284 Shares 3357 views

World of Speed: wymagania systemowe i inne informacje

Wymagania systemowe są ważną częścią informacji o każdej grze. Szczególnie, jeśli chodzi o projekt online, oczekiwany przez miliony graczy na naszej planecie.


Opis gry online World of Speed

W 2016 r. Możesz liczyć na palcach jednej strony wyścigowej gier online, a jeszcze kilka innych pozostanie bez pamięci. Twórcy studia Slightly Mad Studios wierzą, że są bardzo niewielu, a zatem zaczęli pracować nad projektem o nazwie World of Speed. Jest to gra wieloosobowa w gatunku symulatora wyścigów samochodowych. W tej chwili wiadomo, że zostanie ona rozprowadzona w trybie bezpłatnego odtwarzania. Wszystkie szczegóły są nieznane, a nawet World of Speed, wymagania systemowe nie są w pełni ogłoszone. Możesz je ocenić tylko według wskazówek. W projekcie będą dokładnie supercars XXI wieku. W wielu reklamach autorzy wykazali możliwości grafiki, personalizacji i wewnętrznej modernizacji maszyn. Można ocenić, że w World of Speed wymagania systemowe na komputerze będą dość wysokie.

Rozumowanie wymagań systemowych

Patrząc na harmonogram i wiele innych elementów, możesz ocenić, że można odkręcać ustawienia maksymalne tylko na dobrze wyposażonym komputerze. W teksturach jest wysoki poziom filtrowania, a także wygładzanie 16x, co wymaga dużych zasobów procesora i karty graficznej. Może się zdarzyć, że wymagania systemu World of Speed ustalą nowy pasek w grach online. Sam rodzaj mówi, że musi być bardzo szczegółowy. Na dryf, widoki na kółka, cienie, drogi, krajobrazy po bokach, latający pył off-road i wiele innych. Nie będzie to łatwe do wdrożenia, ale twórcy działają prawidłowo. Nie można tworzyć argumentów tylko na prezentowanym filmie, ponieważ często używają komputerów demonstracyjnych przeznaczonych dla nowego pokolenia, aby zadowolić wszystkich kolorem. Ta sama sytuacja dotyczyła demonstracji Need for Speed World. Wymagania systemowe, jak wszyscy sądzili, komputer nie pociąga, ale w końcu były nieco powyżej średniej.

Szacunkowe parametry gry

Przede wszystkim należy zauważyć, że wraz z pojawieniem się DirectX 11 wszystkie projekty wdrażają tylko jego wsparcie. W świecie szybkości wymagania systemowe będą dokładnie zgodne z tym samym standardem. Najprawdopodobniej nie przejdą do nowego klienta 12 wersji, ponieważ wiele komputerów nie obsługuje tego. System operacyjny rozpocznie się siedmioma ze względu na jego popularność. Karta dźwiękowa i wolna przestrzeń są dla nikogo mało atrakcyjne, ponieważ zawsze spełniają wymagania. Całe pytanie dotyczy trzech głównych parametrów. RAM średnio potrzebuje 6 gigabajtów, 4 minimum i 8 zalecanych. Trudno ocenić modele, ale Intel Core Quad z dużą częstotliwością zegara będzie koniecznością. Spójrz na wymagania World of Speed dla karty graficznej będą bliżej początku pierwszego testu. Na pewno będzie to nVidia GeForce GTX 700+ lub nowszy. Jeśli chodzi o AMD, sytuacja nie różni się. Procesor graficzny z tymi samymi wskaźnikami co ich koledzy. W tej chwili są to wszystkie informacje dotyczące wymagań dla projektu. Programiści nieustannie pracują nad grą. Ograniczają niektóre parametry i zwiększają inne. Jest to główny powód braku dokładnych wymagań systemowych. Autorzy sami mogą złożyć oświadczenie, a szczegółowe informacje zostaną dostarczone nie wcześniej niż na miesiąc przed zwolnieniem.