120 Shares 8194 views

Lek przeciw strachu: co to jest „Metaproptizol”?

Grafika Vainer bracia „lek przeciwko strachu” były szczególnie popularne. W związku z tym, że jest wykonany w filmie dwukrotnie: w 1978 (zostanie to omówione w dalszej części) oraz w 1989 (był to mini-seria zatytułowana „Wejście do labiryntu”). Więc co to za lek przeciwko strachu wzbogaconej z kapitanem Pozdnyakov? Co wchodzi w jego skład? Kto to wymyślił? Zbadamy.


Fabuła. Zatrucia i kradzież

Akcja filmu rozgrywa się w latach siedemdziesiątych XX wieku. Miejscowy policjant – Kapitan Pozdnyakov – otruty przez nieznanych przestępców. Zabrali mu broń służbową i oficjalną identyfikację.

Szef General Sharapov wszczęła oficjalne dochodzenie przeciwko kapitanowi. Przeprowadzenie tego testu, inspektor przeprowadza karną wyjaśniającego Tikhonov kapitana.

Zgodnie z wynikami badania medycznego, Pozdnyakov otruty przez nieznaną nauce substancji. Aby zrozumieć, jak lek przeciw strachu (To jest nieznana substancja) użyto, Tichonow muszą zwrócić się do profesora Panafidin, który jest wiodącym ekspertem w dziedzinie medycyny. Zawarcie ekspertów medycznych ukazał Panfindina szoku zdał sobie sprawę, że nieznana substancja, która jest stosowana do kapitana Pozdnyakov, jest lekiem na którym pracuje Panfindin. To był bardzo silny środek uspokajający o nazwie „Metaproptizol”.

Co to jest ten lek?

Jest to „Metaproptizol”, lub w prosty sposób – lek przeciw strachu – musiał dokonać prawdziwej rewolucji w dziedzinie medycyny. I jako profesor z instytutu zaangażowany w rozwój tego problemu, Panafidin wątpliwości, że przynajmniej ktoś inny niż on sam i jego personel będzie w stanie syntetyzować tę substancję do rzemiosła, by tak rzec, w domu, bez pomocy specjalnego sprzętu. Ponadto, ani on, ani żaden z jego zespołu (w pewnym profesora) nie można „połączyć” się z informacjami na temat tego, co to jest – lek przed strachem. Aktorzy i role im w tym filmie nie mogło być lepiej scharakteryzować każdy znak – pozytywne i negatywne.

Odlewane została podchwycona, jak to możliwe. Na rola kapitana Stanisława Tichonow został zaproszony Aleksandr Fatyushin (głos z nim w filmie Aleksieja Zolotnitsky); na temat roli kapitana Pozdnyakov – Vladimir Sedov; Profesor Panafidin – Wiaczesław Shalevich; Vladimir Lyzhin – Sergey Desnitsky. W pozostałych rolach wystąpili Olga Naumenko, George Zhzhenov Alexander Vokach, Zinaida Kiriyenko i inni …

Fabuła. przebiegły plan

Więc, wracając do tego, że lek przeciwko strachu jeszcze wynalezione, badacz trzeba dowiedzieć się, co jest czym. Tichonow absolutnie zaufać wyniki egzaminu. Teraz musi znaleźć geniusz, który stworzył ten dziwny lekarstwo na obawy, że wcześniej uznane za absolutnie niemożliwe. Po tym wszystkim, tylko w ten sposób będzie mógł znaleźć winnego.

Teraz możemy myśleć o innych. Grupa przestępców opracowała dość przebiegły plan, który może przynieść im wymierne korzyści. Pomysł ten zastanawiał się przez długi czas. Rozwijać możliwości wzbogacenia, stosowanych sfałszowanych dokumentów. Potrzebny był ryzyko i uzasadnione. Niepowodzenie nie jest dozwolone, ponieważ wynik może być uwięzienie.

Ich nadzieja była na najnowsze leki opracowywane w medycynie, nie został jeszcze w pełni zbadane i przetestowane. Ale dla bandytów dopiero na ręku. Ze względu na jego rozproszenia uczciwy kapitana policji Pozdnyakov połknął przynętę przestępców. Pije jeden z tych leków, i traci przytomność, po którym bandyci ukradł jego broń i dokumenty. Nieco później, zaczynają korzystać z usług Pozdnyakov certyfikat …

kradzież wybory

Dość szybko, istnieją dokumenty Pozdnyakov i jego broń. Gdy stało się znane na policję, jeszcze nieznanych przestępców doszli do różnych osób, podając się za pracowników prawa, z poszukiwań i skonfiskowane pieniądze i biżuterię. Tichonow ale kapitan zorientował się, że sprawcy „czysta”, niż zwykłych, prostych ludzi radzieckich i członków rodzin przedstawicieli grupy „wędkarz sportowca”, który został skazany za kradzież własności państwowej.

Że taka była historia. Kilka lat po wydaniu to zdjęcie zostało zrobione z pięciu epizodzie zatytułowanym „Wejście do labiryntu.” I ta wersja produktu Weiner cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Związku Radzieckiego.

W 2013 roku powstał kolejny cykl o tej samej nazwie – „lekarstwem na strach” Przez całe serie (było 16) powiedziano o utalentowanego chirurga Andrei Kovalev. Ale to już inna historia.

I jeszcze cała adaptacja ekran opcji ogromnej liczby widzów ogląda. Być może chodzi o coś mówi, prawda?