391 Shares 5152 views

sulfatsil sodowego

Preparat „sodu Sulfatsil bufus” produkowany jest w postaci kropli do oczu. Stężenie substancji czynnej w tym 20%. Wyprodukowane w medyczne zakraplacze rury o różnych rozmiarach, w postaci maści do stosowania zewnętrznego. Międzynarodowe nazewnictwo prądu leku – sulfacetamid. Numer rejestracyjny leku „Sulfatsil sodu” Federacji Rosyjskiej – LS-001 909. Został nagrany 15 sierpnia 2008 roku. Producent leków "sodu Sulfatsil" – produkcja firma farmaceutyczna Closed Joint Stock Company "Russian".


Lek ten jest dostarczany w postaci kropli do oczu 20 tiprotsentnyh probówki droppery jeden mililitr i pół ml, jak również w polimerze rur droppery i jeden i pół ml, pakowane w kartony pomieścić od jednego do stu rurki strzykawki.

Lek „Sulfatsil sodu” ma Nazwa chemiczna N – [(aminofenylo) sulfonylo] acetamid, sól sodowa.

Efekty farmakologiczne

To sulfonamidy środek antybakteryjny o działaniu bakteriostatycznym. Działanie leku „Sulfatsil sodu” digidropteroatsintetazy powodowało zahamowanie, konkurencyjny antagonizm PABA i wprowadzające nieprawidłowości w syntezie kwasu tetrahydrofoliowego.

Lek ten jest aktywny w stosunku do bakterii Escherichia, Shigella, Vibrio cholerae, bakterii Clostridium, Bacillus, Corynebacterium, Yersinia, Chlamydia, Toxoplasma i promieniowców.

Działając na leki „sulfacetamid Sulfatsil sodu” głównie lokalnie, ale poprzez uszkodzoną spojówki pewnej ilości leku mogą być absorbowane w krążeniu.

Wskazania do stosowania

Stosować leku dla różnych zakaźnych i zapalnych chorób oczu, takich jak zapalenie powiek, zapalenie spojówek, zapalenie rogówki, ropnymi gonorrheal infekcji oka. Lek jest również stosowany w celu zapobiegania noworodków zapalenie oka.

Przeciwwskazaniem do stosowania tego leku jest zwiększona wrażliwość na niektóre z jego składników.

Używane leku do leczenia dorosłego sposób: jest pochowany dwa lub trzy krople rurowego dropperów co cztery lub pięć godzin w worka spojówkowego chorego oka.

Noworodka, aby zapobiec zapalenie oka – dwie krople zaraz po urodzeniu, w ciągu dwóch godzin – na dwa.

Maść na powiece ustanawia trzy do czterech razy dziennie.

Efektem ubocznym jest miejscowe podrażnienie, które objawia się swędzeniem, obrzęk i zaczerwienienie powiek. W przypadku tych objawów zaleca się zmniejszenie dawki do bezpiecznego.

konkretne zalecenia

1) Jeżeli przed zastosowaniem leków, których potrzebują, aby zdjąć i założyć ponownie będzie możliwe nie wcześniej niż piętnaście czy dwadzieścia minut po zakropleniu pacjent używa miękkich soczewek kontaktowych.

2) zabrania się stosowania tego leku w tym samym czasie z lekami do stosowania miejscowego, zawierających sole srebra.

3) pacjenci, którzy mają historię nadwrażliwości na wyświetlenie Fakty sulfonylomocznik i pochodne, takie jak, na przykład glibenklamid, tiazyd serii moczopędnych, na przykład, furosemid lub hydrochlorotiazyd może dawać taką samą reakcję i leczyć „Sulfatsil sodu”.

Przed rozpoczęciem zakropleniu kropli do oczu, należy trzymać kroplomierzem butelki do dłoni z zamiarem jego podgrzaniu do temperatury ciała. Po otwarciu butelki, będzie możliwe do stosowania leku przez cztery tygodnie, po którym butelka z nim będą musiały być zastąpione przez nowe. Po zastosowaniu fiolkę musi być szczelnie dokręcić i utrzymywane w miejscu i chroniony przed światłem słonecznym, w temperaturze 8-15 ° C.