251 Shares 977 views

Oryginalne życzenia urodzinowe Julia

Dziewczynka o imieniu Julia – osoba szczera i otwarta. S nieodłączne pozytywne podejście do życia. Jego optymizm zaraża innych. Najczęściej Julia wygląda atrakcyjnie. Jednakże, nie jest zbyt dobrze zorientowani w ludzi i dlaczego cierpi ponieważ otwiera swoje serce dla wszystkich. Bardzo zaskoczony, gdyby nie spełniał oczekiwań. Miłujących wolność, ruch – to jej życie.


Jeśli Julia zamknięty w czterech ścianach, to jeszcze znaleźć sposób na życie towarzyskie i nawiązania nowych znajomości. Dziewczynka o tej samej nazwie jest bardzo uprzejmy dla swoich bliskich. Jego negatywne jakość jest duma. Z tego samego powodu trudno jest polemizować z nią. Na Julia nadal byłaby moja opinia. Można tylko delikatnie przy pomocy argumentów, aby przekonać ją, więc zdecydowała, że doszła do pewnych wniosków. Bardzo kobieca i urocza.

Wielu krewnych i przyjaciół z tego pięknego imienia. Jeżeli adres święto znajomego życzenia urodzinowe Julia wierszem lub prozą, tak aby wyglądał wyjątkowy. ona to doceni.

Sugestie rodziców

„Dziś brzmi życzenia urodzinowe Julia – naszą córeczkę. Ostatnio byłaś malutka dziecko i tata i ja myśleć o tym, co do ciebie zadzwonić. Okazało się, że wybraliśmy jedynie słuszne z różnych opcji. Jesteś naszym niespokojny, jesteś prawdziwym Julia-yul. A minuty nie siedzi nadal. Aktywny, wesoły, pogodny. Jego śmiech ty zarażać innych. Nie znamy ani jednej osoby, która by nie kocham cię. A przede wszystkim, adorujemy Cię. Jesteś dla nas wszystkim. "

„Wszystkiego najlepszego Julia! Nasz ciepły guzek szczęścia, puszysty króliczek, jasny tęczy, a prawdziwa magia w tym szarym życiu. Najbardziej delikatna i piękna w świecie. Życzymy wam dzisiaj być królową partii, aby świętować tak, jak marzył o tym! Pomyśl życzenie i to się spełni, a my ze swojej strony zrobi wszystko, co było. Bardzo dumny ze swojej córki, i jesteśmy pewni, że nie będą musieli rumienić kiedykolwiek dla Ciebie. Gratulacje, nasz Thumbelina!”.

Gratulacje dla Julii przez najlepszego przyjaciela

„Pragnę, aby wysłać pierwsze urodziny powitanie Julia. Ty, mój ukochany przyjaciel, życzę wielkiej miłości. Że wszystkie ludzkie cechy, że szanujesz zostały na swojego towarzysza. Niech to dosłownie przenosi cię w ramionach. Badanie to było bardzo dobre, a całe życie miał coś do dążyć. Życzę siły i pewności siebie. Aby całe życie przyszło łatwo. Raduj się, tańczyć, radować, połysk, bo dzisiaj jest Twój dzień. Dziękuję za to, że nie dla mnie. "

„Gratulujemy urodzin Julia brzmiało więcej niż raz dzisiaj. Pozwólcie, na prawach swojego najlepszego przyjaciela, powiedzieć kilka słów. Zanim cię poznałem, nie wiedziałem, co przyjaźń. O ty, w dosłownym znaczeniu tego słowa śnie. Oczekiwania nie były daremne. Jest to wielkie szczęście – mieć taką bliską osobę. Ty – moja rodzina, tylko mogę liczyć w każdej sytuacji. Najlepszy przyjaciel – jest jedyną osobą, z którą czuję się komfortowo, aby być cichy. Z tobą czuję się chroniona. Kocham cię do szaleństwa. Wesołych świąt!”.

Gratulacje dla Julii od znajomych

„Mój drogi przyjacielu, gratulacje z okazji urodzin. Julia, chcemy, aby w swoim życiu, nie było miejsca na smutek. Niech stabilność będzie w nim, a wszystkie niespodzianki są tylko przyjemne los. Jesteś osobą, która zawsze pomoże i wsparcie. Życzymy najbardziej pomoc nigdy nie jest potrzebne. Niech wszystkie zadania w życiu będzie ciekawy stan i rozwiązać na swoją korzyść. "

„Yulchik! Nasze słońce, Twój uśmiech sprawia, że życie staje się łatwiejsze. Niech twoje oczy błyszczą ze szczęścia. Po drodze są tylko godne mężczyźni. Życzymy wielką miłość. Nie do ciebie, ale dbał o ciebie, a prowadzony aż starości. "

Gratulacje dla Julii z mężem

„Dzisiejsze urodziny pozdrowienia Julia niezwykłe. Chcę wyznać swoją miłość do niej. Jak na szczęście byłem w moim życiu spotkałem tego człowieka. Ten promień dobra i optymizmu. Nigdy w życiu nie byłem tak łatwo się obudzić, tak miło wrócić do domu z pracy. Musieliśmy przejść przez tak wiele. Ale dzięki mojej żonie, udaliśmy się z godnością z jakiejkolwiek trudnej sytuacji. Jestem pewien, że jest to dla mnie koniec. I teraz trudno jest podzielić się z nami w „ja” i „ona”, ponieważ jesteśmy jednym. Mam nadzieję, że nasze dzieci będą jak ona, nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Z okazji urodzin Julia”.

Gratulacje zabawa

„Chcemy, aby wszystko, co zrobił wielki! Mąż – Superman syn – supersportsmen, córka – superkrasavitsa. Pozwolić być również wszystkie klasy. Chłodny nastrój, fajne fryzury, fajne zadanie. Ponieważ nasza Julia i super i klasy, aw ogóle, dziewczyny Kick-Ass”.

„Happy Birthday, Julia! Gratulacje zabawa chcesz? Niech Twój wybór będzie wyglądać Dzhonni Deppa czy Brad Pitt. Że każdy Andzhelina Dzholi zazdrosny o swojej urody. Smile szersza niż Cameron Diaz lub dzhuliya Roberts. "

Wiersze, życzenia: Wszystkiego najlepszego, Julia!

„Strome Cheburashka

Nazwany Yulyashka,

takie piękne

Komicznie śmieszne!

Gratulujemy dnyuhoy

I cała miłość chcemy,

Jesteś naszym obayashka,

Chłodny Cutie!”.

„Wszyscy wiemy krasotulya,

Że nie ma wśród nas dzisiaj,

Jej nazwa jest, oczywiście, Julia,

Jej życzenie chce go teraz.

Że szczęście było moje urodziny,

Teraz przez cały czas, a następnie,

Niech dużo pieniędzy i zabawy

Wypełnij swój przytulny dom!”.

„Witam, moja droga Yulchonok,

Moja pushistenky zając!

Szczęśliwy gratulacje urodziny

I życzę z całego serca:

Nie dostaje stary i chory,

Z młodszy każdego roku!

Niech dusza nie będzie smutny,

Torebka nie jest pusta,

Uśmiechnąć się co godzinę

My Light „oświetlone.

„dusza szczęśliwe chwile

Nie zapomnę, a następnie,

Dźwięku teraz oklaski

Jesteśmy dla Ciebie, moja droga, nie pić!

Mamy nadzieję, że jako Bogini

Ci podbił piękno,

Częściej nosić bikini

I pójdziemy jak gwiazda.

Mamy urodziny jako dziecko

Uwaga Julia z nią,

U nas tak nie może uciec

I nadal wspólnie bawić!”.