179 Shares 2861 views

Och, jakże jesteś piękna, beztroska młodość! Co szkoła marzeń

Szkoła – jest koniecznym etapem rozwoju człowieka, jego uprawy. Szkoła jest wynikiem wielu różnych emocji: codziennej pracy umysłowej, strach przed coraz zły znak, brak jakiejkolwiek wiedzy, przyjaźnie z kolegami, chwalić za dobre badania, itd. Ale to wszystko – na rzeczywistych doświadczeniach i ich znaczenie .. we śnie?


Co szkoła sen?

Być może nigdzie! Fakt, że nie jest to zawsze marzenia dorosłych o szkole może coś znaczyć. Większość z nich jest „pusta”, ponieważ są one często jedynie odbiciem indywidualnych skojarzeń z lat szkolnych, tj. E. rodzaj projekcji prawdziwych wydarzeniach w snach … Ale biorąc pod uwagę fakt, że szkoła jest symbolem zdobywania wiedzy i doświadczenia, możemy wnieść szereg różnych interpretacji.

Co szkoła sen. Sen Miller

  1. Najczęstszym „szkoła” sen – jest widzieć siebie jako młodą, powrót do szkoły swojej młodości. Sen oznacza, że są teraz przeżywa nie jest najlepszy czas, tęsknota za młodzieńczej lekkomyślności, beztroski czas …
  2. Jeśli widzisz siebie w roli nauczyciela, a następnie budzi apetyt na intensywne doświadczenie humanistycznych, jednak musimy zdobyć w inny sposób.
  3. Kontynuacja tematu chciałbym podkreślić, co marzenie reżysera szkolnego. Jeśli mają rację, ty sen mówi nam, że masz niektóre z jego wartościami i cichej radości, jesteś – na głowie, mistrz swego szczęścia. Jeśli reżysera – obcy, można liczyć na wspinaniu się po drabinie korporacyjnej!
  4. Jeśli marzysz, że piszesz dyktando, zdecydujesz się kontrolować i tak dalej, to być przygotowany do trudnych prac, które z pewnością zostaną spełnione. Jej wyniki będą mile zaskoczyć, a nawet przynieść dobre zyski!

Rodzina sen książka. Co szkoła marzeń

  1. Otrzymaliśmy dobry znak? Gratulacje, można oczekiwać osiągnięcia serwisowe i inne rozkoszy!
  2. Nie nauczył się lekcji i otrzymał „ubogich”? Cóż, w rzeczywistości będzie twarzą nowego i nieznanego rzeczy … Jeśli jesteś w prawdziwym życiu, brak wiedzy, to będzie nie zrobić „w zębach”.
  3. Można zobaczyć, jak chodzenie do szkoły, wchodzi w nią, idąc korytarzem? Przygotuj się do korekt różnych błędów w rzeczywistości.
  4. Jeśli szkoła ma sen miałeś poważny wypadek, wiesz, że w rzeczywistości ludzie, którzy pojawią się uczyć lekcji do was dla danego przestępstwa.
  5. Co sądzisz, co szkoła sen, w którym stale spotkać swoich przyjaciół, bliskich, sąsiadów, kolegów, krewnych i przyjaciół? Do niczego dobrego! W rzeczywistości istnieje niewielkie ryzyko oszustwa ze strony powyższego środowiska, albo ukrywa się przed wami jakieś ważne informacje.
  6. W tym śnie pominąć klasę? Ay-ay-ay, jak źle jest! W prawdziwym życiu, można zrobić coś, co będzie powodować zaniepokojenie ze strony ludzi wokół ciebie!

Przyjaciele, daliśmy wam niektóre z najbardziej znanych interpretacji tego, co szkoły marzeń. Wiele downers skojarzyć tę instytucję w szkole życia, który jest pewien zamiar nauczyć się szczególną lekcję życia. I ta lekcja jest powtarzany aż do momentu popraw swoje błędy!