564 Shares 8105 views

Najgorszy wypadek z udziałem pieszych

Na drogach jest więcej samochodów, ale także piesi nie są coraz mniejsze. Coraz częściej, awarie energetyczne, wypadki drogowe z udziałem pieszych. Ale jest tylko kierowca jest winien? Oczywiście, że nie. Pieszy jest również pełnoprawnym uczestnikiem ruchu, istnieją przypadki wypadków, gdzie ludzie są winni. Człowiek powinien mieć świadomość, że droga jest niebezpieczna, konieczne jest, aby zdać tylko ze specjalnym przejściem, należy zachować ostrożność. Samochód – tylko maszyna, a nie żywy organizm. Jego szybkie zatrzymanie po prostu nie jest możliwe.


Co to jest wypadek z udziałem pieszego?

Co jest przypadkiem jest znany wszystkim. wypadku drogowego może się zdarzyć nie tylko między pojazdami, ale może pojawić się wypadek – uderzył w pieszego lub pieszych specjalnie rzucił coś w pojeździe mijania. Wszystkie wypadki na drogach związane z ruchem samochodowym i ludzi na stopy są nazywane wypadek z pieszym. W większości przypadków są spowodowane zaniedbaniem kierowcy, prędkości. Ale są chwile, kiedy przechodniów zostali poddani niebezpieczeństwie. Wszystkie firmy w pośpiechu i pewność, że kierowca ma obowiązek zareagować, nawet jeśli przejście jest w niewłaściwym miejscu.

Incydent w Petersburgu

Wczesnym rankiem dwudziestego czwartego dnia grudnia w Petersburgu był straszny wypadek z udziałem pieszych. Autobus jechał w kierunku zatrzymania, gdy zderzył się z prędkością pojazdu. Uderzenie było tak silne, że PAZ poleciał do przystanku, uderzając i przypinanie do dwóch stojących na jej ludzi. Pieszych rannych w wypadkach drogowych, poważnych obrażeń i zgonów. Dwaj pasażerowie autobusu zostało rannych i wysłał do szpitala. Obecnie w trakcie dochodzenia i postępowania karnego. Najprawdopodobniej winny będzie kierowca, który prowadził samochód, który wszedł do autobusu.

Sprawa od dawna

Około pięć lat temu, jest również wielkie nieszczęście stało się w przeddzień Nowego Roku. Śmiertelne wypadki drogowe z udziałem pieszych na drogach miejskich są rzadkie, ale jest to jeden z tych przypadków. Młoda kobieta z dwudziestu ośmiu lat, wziął czteroletnią córkę z przedszkola. Weszli do domu po długim odcinku drogi. To był szczególny przejście, ale nie kontrolowany ruch nastąpił w tym samym kierunku. Matka upewnić się, że dają one drogę i zaczął się poruszać. W tym czasie Biegli samochód z drugiego zespołu, to nie było widoczne z powodu zatrzymany pierwszy. Samochód uderzył ludzi. Pieszy zginął w wypadku okazał się być czteroletnie dziecko. Jej matka przeżyła, ale przez długi czas był na oddziale intensywnej opieki medycznej. Przez całe hospitalizacji krewni nie zostali poinformowani o śmierci córki. Od tamtej pory na tej świateł drogowych zainstalowanych w miejscu śmierci przynieść dużo kwiatów i zabawek.

Kto jest winny?

W tym przypadku tylko kierowca jest winien. A kierowca – dziewczyna z osiemnastu. Pracowała jako model, kupiłem sobie drogie obcego samochodu. Tego wieczoru, pospieszyła do partii, omawiając koło na telefon ze swoją dziewczyną najnowszymi wiadomościami. Zgodnie z definicją zawartą w szpitalu, gdzie została wniesiona do badania, dziewczyna była pijana. Ona sama zaprzecza tego faktu. Uderzanie się, powiedziała, nie jest jej wina. Ona nie widzi pieszych, ponieważ samochody nie mają czasu, aby spowolnić. Ale eksperci udowodnili, że nawet nie próbował zwolnić, jechał z prędkością dziewięćdziesięciu kilometrów. Rodzice dziewczynki posiadają wysoki urząd i upewnić się, że jest tylko jeden i pół roku w areszcie domowym. Jest to jeden z najbardziej strasznym wypadku z pieszym i ze zdaniem niesprawiedliwą.

