230 Shares 3015 views

Tłoczony kawior i szampan – nie żyją zabronić piękny …

Kawior ryby przekracza kaloryczność mięsa i jest to najbardziej wartościowa część. Nie lepiej, cenne, pożywne i smaczne produkt niż kawior i łososia. Zawiera tłuszcze, białka i sole mineralne, a co nie jest, więc to węglowodany (dlatego jest to bardzo przydatne dla cukrzyków). Zwłaszcza w dużych ilościach nie zawiera pierwiastków śladowych, takich jak potas, fosfor, cynk i witaminy są postać najbardziej strawne.


Ostatnie badania pokazują, że kwasy tłuszczowe zawarte w jajach, są bardzo skuteczne w zapobieganiu chorobom układu krążenia. Substancje te są bardzo skuteczne w leczeniu cukrzycy, przewlekłymi zakażeniami i pewnych typów nowotworów. Tłoczone kawior przydatnych dla dzieci (powyżej 2 lat), gdyż zawiera substancje, które muszą one w okresie wzrostu organizmu. Ponadto poprawia układ odpornościowy, hemoglobinę, zachowaj nas od krzywicy i daje ładunek żywości i energii.

Kawior z jesiotra jest pasteryzowane ziarna, ziarna słoik i yastik z naciśnięty. Solenie kawior jest następujący: folię usuwa się z ryb (yastiks) z jaj, które są następnie oddzielane od folii (do przebijania DIN), a następnie przemyto, przesączono przez sito i dodaje się sól, która jest 4-5% wagowo masy jaj.

Pasteryzowane kawior rozłożone po soleniu szklanych lub puszki, która po korkowania jest wysyłany do pasteryzatora, gdzie pasteryzowanego w gorącej (60 ° C) wody. Puszki takie jaja przechowywać 18 miesięcy w szkle – 8.

Słoik kawior jest poddawana dalszej obróbce, w związku z tym ograniczony do zaledwie 2,5 miesięcy.

Tłoczone kawior przygotowaniu zazwyczaj z jaj jesiotra stosowanych w tym tuzluchny Ambassador – gotuje się w temperaturze 40 ° C wodny roztwór soli. Następnie jaja są umieszczane w płóciennych woreczkach, wcisnąć i przytrzymać przez chwilę. Jaja stają się czarne jednolite i gęste, dzięki czemu można ciąć nożem. Trzymał go przez 8 miesięcy.

Tłoczony czarny kawior w aromatyzowanym względem jest najlepsza, smaczne i przyjemne, chociaż to jest handel tańsze niż zboża. Dodatkowo, kawior, pod względem bezpieczeństwa, najbardziej odporne. Najlepszym wciśnięty kawior jest uważany sevryuzhya. Ma delikatny zapach i delikatny smak maślany.

Kawior Beluga – jest największa. Ten kawioru jest zapakowany w słoikach (szkło) o niebieskim pokrywy.

Ziarnisty Kawior z jesiotra zakatyvayutya żółty czepek i jesiotra gwiaździstego – czerwona (oczywiście, mamy na myśli produkcję kawioru prawną).

Przez długi czas czarny kawior tłoczony był absolutny skarb z Rosji. Aż do drugiej dekady XX wieku, miał monopol na rynku światowym dla tego produktu. kawior przetwarzanie w Rosji dowiedział się w XII wieku, podczas panowania Ivana Groznogo, i XVIII wieku zaczęła aktywnie wywozu produktu do innych krajów, gdzie był uważany przysmaków królewskich i udekorowane stoły koronowanych głów Francji, Anglii, Danii i Chinach. Głównymi producentami kawioru są dziś, oprócz Rosji, Iranu, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Turkmenistanu, co stanowiło 90% rynku.

Tłoczony kawior (granulowany) jest uważane za lepsze i smaczniejsze niż lżejsze i większe „ziarno”, a czerwony, łosoś ryby, wręcz przeciwnie – im drobniejsze ziarna, tym wyższa jakość. Kawioru, które oddziela się od twardej tkanki łącznej (w wyniku nadmiernego dojrzałości lub niedojrzałe) i wysala smug i folii, zwanej yastik. To jest całkiem dobry i przydatny produkt, tylko niewielu z tłoczonej i grubsze ziarnistej i dużo bardziej słona.

Tłoczony kawior służy do kanapek. Położyła się na talerzu w postaci małych kostek podłużnych i niektóre oddzielnie, włożyć masło. Jaja mogą być ozdobione plasterki cytryny i gałązek zieleni.

Prawdziwy czerwony i czarny kawior jeść bez chleba, małymi łyżeczkami. Zmyć z delikatnością jak smakosze twierdzą, że wódki lub szampana.