282 Shares 9023 views

Nowy Rok na Białorusi? A dlaczego nie?

Nowy Rok na Białorusi? Po prostu nie spiesz się od razu powiedzieć „nie”! Dlaczego nie pójść dokładnie tutaj, przynajmniej ze względu na różnorodność. Nie przeszkadza coroczne wyjazdy do Turcji lub Egipcie? I ze zdjęć zrobionych w ośrodkach narciarskich w Europie, po prostu zaślepiony.


Białoruś może faktycznie zorganizować podróżnym niezapomnianą parę tygodni zaskakujące i nietypowe wakacje. Czego potrzebujesz? Być może nieco: porzucić stereotypy i zaufanie mieszkańców.

Sekcja 1: Nowy Rok na Białorusi. Korzyści z podróży.

Jedną z głównych zalet jest brak konieczności ubiegania się o wizę, a dla obywateli Ukrainy i Rosji, a nawet paszport nie jest wymagany.

Ponadto, na wakacjach, można bezpiecznie przejść z dziećmi bez obaw o długim locie i bolesny proces aklimatyzacji. Zgadzam się, zaczynając w grudniu i styczniu do Afryki, turyści naprawdę są zagrożone z powodu osłabiony organizm może po prostu nie wytrzymać nagłe przejście od zimy do lata, od -10 do +25. Reszta na Białorusi na dość wygodne, temperatura powietrza w tym czasie wynosi od -5 do +5 stopni noworocznych.

Nie martw się o tym kolczastego śniegu i zimnym wietrze może przyćmić rozrywką na świeżym powietrzu. Powiem ci w tajemnicy: prawie wszystkich miast w kraju są chronione brzozowych i sosnowych lasów, jakby ukrywanie rozliczeń z pogodą.

No, a po trzecie, bardzo ważny punkt ja nazwałbym lokalnej kuchni. To jest tak znany, że będzie miał nawet najmniejsze Najpierw j. Co do zasady, nawet rafinowane smakosze są zachwyceni białoruskiego barszcz, pierogi, gryki i babki ziemniaczanej.

Rozdział 2. Nowy Rok na Białorusi. Dla fanów miejskiej rekreacji.

Jak wiecie, stolicy Białorusi jest Mińsk – miejsce, w którym miłość do odwiedzenia sobie tubylców i turystów, miały już czasu, aby odkryć ten kierunek. Białorusini kochają ich główne miasta, przekształcając go w przeddzień ferii zimowych w tej wsi z bajki. Okna, drzwi, ściany budynków miejskich i drzew mieszczan wiszą dekoracje, przepełnienie ulice z tysiącami kolorowych świateł i sklepy wypełnione aromatem słodkich grudniu.

Szczególnie enigmatyczna wyglądają na stare części centrum miasta. Gdzie można spędzić wiele godzin wędrując ulicami skromna, ciesząc mierzonej sposób życia i uderzające krajobrazów. Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest często budynek należący do Biblioteki Narodowej w Mińsku – do połowy grudnia jest znakomicie ozdobione i staje się prawdziwym klejnotem kapitału.

Inną ważną cechą jest to, że w Mińsku można chodzić całą noc. patrole policyjne są starannie kontrolowane ulice, więc przestępstwo tu nie widać.

Rozdział 3. Nowy Rok na Białorusi. A jeśli nie pominąć poza miastem?

Oczywiście, nie wszyscy akceptują próżność i rytm dużego tętniącego życiem miasta, a niektóre po prostu fizycznie czują potrzebę, przynajmniej czasami, aby ukryć przed wzrokiem ciekawskich, uciec, ukryć i pozostać w ciszy. uzdrowisk Białorusi na Nowy Rok chętnie podejmują wszelkie opinie. Polityka cenowa jest dość skromny, ale komfort nie gorszy od poziomu europejskiego.

Wybierasz się na wakacje, można spróbować połączyć go z wizytą do nowego, jeszcze nieodkrytych miejsc poprzednio.

Dla tych, którzy kochają zimowe krajobrazy , i nie może żyć bez świeżego powietrza, wystarczy udać się do jeziora Narocz , lub wędrować przez skansen, który jest nazywany „Dudutki”.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na Białorusi istnieje kilka zamków, z których najbardziej znane są w Nieświeżu, Mir i Grodnie.

Ponadto Białoruś zbudował swój własny zamieszkania Mikołaja, który, nie jest zaskoczeniem, jest w Puszczy Białowieskiej. I tu, wśród fantastycznej piękno drzew, żył, jeśli mogę tak powiedzieć, jest to prawdziwy charakter. On jest w korespondencji z dziećmi, pomagając porady bawi i umieszcza zdjęcia Internet zabawy. W czasie wakacji Nowy Rok w jego posiadaniu nieruchomości prawdziwych festiwalach folklorystycznych: festiwalach, targach i konkursach.