147 Shares 6482 views

Jak wejść na „Facebooku”: co trzeba zrobić

Wielu użytkowników Internetu nie może sobie wyobrazić swojego życia bez sieci społecznych. Tacy ludzie są zwykle świadomi wszystkich miejscach, gdzie komunikacja jest możliwa. Teraz spróbujemy dowiedzieć się, jak wejść do „Facebook”. Ten społecznościowy od dawna duże zapotrzebowanie wśród użytkowników. Tak, że jest godny uwagi.


Warunki Rejestracji

Przed przeprowadzić zestaw zadań przed nami, konieczne jest zdobycie własnego profilu „Facebook” – „Moja strona”. „Login” – „Rejestracja” – to jest to, co jest wymagane dla danego zadania. Dopiero na zameldowaniu naszej obecnej sieci społecznej, istnieją pewne warunki. Na szczęście, są one nieliczne. I trzymać je dość łatwo.

Po pierwsze – trzeba mieć swój e-mail (e-mail), a także telefon komórkowy. Teraz można zarejestrować bez tych danych w każdej sieci społecznej.

Drugi – do wymagań wiekowych. Zanim wejdziesz do „Facebook”, jak zostało powiedziane, trzeba się zarejestrować. W tej sieci społecznej istnieje pewna granica wieku. Musisz mieć ukończone 13 lat. Tylko w tym przypadku mogą być realizowane pomysły.

Trzeci – wypełnić wszystkie pola trzeba tylko wiarygodnej informacji. Napisz coś wymyślił sam w sobie nie potrzebuje danych. Jeśli masz problemy z dostępem do konta w tym przypadku, generalnie może stracić dostęp do strony. Dokładniej, na swojej stronie. Miej to na uwadze.

Jak się zarejestrować

Jeżeli spełnione są dwie pierwsze zasady, można przystąpić do działania. Staliśmy zainteresowany "Facebook" (social network). Zaloguj się na tej stronie, można, jak już wspomniano, za pomocą własnego profilu. Wymaga to, aby zostać zarejestrowany.

Kliknij na przycisk „Login” – „Rejestracja”. Będziesz mieć długie menu z wielu dziedzin. Wszystko to – o ciebie. Niektóre dane będą widoczne w Twoim profilu. Koniecznie trzeba wypełnić te kategorie: imię, nazwisko, numer telefonu, wiek, adres e-mail i hasło. Po tym, wystarczy kliknąć na przycisk „Rejestracja”. Ale pamiętaj: im więcej informacji podałeś podczas rejestracji, tym mniej problemów będzie z profilu. Mimo wszystko, trzeba jeszcze napisać o sobie w przyszłości.

wątpi użytkowników

Szczerze mówiąc, jest to obecnie możliwe, aby szybko i łatwo odpowiedzieć, wprowadź „Facebook”. Jednak w momencie rejestracji, wielu użytkowników są sceptyczni – tak można bezpiecznie założyć profil na portalu społecznościowym. Dlaczego tak się dzieje? Ze względu na wymogi telefonów komórkowych. Teraz wiele sieci społecznych (prawie wszystkie) są zmuszeni do określenia telefonu komórkowego przy rejestracji.

Strach ten wymóg nie jest konieczne. „Facebook” społecznościowy jest bezpieczny. I telefon komórkowy pomoże Ci nie tylko w celu potwierdzenia autentyczności konta, ale również w stronę logowania i hasło odzyskiwania jeśli ją straci. Dlatego zachęcamy, aby wprowadzić swój telefon w sprawie rejestracji stron. Ważne: Musisz posiadać telefon. Po zakończeniu rejestracji będzie musiał potwierdzić swoje konto za pomocą specjalnego kodu. Przyjdzie do ciebie na numer telefonu.

bezpośrednie wejście

Jak wejść do „Facebook”? Istnieje kilka opcji uwierzytelniania. Nawiasem mówiąc, bez względu na urządzenie, które próbują wejść do sieci społecznościowej – komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Algorytm jest taki sam.

Dla udanego logowania do serwisu, przejdź do strony głównej sieci „Facebook”. Następnie kliknij na „Login”. otworzy się małe okno przed sobą. To jest, gdy wszyscy w prawo, aby wybrać metodę wprowadzania, albo przez e-mail podany podczas rejestracji lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Odpowiednie pola wprowadzania istotne dane i prasy Enter (lub „Enter”). To wszystko. Jesteś uwięziony w swoim profilu.