752 Shares 8056 views

Alena Shishkova: Timati biografia żona

Nasza dzisiejsza bohaterka – Alena Shishkova. Biografia dziewcząt zainteresował opinię publiczną po zaczęła się spotkać ze słynnym raperem Timati. Twórca „Black Star” mafii zawsze lubiłem „TUNED” panie. Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają Alena Shishkova do plastiku? Biografia, zdjęcia i ciekawostki o modelu – to wszystko znajdziesz w artykule. Zapraszamy do lektury!


Żona Timothy Allen Shishkov: biografia

Popularny model urodził się 12 listopada 1992 w Tiumeń. Była jedynym dzieckiem moich rodziców. Mama i tata doted w córeczką. Podnieśli ją jak księżniczkę, staramy się kupować najpiękniejsze zabawki i ubrania.

Alain zawsze był dobroduszny i nieśmiały. I te cechy są niewątpliwie pozytywne. Jako uczennica, nasza bohaterka jest zaangażowany w wokalu. Od najmłodszych lat marzyła modelu kariery. Zarówno rodzice obsługiwane ją w tym przedsięwzięciu.

modelowanie kariera

Jaki postęp w tej dziedzinie dokonał Alena Shishkova? Biografia ją jako model rozpoczął w wieku 14 lat. Wtedy to długonoga blondynka zaangażował się w różnych odlewów. Kobieta zaprosiła do konkursów piękności. Kilka razy udało jej się wziąć miejsc nagrodzonych. Kreacja świnka Alena mają takie tytuły jak „Miss Dream”, „Miss Nadziei” i innych.

Prawdziwy sukces modelu pochodzi z Tiumeń w 2012 roku. Brała udział w konkursie „Miss Rosji” i zdobył tytuł drugiego runner-up. Ona został uderzony przez profesjonalne jury za jego dowcip, zaradności i danych zewnętrznych. Udział w tym konkursie stała się odskocznią dla blond modelu w rozwoju kariery. oferty współpracy spadały na nią, jakby z rogu obfitości.

W konkursie „Miss Rosji 2012” Alain zauważył dyrektor moskiewskiej agencji modelek – Svetlana Kuvshinova. Wkrótce Shishkov podpisał lukratywny kontrakt z nią. Rosyjska piękność wielokrotnie podróżował do Mediolanu, Tokio i Paryżu. Przedstawiciele agencji zagranicznych podziwiał swoje dane zewnętrzne.

życie osobiste

Modelowanie kariery – to było dobre. Ale czy kobiece szczęśliwym Alena Shishkov? Biografia wskazuje, że ona zawsze skąpana w dbałością męskiej. Z nastoletnich chłopców pobiegł za nią.

Pierwszy poważny związek Alena zapinana mija Kijów „Dynamo” Maksimom Kovalem. Ich znajomy wziął się dzięki Internetu. Facet i dziewczyna przez długi czas korespondował. Po Maxim zaproszono Alaina do Kijowa. Przenieś do Ukrainy odmówił model. Kilka miesięcy Shishkov połączyć ich praca, studia w Moskiewskiej szkole i podróży do Kijowa do ukochanego. Wkrótce okazało się, obok par rozdzielania.

Na początku 2013 roku rosyjskie media drukowane zgłosił nowy raper Timati i modelu Alena Shishkova. I to była prawda. Ich znajomość się na koncercie noworocznym „Song of the Year”. Choć Timothy grał Alain czekał na niego za kulisami.

Przyjaciół i znajomych raper myślał, że nie miał poważny związek z blondynką. Ale szybko zorientował się, że byli w błędzie. W marcu 2014 roku Alain dał Tymoteusza uroczą córkę Alice. Raper jest nie tylko obecny przy narodzinach małżonków cywilnych, ale także osobiście przeciąć pępowinę. O ciąży tylko jej rodzina i bliscy przyjaciele znają model.

interwencja chirurgiczna

Wiele osób wie, że Timati jak „dostrojone” dziewczynę. Te i obawy Alena Shishkova. Blondynka wielokrotnie uciekał się do opieki chirurgicznej. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła było powiększać usta. To było po operacji korekcji nosa. Ostatnio żona cywilnej rapera zwiększyć swoje piersi. Być może w niedalekiej przyszłości, ona musi się zmienić coś w swoim wyglądzie.

Konkludując

Teraz już wiesz o tym, gdzie urodził się i jaki był model Alena Shishkov. biografia Dziewczynka została szczegółowo zbadane przez nas. Życzymy jej powodzenia w swojej karierze i życiu rodzinnym!