797 Shares 6234 views

Acer Aspire 5720 Notebook: Funkcje Opinie

W tym segmencie firma „Acer” od dawna uznanym liderem. Na przykład, firma Acer Aspire 5720 series notebook to uproszczona wersja modelu, zwanym indeksem 5920. Z zewnątrz obu urządzeniach lewej nieco pretensjonalne, ale jest wykonywana w rozpoznawalnej rejestracji wzoru. Następnie pod uwagę charakterystykę tej modyfikacji, jego możliwościach i opinie klientów.


informacje ogólne

Nowe komputery Acer Aspire 5720, w sprawie zapewnienia producentów są laptopy do użytku domowego, który łączy w sobie oryginalny design i doskonałą funkcjonalność. Model jest idealny dla użytkowników poszukujących telefonów komórkowych, które wprowadziły innowacyjne technologie, jak również rozszerzoną bazę na korzystanie z opcji multimedialnych.

Na przykład w modelu Acer Aspire 5720 może być karta graficzna ze zintegrowanym realizacji graficznej, jak i dość silny typu karty ATI (pomieścić do 512 MB pamięci). Oglądane laptop zapewnia użytkownikowi jego zakupu w przystępnej cenie, w połączeniu z matrycą wielkoformatowego, wbudowany aparat fotograficzny, Dolby Digital Live audio i zdolność do wspierania specjalną technologię Acer Crystal Brite. Urządzenie jest bardzo nadaje się do codziennego użytku jako narzędzie pomocnicze i dziczyzny.

Charakterystyka planu technicznego

Poniżej przedstawiono główne parametry techniczne, które jest uważane za notatnik budżet:

 • Siedzisko procesor Intel -”Kore 2 Duo» (Intel Core2 Duo).
 • Pamięć operacyjna – Typ Systemu 3072 (2048 + 1024) MB, możliwe jest, aby zainstalować rozszerzenie 4 GB DDR2 (bardziej poprawne działanie w tym przypadku jest przy użyciu wersji 64-bitowej).
 • Funkcje wyświetlacza – wyświetlacz ciekłokrystaliczny z ustawieniami wysokiej jasności, posiada rozdzielczość 1280 * 800 pikseli z ośmiu milisekund okresie w odpowiedzi.
 • Dysk twardy – od stu sześćdziesięciu GB lub więcej.
 • Sound System – certyfikowany blok stereo ( „Dolby”) ze zintegrowanym objętości i postępowych głośników.
 • Długość / szerokość / grubość – 366/274 / 42,6 mm.
 • Waga – od 2800-3000

Ponadto przy Aspire 5720 laptopa zawiera układ zasilania, który umożliwia pracę urządzenia bez ładowania przez co najmniej cztery godziny. Komputer agreguje wiele systemów oprogramowania i jest wyposażony we wszystkie rodzaje złączy wejściowych i wyjściowych. Jest wsparcie Wi-Fi, Bluetooth, typy modemów.

Komponenty i funkcje

Założona modelu pod uwagę to komputer z następujących elementów:

 1. zasilania i kabel antenowy.
 2. Kabel ze złączem HDMI.
 3. Drut nadajnik podczerwieni oraz transport wideo do 5720 wyświetlacz Acer Aspire.
 4. Ładowarki z zasilacza sieciowego.
 5. Zdalne sterowanie.
 6. Dławnica.

Warto zauważyć, że urządzenie przychodzi wraz ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, dzięki czemu możliwe, aby zakończyć jego działanie.

Wśród cech tego notebooka jest imponująca z szerokiej gamy rozwiązań graficznych. W zależności od potrzeb konsumenta może wybrać potężną wersję ATI Radeon HD2600 lub zintegrowanego systemu, jeśli nie ma potrzeby do grafiki trójwymiarowej.

część ciała

Ten element maksymalnie przejawia Aspire 5720. Różnice z czarnym powłoki oryginalnej konstrukcji stanowi lakier błyszczącą pokrywę i dno nieprzezroczystego tworzywa sztucznego. Jeśli nie nosić laptopa z nich stale w plecaku, torebce lub pod pachą, powierzchnia jest wystarczająco długi. Jednostka wewnętrzna na stole wygląda bardzo stylowy.

