bez tych rzeczy, które zapewniają mu komfort. Powolny, wykopać szczegóły.

Socjonika. "Balzac": stosunki z dualom

Ten człowiek był w stanie realizować wszystkie aspekty jego życia, on potrzebował jej komplementarną partnera. W socjonika nazywa „dualom”. W „Balzac” są wygodne związek może wynikać jedynie z „Napoleona”. W takim wypadku komunikaty będą się wzajemnie uzupełniać w sposób naturalny. Co do „Balzac” jest łatwo być postrzegane „Napoleon” jako cud, a przyjęta z wdzięcznością. I vice versa.

Socjonika. „Balzac”: kilka propozycji

Głównym problemem tego psycho – brak wiary w jakiegokolwiek wysiłku, szczególnie jeśli ich realizacja będzie wymagać znacznych wydatków entuzjazmu, energii i pieniędzy. „Balzac” w ogóle mają tendencję do postrzegania świata z pesymistycznego punktu widzenia. Musi nauczyć się w trudnych sytuacjach nie kontemplować i być aktywne. Stałe zrzędliwość odpycha ludzi. Aby nie pozostać w całości, bez przyjaciół, trzeba spojrzeć na siebie zalety i wady, aby zignorować to możliwe.