I nie zatrzymał? Dostać się na pieszych!

W lecie nie było najprzyjemniejsze wydarzenie, w którym nikt nie został ranny. Rozumie się od ludzi. Mężczyzna, całkiem pijany piwo, poszedł w stronę domu. Ponieważ lato było gorące, postanowił zabrać ze sobą jeszcze jedną butelkę. Stojąc na skrzyżowaniu, nie ma sensu czekać na jakiś czas, jednak jeden kierowca zatrzymał się, by go pominąć. Potem postanowił przenieść się w sposób losowy. Samochód gwałtownie zahamował i udało nam się zatrzymać w czasie. Mężczyzna był tak zły na wszystkich kierowców, że po prostu postanowił ukarać jednego. On jest całym maha rzucił szklaną butelkę piwa w samochodzie. Cannon zemsty poleciał do przedniej szyby, niszcząc go. Spowodowało to gniew kierowcy i właściciela transportu. Wysiadł z samochodu, ale mężczyzna nie powoduje uderzeń, ale tylko kopnął go pod miękkim miejscu, zabierając z drogi. Potem wsiadł do samochodu i pojechał do serwisu.

sterowniki komunikacyjne

Drodzy kierowcy, pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą na drodze, są inni członkowie ruchu pieszych, w tym ludzi. Aby uniknąć wypadków i wypadków drogowych z udziałem pieszych, należy zachować szczególną ostrożność, ostrożność i uważać. Osoba może przeskoczyć z dowolnego miejsca, należy przestrzegać ograniczeń prędkości w mieście i poza nim. Nie spożywać alkoholu podczas jazdy i narkotyki, nie rozmawiać przez telefon podczas jazdy. Uważać na drodze, trzeba dostać za kierownicą i odpoczął sen. To nie tylko twoje bezpieczeństwo, ale także inni. Nie obwiniaj się późniejsze życie, łatwy jazdy do wolności, przestrzegania zasad. Jeśli nie wyspać, to lepiej wziąć taksówkę, autobus lub metro niż zastąpił życie własne i innych ludzi na niebezpieczeństwo.

Wszyscy, którzy chodzą

Jeśli nie jeździć samochodem, to nie znaczy, że nie będzie miał popyt na usługi transportowe. Jesteś również uczestnik musi być w pełni świadomi odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo i innych. Jedna osoba może spowodować masowe DTD z pieszych i samochodów. Trzeba przejść przez ulicę w wyznaczonych miejscach, zwłaszcza w obszarach regulowanych. Popatrz uważnie na boki, bo jest nieadekwatne kierowców, którzy nie mogą ustąpić. Nawet na światłach upewnić się, że maszyna zatrzymana. Nieregulowanych przejścia nie jest warte długi spacer po drugiej stronie ulicy, to nie jest to aleja do spacerów i podróży. Aktualności codziennie uzupełniany raport o wypadkach samochodowych. Zestrzelony pieszego tu i tam. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swoich bliskich, być bardzo ostrożnym i pacjent do wszystkich użytkowników dróg. Zbliżając się do drogi, nie spieszyć, można po prostu potknąć i spaść, pęd do niczego dobrego nie.

Bezpieczeństwo dzieci na drodze

Jeśli dziecko jest małe i znajduje się w wózku inwalidzkim, nie toczą się przed nim, idąc w poprzek drogi. Najlepszym sposobem jest utrzymanie drużyny wózek sam. Sanie dziecko powinno wziąć na ręce lub położyć na ziemi, aby upewnić się, że przeniósł się do siebie. Transportowane w sankach dzieci po drugiej stronie drogi jest niebezpieczne! Dotyczy to sanki i z przodu oraz tylny uchwyt lub liny. Kierowca może nie zauważyć, że następna osoba ciągnie sanki, i zaczyna się poruszać. Dzieci, które już chodzą do szkoły na własną rękę, uczyć zasad ruchu drogowego, tak, że za nimi. Dla bezpieczeństwa w ciemności jest tam specjalne sygnalizatory odblaskowe, które są szyte na ubrania. Dostać dziecko, taką kurtkę lub kamizelkę, więc w godzinach porannych lub w ciemnym wieczorem czasu nie pozostało niezauważone na drodze.