Po otwarciu obudowy można obserwować powierzchnię wewnętrzną, wykonaną w połączeniu beżowo kremowo zabarwionej. Komputer idealnie pasuje do każdego wnętrza, nie ma zimnych tonów, typowe dla niektórych analogów. Wraz z ergonomią na zewnątrz obudowy są różne szczeliny operacyjnego. Wśród nich, port USB, kabel ładowania, gniazdo modemu. Otwory wentylacyjne znajduje się w tylnej części obudowy, stanowi powietrze i chłodzenie matrycy.

klawiatura

Budżet laptopa „Acer 5720” jest wyposażony w wystarczającą informacyjny i elastyczne klawiatury. Ten element tworzy szczególnie dobre wrażenie, danego segmentu gadżet. Klawiatura działa na tyle delikatnie, choć nieco sprężysty i podczas drukowania tekstu.

Układ elementów można nazwać optymalnym. Klawisz Ctrl jest umieszczony w rogu, co daje możliwość szybkiego przejścia z wersji dla komputerów stacjonarnych, i vice versa. W linii pionowej, po prawej stronie znajduje się węzeł Home / kończenia połączenia, co jest również bardzo wygodne. Wśród niewygodnych przycisków można zauważyć, że z wyjątkiem klawiszy z symbolami waluty, ale to nie jest krytyczna. W rzeczywistości klawiatura tego laptopa jest niemal identyczna z odpowiednikami stacjonarnych i idealny do użytku domowego.

Duży touchpad jest równo z ciałem, nieznacznie przesunięcie w lewo. Podczas drukowania tej chwili nie można uznać za pozytywny: jest to często z ręki dotyka lewej stronie elementu, powodując kursor na niepowodzenie. Istnieje również klawisz przewijania w czterech pozycjach.

dodatkowe wyposażenie

Model 5720 klawisze boczne nie jest tak proste jak w modyfikacji 5920. W tym laptopie producenci zdecydowali się iść z utartego szlaku: umieszczenie tych przycisków w linii nad klawiaturą. W tej serii, jest aktywacja Wi-Fi, Bluetooth, należy uruchomić program pocztowy, aktywacja przeglądarki, parę specjalnych klawiszy do wybierania oryginalnych narzędzi i treści multimedialnych.

Wskaźniki mają następującą lokalizację:

 • „Caps Lock» (funkcja caps lock), «Namlok» (NumLock) oraz aktywność HDD są umieszczone nad klawiaturą.
 • Czujniki systemu baterii w ilości dwóch sztuk osiadł na lewym brzegu przedniego.

opinie użytkowników

Konsumenci są bardzo pozytywnie mówić o obecnym komputerze. Sądząc po reakcji właścicieli, głównym Plus one zawierać następujące elementy:

 • Dobrą funkcjonalność.
 • Stabilna praca.
 • Trwałość.
 • Piękne wzornictwo.
 • Rozsądną cenę.
 • Łatwość użycia.

Jeśli chodzi o wady, to jest zaznaczone te chwile:

 • Lekko ważonej masy.
 • Niestabilności zewnętrznej powierzchni na zarysowanie.
 • Słaby akumulator.
 • Starzenie w tle podobna do najnowszych gadżetów.

Konkludując

Acer Aspire 5720 klasa budżet notebook, których cechy są przedstawione powyżej, jest pozycjonowany jako multi-funkcjonalny i praktyczny model do użytku domowego. Urządzenie to posiada wiodącą pozycję wśród podobnych przedstawicieli. Nie jest to zaskakujące, ponieważ komputer może pracować w trybie autonomicznym przez co najmniej cztery godziny, jest wyposażony we wszystkie złącza stosowane, ma dobre wyposażenie w zakresie obsługi i konserwacji.

Ponadto laptop „Acer 5720” jest prezentowana w oryginalnym design, który doskonale integruje się z niemal każdego wystroju. Warto zauważyć, że cena gadżet wyświetla go na jednym z pierwszych wskaźników wartości i cechy jakościowe są na przyzwoitym poziomie.